wOlf

Astro Teologia - Santos Bonacci

9 postów w tym temacie

Santos Bonacci - od 30 lat zajmuje się Astro Teologią. Porównuje święte pisma do astrologii i numerologii biblia, koran itd. Tłumacz co tak naprawdę (w sensie astrologiczny) oznaczają przypowieści np. w biblii. Udowadnia że te starożytne księgi mają w sobie zapisy astrologiczny kod który on rzekomo odszyfrował. Niestety nie ma za dużo jego wystąpień po Polsku. Nie będę tu się rozpisywał ponieważ o astrologii wiem nie wiele więc nie chce czegoś przekręcić, po prostu zapraszam wszystkich na wykład.

Pierwsza część wykładu troche przynudzająca, ale nieda się przejść do drógiej części jeśli tej nie oglądniemy. Niestety dróga część wykładu po Angielsku.

Pt.1

Pt.2

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może trochę to chaotyczne ,i nie dla wszystkich zrozumiałe ,Ja napiszę krótko ,moją wizję astroteologii : ludzkość na ziemi tkwi w " Królestwie Archetypów " (pogrążona w głębokim,hipnotycznym śnie ,trwającym wiele pokoleń (tamten świat,królicza nora,świat dolny,magiczne królestwo ,po drugiej stronie lustra ,wyższe i niższe światy astralne ,nadprzyrodzone doznania i duchowe ,oraz Anielskie,Demoniczne ,Boskie i Szatańskie - termin zaczerpnięty ze "Zbiorowej Nieświadomości " Szwajcarskiego Psychiatry Carla Gustawa Junga ,które to królestwo ludzkość mylnie bierze za Niebieskie (Niebo - według terminologii religijnej ),a w którym egzystuje jakaś tam istota wyższa nazywana przez wierzących Bogiem Stwórcą.

Edytowane przez karman
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest To Może I Nieco Chaotyczne karmanie :), Ale W Końcu Magia Chaosu To - Chaos ,Destrukcja ,Śmierć ,Ale I Pokój ,Odnowa ,Życie ,jak przedstawia to Bóg Shiva - Z Hinduskiego Panteonu - Symbol : Życia i Śmierci .

Jak wpływają na nas planety ,a z Mitologii to Bogowie :

1.Poniedziałek - Pluton i Neptun (Bóg Świata Podziemnego - Hades i Bóg Mórz i Oceanów - Posejdon ) ,oraz Księżyc .

2.Wtorek - Mars (Bóg Wojny - Ares) .

3. Środa - Merkury ...

4. Czwartek - Jowisz (Bóg Bogów - Gromowładny Zeus ) .

5. Piątek - Venus (Bogini Miłości - Afrodyta ) .

6. Sobota - Saturn ...

7. Niedziela - Uran i Ciało Niebieskie Nasze - Słońce

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Astro-Teologia -to nowa dziedzina nauki , badająca i chcąca wykryć duchową /niewidzialną cząstkę Boga w materialny /widzialny sposób ,moim zdaniem po wielu latach badań ,odkryć ,teori z wielu dziedzin -teologicznych ,religioznastwa ,psychologicznych lektur ,filozoficznych i naukowych , oraz wielu lat praktyki w ekspoloracji swojej psyche /wnętrza /świata duchowego ,odmiennych stanów mistycznych /świadomości -szamańskich i zwykłych , medytacyjnych i jogicznych , itp. ,moim zdaniem ośrodek Boga ,to Szyszynka znajdująca się w mózgu ludzkim .

Szyszynka wydziela do organizmu dwie silne substancje halucynogenne -Testosteron - odpowiedzialny za - Zwidy ,Powidoki, Paranoje ,Głosy ,Omamy ,Schizy , itp.

A także Endorfiny - Hormony - Miłości ,Szczęścia ,Radości ,Zdrowia ,Mądrości ,Długowieczności i Błogości .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Astro-Teologia ,nauka Astrologiczna o wpływie planet na ludzką psychikę i Teologia jako nauka o Bogu ,w połączeniu dają odpowiedź ,jaki wpływ wywierają na człowieka i jego najważniejszy ośrodek percepcji /świadomości jakim jest Szyszynka w mózgu - tzw. duchowe 3 oko Boga dające zdolności - parapsychiczne /paranormalne /nadprzyrodzone , odbioru rzeczy niewidzialnych i niesłyszalnych ,zwykłymi 5-cioma zmysłami ,umiejscowiona za płatem czołowym ,tuż nad oczami fizycznymi / materialnymi .

Planety i wpływ niewidzialnej energii planetarnej /kosmicznej ,na tzw .duchowe 3 oko Boga -Szyszynkę , to wpływ również na cały umył ludzki i mózg mający dwie półkule -

Prawą -psychiczną ,ponadczasową /nie ograniczoną w czasie ,intuicyjną ,podświadomą ,kreatywną ,

i Lewą pólkulę mózgu - logiczną ,intelektualną ,ograniczoną w czasie .

Prości ludzie ze swoim zawężonym myśleniem i ograniczonym światopoglądem , w czasach mitologicznych brali wpływ planet na siebie jako ,oddziaływanie jakichś potężnych Bogów i innych bytów , i tak :

1. Planeta Pluton I Neptun - Władcy Podświadomości I Naturalny Satelita Ziemi - Księżyc - Władca Głębszej Części Psychiki - Nieświadomości - ( Bogowie w Mitologii - Bóg podziemia Hades ,Oraz Bóg Mórz I Oceanów - Posejdon ) .

2. Planeta Mars , W czasach mitologicznych to był Bóg Wojny Ares - wpływ na ludzki umysł to - agresja ,gniew ,złość ,pogarda ,zazdrość , itp.

3. Planeta Merkury - w psychice ludzkiej odpowiada za sztuki magiczne , wróżbiarskie ,pociąśg do rzeczy tajemnych ,sprawy urzędowe , kradzieże , kupowanie ,sprzedawanie ,itp.

4. Planeta Jowisz ,w czasach miotologicznych /starożytnych , był brany jego wpływ za Zeusa - Gromowładnego Boga ,Bogów Na Olimpie , wpływ na umysłowość ludzką to - samozadowolenie ,pycha ,egoizm ,samozachwyt ,paranoje .

5. Planeta Venus ,W Czasach starożytnych Afrodyta - Bogini Miłości , Płodności I Pożądania .w psychice ludzkiej wpływ planety Venus ,rozbudza pierwotne instynkty ludzkie .

6. Planeta Saturn - pobudza do pośpiechu .

7. Planeta Neptun - wpływ tej planety na umysł ludzki to - paranoje ,zwidy ,omamy ,głosy ,wizje ,ale też i podnosi poziom świadomości duchowej - włada głębszymi poziomami psychiki /świata duchowego .

8. Planeta Uran , Odpowiada za wyższą świadomość Człowieka /Nad-świadomość /Transcendencję/Intuicję I Największa Na Nieboskłonie Gwiazda -Słońce - dodaje organizmowi ożywczej ,pozytywnej energii życiowej ,dodaje mikroelementów i witamin ,oświeca komórki ciała i dodaje chęci do życia- wytwarzając Endorfiny - Hormony -Zdrowia ,Szczęścia i Radości .

Szyszynka ( duchowe 3 oko ,a 6 zmysł i 6 czakra według filozofii jogi ,oddziałuje również na grasicę ,4-tą czakrę według jogi kundalini , ośrodek energii psychicznej i emocjonalnj .

Grasica - tzw .Duchowe Serce , umiejscowione po środku klatki piersiowej , koło serca fizycznego , to najważniejszy organ i najsilniejszy w obronie organizmu przed jakimikolwiek /wszelkimi zarazkami chorobotwórczymi , wzmacniający organizm i znieczulający na wszelki ból -fizyczny i psychiczny .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chaotyczne to  panowie ,według mnie  Zodiak niebieski ,został wykreowany ,w umysłach mędrców starożytnych z Indii ,z Dalekiego Wschodu (riszich ) umysł jako mikro-kosmos ,który jest odbiciem makro-kosmosu planetarnego ,w górze ,według filozofii Dalekiego Wschodu ,od czasów starożytnych , kto pamięta Gwiazdę Betlejemską ?,która zwiastowała wschodnim astrologom ,narodzenie -Jezusa Chrystusa ,w Nazarecie .

Obecnie zodiak niebieski / horoskop ,jest odzwierciedleniem stale zmieniającego się charakteru ,myślenia i emocji ludzkich ,także nie trzeba choroskopu do ulepszenia siebie i znajomości swego losu ,tylko wiele pracy nad sobą ,samodoskonalenia i samodyscypliny .

horoskop jak i jego siostra numerologia ,to portret psychologiczny człowieka .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bóg obserwuje ludzkie poczynania ,zna ludzkie serca , myśli ,umysły i uczucia ,a człowiek musi awansować siebie sam ,na wyższy poziom Świadomości Bożej /Rozwoju Duchowego ,DUSZY SWOJEJ .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Planeta Jowisz ,która w Mitologii była brana (przez brak dostatecznej wiedzy astrologicznej ,i przesądnych ludzi ) za Boga Bogów -gromowładnego Zeusa , Rezydującego Na Olimpie .

Dzisiaj w dobie internetu ,komputerów ,i jako że mamy XXI Wiek , świadomość ludzka już nie powinna być tak zawężona i niska ,a umysł ludzki nie powinien mieć tak wąskich horyzontów myślenia i poznawczych ,i tkwić nadal w iluzjii ,ulegając przesądom i zabobonom ,tamtych ,starożytnych czasów .

Planeta Jowisz Mówiąc Językiem Psycho-Teologii ,to władca umysłu ludzkiego ,mający wpływ na nasz umysł /psychikę /ducha ,duszę ,system nerwowy i narządy płciowe (z sanskryutu -Kundalini -Energia Seksualno-Duchowa -Psychiczna -Boska ) ,które poprzez nasz system nerwowy ( według Taoistycznego języka z Chin -Meridiany ) , rozsiany po całym organizmie ,ma wpływ na nasz mózg ,myślenie i światopogląd , oraz emocje lol6.gif ,które świetnie zobrazowali nasi przodkowie z Indii Z Dalekiego Wschodu nazywając je starożytnym językiem sanskrytu -Czakry , a które świetnie opisuje fiolozofia jogi .

O reszczie można sobie poczytać w różnych publikacjach czy książkach .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.