niewyspana

Nocne Rozmowy...

3 posty w tym temacie

Witam:)

Postanowiłam zalogować się na forum, poprosić o interpretację a być może o pomoc Od dawna miewam "lekko" prorocze sny, zadnych wizji apokaliptycznych czy katastroficznych, śniłam o najbliższych osobach i faktach dot mnie i mojej rodziny, nigdy moje sny nie powtarzaly się. Kilka miesięcy temu poznałam u znajomych MIchała, nic porywającego, zadnej "miłości od pierwszego wejrzenia", ot, wspólne piwko, wspólny grill i niezobowiązujące rozmowy.Już po kilku dniach miałam pierwszy sen, choć wówczas absolutnie nie przywiązałam do tego uwagi..Bywały kolejne, nieczęsto i nie o takim przebiegu jak miało to miejsce jeszcze 2 tyg temu.

Wszystko zaczęło się 3 mies temu.,

Spałam.

Nagle głośno i wyraźnie usłyszałam głos, mignęła mi twarz Michała przed oczami i budzę się.I tak kilka razy w ciągu nocy.Żadnych koszmarów, żadnych erotyków czy aspektów sexualnych..

Czuję jego smutek i strach, on tez o tym mówi choć po przebudzeniu nie potrafię powtórzyć co , kiedy i jak powiedział.Po prostu to wiem:(

Mówi(czy przekazuje?) ze czuje się nierozumiany, ze ma zal do ludzi w szczególności do kobiet, ze boi się zaufac kobiecie bo jak dotychczas tylko cierpiał..ze czuje się wyobcowany..Często mówi tez o uczuciu do mnie..ze mnie kocha, ale szuka milosci głębokiej...lub poszukuje głębi..nie wiem.Bywało, ze nie mówic nic, nic nie słyszałam tylko widziałam jak siedzi bardzo przygnębiony ze spuszczoną głową.

Doszło do tego, ze sypiałam po 3 h na dobę, pewnego dnia odważyłam się i opowiedziałam Michałowi co się dzieje..Byłam wykonczona, zmęczona wręcz chora:(

Michał nie zaprzeczyl ani nie zdementował ...powiedział tylko, ze w dzieciństwie jego wujek uczył go medytacji.

Od tego czasu sny nie są już tak częste aczkolwiek bywają...ostatnio śniłam o sms'ie:)

Wybaczcie chaos, ale czuję się zażenowana...tak, brałam już pod uwagę ostateczną chyba alternatywę...psychiatryk:(

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie...napiszcie cos:(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa nie jest łatwa. Twój umysł otwiera się na poznanie pewnych rzeczy, podczas kiedy Twoja śwaidomość nie jest jeszcze na to gotowa. Przede wszystkim NIE BÓJ SIĘ TEGO. Potraktuj te sny, jako dar od losu, czy nową umiejętność, którą możesz rozwijać, bądź o niej zapomnieć. Spróbuj medytować z intencją poznania samej siebie, poznania prawdy o świecie. Wydaje się to trywialne, ale kilka(naście) takich medytacji potrafi odpowiedzieć na parę pytań, w sposób niewerbalny oczywiście :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co dla jednych jest wadą,dla innych może byc zaletą,wszystko zależy od punktu nastawienia oraz priorytetów. Moim zdaniem masz dar od losu,który szkoda byłoby zmarnować,a możesz to uczynić zamykając się na te sny i bojąc się ich. Wystarczy ze wyjdziesz do nich na przód i naprawdę nie ma się czego obawiać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.