hyle_noge

Zaczyna Mnie Prześladować Symbol Którego Nie Rozumiem

5 postów w tym temacie

Witam

Chciałbym zapytać o symbol, który mnie zaczyna coraz bardziej prześladować. Mam na myśli to:

http://iv.pl/images/57194440138025832698.jpg

Mam wrażenie, że ten symbol jest nieodparcie przy mnie. Tak samo gdy spojrzę na któreś z moich zdjęć to zawsze mi mignie ten symbol (mimo różnego tła, ubioru itd). Nie wiem czy to ma związek, ale coraz większą słabość czuję do liczby 8 (ten symbol mi też go przypomina). Z moich prywatnych poszukiwań znalazłem jedynie, że to symbol nieskończoności, ale to tak naprawdę bardzo mało mówi. Nieskończoności czego ?

Co to można oznaczać? To jakiś znak od podświadomości?

Edytowane przez hyle_noge
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak bardzo przyziemnie, to znak nieskończoności jest używany choćby w matematyce i fizyce. W znaczeniu bardziej ogólnym także ma zastosowanie po prostu jako nieskończoność (continuum). Natomiast kiedyś spotkałem się z opinią, że ten znak wspomaga uczenie się, wykorzystywanie potencjału swojego mózgu, itp. Ponoć nawet jakieś prace naukowe powstały na ten temat, ale ich nei znam. Propagatorzy tej tezy mówili, że należy ten znak rysować (na kartce, albo ręką w powietrzu) wielokrotnie, zaczynając od środka w lewo w górę (jeśli dobrze pamiętam).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak to co? Przecież na obrazku jest 'położona' ósemka, czyli znak nieskończoności.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.