graba999

Byłem Aniołem ?

2 posty w tym temacie

Witam

Od dziecinstwa chodziła za mną tesknota za czymś nieokreslonym. Wtedy nie wiedziałem jeszcze o co w tym wszystkim chodzi.

Z biegiem czasu może lekko pozbyłem się tej nostalgi, jednak jakiś czas temu coś się we mnie "ruszyło" żeby zainteresowac się kim tak na prawdę jestem. I tak zacząłem szukać z wielu źródeł, a w mojej głowie cały czas słyszałem tylko że nic nie dzieje się przez przypadek (wyczytałem to w jakiejs ksiazce podczas "poszukiwan") i tak szalk zabrowadził mnie tutaj do Aniołów wtrąconych w proces reikarnacji. Ale czy jest jakiś sposób abym dowiedział się coś więcej? Może nie jestem Aniołem tlyko Elementalem, istotą z innego wymiaru etc. ? Mogę to jakoś sprawdzić?

A może to tylko chora wyobraźnia?

Pomoże ktoś?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem tak samo od dzieciństwa ,już od dzieckaa mówiłem o rzeczach niepojętych dla przeciętnego człowieka , odkąd zacząłem pracować nad sobą / nad swoim umysłem = Medytując Metodą Zen ,zaczęło się wszystko w mym wnętrzu zmieniać ,i krystalizować , odpowiedż jest w każdym z nas ,poukrywana pod wartstwami podświadomych śmieci ,trzeba kopać ,kopać ,kopać ,aż poznamy samych siebie ,czyli tacy jacy naprawdę jesteśmy ,a nie tacy jakimi ukrztałtowało nas otoczenie ,rodzina i znajomi .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.