Szept

Kobieta Na Zakręcie Życia

1 post w tym temacie

Weronika Wer i Agnieszka Malinowska zapraszają do Toskanii 5-12.10.2013

na niezwykłą wyprawę „pod Jesiennym Słońcem Toskanii”

z warsztatami rozwoju osobistego pod hasłem „Kobieta na Zakręcie Życia”

Dla kogo?

Kobiety i tylko kobiety zapraszamy na fajny babski wyjazd! Zapraszamy zwłaszcza te kobiety, które są po trudnych przejściach i bolesnych rozstaniach, te które wypaliły się i obecnie są na zakręcie swojego życia i zbierają siły, by zacząć na nowo!

Niejedna z nas trzydziestolatek i czterdziestolatek jest obecnie na zakręcie swojego życia. Czas mija, to co do tej pory funkcjonowało w Twoim życiu, jako Twoja zwyczajna codzienność odeszło bezpowrotnie, związek, który miał być na całe życie, zakończył się z wielkim hukiem, zostałaś sama. Praca, której tyle poświeciłaś, okazała się tylko zarabianiem pieniędzy i już nie cieszy. Brakuje ci pasji, wigoru i sensu życia. Nie wiesz co robić i jak żyć? Masz dość! I co dalej?

Jak ułożyć sobie życie? Gdzie i w czym szukać pocieszenia? Jak budować nowe relacje? Jak znaleźć miłość i spełnienie? Jak znaleźć właściwego partnera? Jak zachować wolność i być w związku? Jak odnaleźć namiętność? Jak się realizować zawodowo, by odnaleźć pasję? Jakie podjąć decyzje? Jak zacząć na nowo?

To są trudne pytania na które niejedna z nas zwłaszcza w okresie 30 paru – 40 paru lat próbuje sobie odpowiedzieć. Więc jeśli: poszukujesz tych odpowiedzi, czujesz się samotna i pogubiona w życiu i szukasz wsparcia, poszukujesz nowej perspektywy życiowej i pragniesz zmian, chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość i wreszcie cieszyć się życiem, chcesz poznać ciekawe i podobne do ciebie kobiety i nawiązać nowe przyjaźnie oraz pragniesz zaznawać więcej miłości, szczęścia i spełnienia w każdej chwili swojego życia, to ten wyjazd szczególnie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy ;-)

Po co i o co nam chodzi, czyli cel naszej podróży?

Chodzi nam o to, by się zresetować, odreagować, odpocząć, zmienić perspektywę, nabrać dystansu do swoich problemów, pobyć wspólnie w kobiecych energiach, przeżyć wspólnie ciekawe i wartościowe chwile, pozwiedzać piękną Toskanię, porozmawiać z kimś o swoich przejściach i doświadczeniach, popracować z tematem radości życia, spełniania się zawodowo, miłości i budowania relacji.

Chcemy miło spędzić czas w babskim gronie, śmiać się, dobrze jeść, pić i się świetnie bawić!

Możesz liczyć na:

Kameralna, rodzinną, przyjazną atmosferę i babskie wsparcie, ciekawe przeżycia i fajne wrażenia, piękne krajobrazy, dobra zabawę, wyśmienite, włoskie jedzenie i dobre wino ;-)

Dlaczego Toskania?

Niewiele regionów na świecie może się równać się z Toskanią pod względem harmonii połączenia urody i bogactwa krajobrazu. Charakterystyczny dla tej okolicy jest pagórkowaty pejzaż ciemnozielonych, smukłych cyprysów, srebrzystych drzew oliwnych, złotożółtych pól słoneczników i oczywiście ciemnofioletowych winogron w winnicach Chanti. Jesień to czas prawdziwego smakowania Toskanii - tłoczenia oliwy, ostatnich winobrań, polowań na dziczyznę, zbierania grzybów i długich jesiennych biesiad w rodzinnych trattoriach w cieple wielkich kamiennych kominków. I my tam właśnie jedziemy ;-)

Nasza wyprawa odbędzie się poza głównymi szlakami turystycznymi. Będziemy miały czas na niespieszne cieszenie się chwilą, przesiadywanie w klimatycznych knajpkach i delektowanie się przepysznymi, aromatycznymi smakami włoskich potraw i win.

To wyprawa osobista dla kobiet, które chcą zatrzymać się na chwilę, by odkryć na nowo siebie i przywołać w sobie smak miłości, pasji i radości życia!

Co będziemy robić i zwiedzać, czyli jakie przewidujemy atrakcje turystyczne i jak się bawimy?

Zwiedzimy średniowieczną Sienę – wejdziemy na Torre del Mangia, pospacerujemy po Il Campo, gdzie odbywa się słynny festiwal Palio i zjemy lunch w trattorii popijając Chanti z pobliskiej winnicy.

Odwiedzimy Lukkę z jej dębową wieżą, pochodzimy po murach obronnych i odwiedzimy ogród botaniczny oraz wysoką położoną Volterrę - miasto wampirów o alabastrowej cerze. Obowiązkowo pojedziemy do Pizy na Plac Cudów i wejdziemy na otwartą ponownie dla turystów - Krzywą Wieżę. Zobaczymy też średniowieczny Manhatan czyli wieże w San Giminiano oraz San Galgano - opuszczone opactwo cystersów.

Następnie zrelaksujemy nasze obolałe od wchodzenia po schodach stopy w termalnych wodach Calidrio Terme Etrusche w Venturina lub Terme di Cassiciana. Jeśli zostanie czasu zobaczymy aleję cyprysów w drodze do Bolgerhi i prześliczne Casagnetto Carducci, gdzie zachwycimy się widokiem na Morze Tyreńskie i zarysy wyspy Elby.

Będzie też okazja do porannej jogi na łonie natury, podszlifowania umiejętności zdrowego gotowania, wieczornych zwierzeń i zawarcia przyjaźni.

Nad czym i jak będziemy pracować?

W trakcie pobytu odbędą się warsztaty:

dwa 3-4 godzinne spotkania warsztatowe:

„Ty i historia Twojego życia, czyli pożegnanie przeszłości”

„Rozmowy o nowym życiu, czyli jak się spełnić”

oraz jeden 6-godzinny warsztat arte-terapeutyczny:

„Intencyjne Malowanie Mandal Nowego Życia”

Podczas wszystkich warsztatów będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

Czym jest dla nas szczęście i spełnienie? Jak poradzić sobie z doświadczeniami i urazami z przeszłości? Czym jest dla nas miłość? Jak zbudować harmonijny, zdrowy i przyjazny związek? Jak kochać bez cierpienia? Czy potrafimy być same? Jak radzić sobie z samotnością? Jak zachować wolność w relacji? Jak być sobą w związku i w pracy? Jak nie zatracić siebie wśród innych? Czego oczekiwać i nie oczekiwać od życia?

Spotkania warsztatowe „Ty i historia Twojego życia, czyli pożegnanie przeszłości” i „Rozmowy o nowym życiu, czyli jak się spełnić” będą miały charakter procesowy. Będziemy rozmawiać i wykonywać praktyczne ćwiczenia terapeutyczne.

Będziemy żegnać przeszłość i konstruować swoje nowe życie ;-)

Będziemy badać różne aspekty naszych sytuacji, aby lepiej zrozumieć swoje uwarunkowania, wzorce i schematy. Przyjrzymy się naszym fascynacjom i obsesjom związanym z miłością i mężczyznami. Będziemy szukać sposobu, jak lepiej radzić sobie z porażkami, wypaleniem zawodowym, samotnością, brakiem wzajemności i odrzuceniem oraz jak w bardziej świadomy sposób podejmować decyzje, wybierać sobie pracę, budować relacje i tworzyć satysfakcjonujące związki.

Warsztat „Intencyjne Malowanie Mandal Nowego Życia” będzie miał charakter arte-teraputyczny, czyli terapia przez tworzenie i sztukę. Mandale to obrazy energetyczne, które są remedium na nasze kompleksy, lęki, codzienne kłopoty i problemy miłosne i życiowe. Pomagają nam poukładać nasze sprawy, zamierzenia i cele, pokonać trudności i przyciągnąć do naszego życia zadowolenie, miłość, powodzenie, szczęście i sukces. Takie właśnie Intencyjne Mandale Nowego Życia będziemy malować na zajęciach w celu zaafirmowania sobie spełnia w życiu. W programie zajęć również motywujące, afirmacyjne ćwiczenia terapeutyczne.

Kiedy?

Jesienią, od 5 do 12 października 2013

Gdzie, czyli miejsce gdzie będziemy rezydować i spać?

Toskania, Włochy

Rezydencja Toskańska

Spokojnie położona piękny kamienny dom na wzgórzu, z widokiem na Toskanię. Idealna baza wypadowa do zwiedzania popularnych i charakterystycznych miejsc w Toskanii. Dom posiada apartamenty w pełni wyposażone w aneks kuchenny, telewizję satelitarną, prysznic/WC.

Transport, czyli jak i czym dostaniemy się na miejsce?

Lecimy do Toskanii samolotem. Wylot z Warszawy, do Warszawy dojazd we własnym zakresie. Przelot samolotem Warszawa – Piza. W Pizie wynajmujemy samochód na czas pobytu i dojeżdżamy na miejsce docelowe do rezydencji Toskańskiej.

Ile nas, czyli przewidywana ilość uczestniczek wyprawy?

Wyjazd przewidziany jest na min 8 maks osób, tylko Kobiety.

Ile, czyli jaka wartość inwestycji w siebie?

3 500,00 zł od osoby (w kwotę wliczone są koszta: przelotu, noclegów, warsztatów, ubezpieczenia podróżnego, kwota nie obejmuje kosztów wyżywienia i kosztów biletów wstępu do obiektów turystycznych).

Istnieje możliwość zakupienia sobie biletu we własnym zakresie, wtedy koszty wyjazdu do ustalenia indywidualnie z organizatorem.

Wyżywienie - będziemy jadać w lokalnych knajpkach i restauracjach oraz będziemy same, wspólnie na miejscu przygotowywać posiłki wg toskańskich przepisów. Szacowane koszty na wyżywienie i bilety wstępu do obiektów turystycznych, to ok. 150 – 300 euro.

Kontakt, zapisy i dodatkowe info:

Ponieważ jest niewiele czasu prosimy o szybkie decyzje, bo bardzo chcemy z Wami pojechać do Toskanii! Zgłoszenia do 28 września.

Agnieszka Malinowska – 503 020 376

Weronika Wer – 666 205 751

Kim jesteśmy, czyli kto organizuje i kto prowadzi warsztaty?

Agnieszka Malinowska – organizator logistyczny i przewodniczka po Toskanii

Agnieszka Malinowska od 15 lat prowadzi z dużym powodzeniem własne biuro podróży Selectholidays. Od 20 lat podróżuje po Europie i ostatnio coraz więcej po świecie. Jest świadomą siebie, niezależną, pełną radości kobietą, prywatnie mamą 2 dzieci. Lubię zdrowo gotować i się jogować. W Toskanii była już wielokrotnie i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem.

Info: www.selectholidays.pl.

Weronika Wer – organizator i prowadząca warsztaty

Weronika Wer trenerka ds. rozwoju osobistego i zdobywania samoświadomości, coach, doradca życiowy, nauczyciel duchowy, arte-terapeutka, malarka, runistka, numerolog, wizjonerka, jasnowidz. Psychologią, psychoterapią, duchowością, ezoteryką i parapsychologią interesuje i zajmuje się od 20 lat. Interesuje ją niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich. Prowadzi doradcze konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, prognozuje przyszłość, interpretuje sny, tworzy amulety ochronne i talizmany, maluje mandale. Współpracuje z mediami - jest twórczynią i redaktorką autorskiej audycji “Rozmowy z Weroniką” w radio Parada, prowadziła programy ezoteryczne w telewizji, publikuje horoskopy na Wirtualnej Polsce. W swojej pracy wykorzystuje intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, ezoteryki, różnych technik dywinacyjnych, astrologii, run, numerologii.

Info: www.weronikawer.bloog.pl

Zapraszamy Weronika Wer i Agnieszka Malinowska ;-)

...................................................................................................

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.