Iskierkaa

Co Oznacza Ten Sen?

2 posty w tym temacie

Witam Forumowiczów:-) !

Proszę o pomoc w inerpretacji snu. Otóż śniło mi się, że pływam. NAjpierw w morzu, potem w basenie. Czułam się wówczas bardzo dobrze, taka szczęśliwa, a pływałam sprawnie i szybko, nie sprawiało mi to większego wysiłu, a szło mi to tak ,,lekko". Woda była czysta, a jeśli chodzi o głębokość to raz bardziej płytka, innym razem głęboka, ale ale zawsze czysta i przejrzysta. Poza tym ktoś na mnie czekała, bym pomogła w nauce pływania, a jeśli chodzi o moją umijętność pływania w życiu to owszem pływam-ale nie tak doskonale, jak w moim śnie i to nie są atrybuty do nauki kogoś;-)

Pozdrawiam ciepło i proszę o podpowiedzi do mojego snu:-))))))))))))))))

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.10.2013 o 22:17, Iskierkaa napisał:

Witam Forumowiczów:-) !

Proszę o pomoc w inerpretacji snu. Otóż śniło mi się, że pływam. NAjpierw w morzu, potem w basenie. Czułam się wówczas bardzo dobrze, taka szczęśliwa, a pływałam sprawnie i szybko, nie sprawiało mi to większego wysiłu, a szło mi to tak ,,lekko". Woda była czysta, a jeśli chodzi o głębokość to raz bardziej płytka, innym razem głęboka, ale ale zawsze czysta i przejrzysta. Poza tym ktoś na mnie czekała, bym pomogła w nauce pływania, a jeśli chodzi o moją umijętność pływania w życiu to owszem pływam-ale nie tak doskonale, jak w moim śnie i to nie są atrybuty do nauki kogoś;-)

Pozdrawiam ciepło i proszę o podpowiedzi do mojego snu:-))))))))))))))))

Wszelkie Sny o  Wodzie i akwenach wodnych ,symbolizują naszą głębie psychiczną / najsubtelniejszy świat duchowy  - najgłębszą i na codzień nieuświadamianą część ludzkiej jaźni ,nazywaną przez wierzących -Bogiem Stwórcą - Nieświadomość Zbiorowa  (Królestwo Archertypów )

 i  przez niektórych uświadamianą - Podświadomość .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.