Winterstorm

Frans Stiene W Polsce I Szkolenie Shinpiden

1 post w tym temacie

Dziś śpieszę do was ze świeżą informacją. Reikowisko pragnie zorganizować w 2014 roku szkolenie dla praktyków 3 stopnia Rieki i nauczycieli, które zostanie poprowadzone przez Fransa Stiene, szanowanego nauczyciela tradycyjnego Reiki z Australii, który nauki zdobywał zarówno u innych reikowców, jak i u buddyjskich i shintoistycznych mnichów w Japonii.

Frans pragnie przylecieć do Polski, by przekazać nauki dla praktyków 3 stopnia i dla nauczycieli, nauki o tradycyjnym Reiki. W ramach szkolenia, przekazana byłaby też wiedza i umiejętności praktyczne z zakresu tradycyjnego I i II stopnia Reiki - w tym wiedza i techniki, których w Polsce praktycznie się jeszcze nie naucza.

Szkolenie takie trwałoby 3-4 dni, a jego pełny koszt szacujemy na 3-5 tysięcy złotych od osoby. W tym wliczony jest nocleg, wyżywienie oraz materiały dla kursantów (nie wspominając o noclegu, transporcie, wyżywieniu i przelocie samego Fransa).

Aktualnie jesteśmy na etapie wstępnego gromadzenia chętnych. Szkolenie odbędzie się, jeśli uzbiera się grupa minimum 10 osób. Dlatego bardzo proszę o kontakt mailowy (wojtek [małpa] reikowisko.org) lub na PW, jeśli tylko jesteś zainteresowany. Kolejnym etapem organizowania szkolenia byłoby zbieranie zaliczek, co zabezpieczyłoby przyjazd Fransa do Polski.

Wszelkie daty, sprawy biurokratyczne i organizacyjne będą ustalane i na bieżąco przekazywane wszystkim zainteresowanym.

Szkolenie zapewne będzie tłumaczone na żywo, choć znajomość języka angielskiego jest zalecana.

Więcej o naukach Fransa można znaleźć na stronie państwa Stienów - http://www.ihreiki.com/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.