Bzymek

Skuteczne Afirmacje Mp3

11 postów w tym temacie

Szukam jakichś skutecznych afirmacji na mp3 - poczytałem trochę na ten temat i chciałbym właśnie od takich zacząć - czy ktoś mógłby mi pomóc w ich wyborze?

Może macie jakieś doświadczenie z takimi afirmacjami?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam jakichś skutecznych afirmacji na mp3 - poczytałem trochę na ten temat i chciałbym właśnie od takich zacząć - czy ktoś mógłby mi pomóc w ich wyborze?

Może macie jakieś doświadczenie z takimi afirmacjami?

A używałeś już jakichś afirmacji?

Może lepiej zacznij od zwykłych, pisanych afirmacji one tez są skuteczne - na mnie bardzo dobrze działały.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A używałeś już jakichś afirmacji?

Może lepiej zacznij od zwykłych, pisanych afirmacji one tez są skuteczne - na mnie bardzo dobrze działały.

Czytałem już trochę na temat afirmacji pisanych i powiem szczerze że większość osób polecało mi afirmacje na mp3 jeśli chodzi o efekty afirmacji dlatego też o takie pytam w temacie.

Dlatego wolałbym, żebyście polecili mi jakieś skuteczne afirmacje na mp3 jakich wy używaliście i się sprawdziły :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem już trochę na temat afirmacji pisanych i powiem szczerze że większość osób polecało mi afirmacje na mp3 jeśli chodzi o efekty afirmacji dlatego też o takie pytam w temacie.

Dlatego wolałbym, żebyście polecili mi jakieś skuteczne afirmacje na mp3 jakich wy używaliście i się sprawdziły :)/>

No to ja jakieś 3 miesiące temu zainwestowałem w system afirmacji na mp3 Hepika i jeśli chodzi o afirmacje, szczęścia, miłości i sukcesu - bo tych używałem to jak najbardziej się sprawdziły.

Czysty dźwięk, ciekawe afirmacje - na mnie działają.

Do tego dają 14 dni na testowanie tego systemu tak więc kolejny atut. Możesz sprawdzić i dać znać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja jakieś 3 miesiące temu zainwestowałem w system afirmacji na mp3 Hepika i jeśli chodzi o afirmacje, szczęścia, miłości i sukcesu - bo tych używałem to jak najbardziej się sprawdziły.

Czysty dźwięk, ciekawe afirmacje - na mnie działają.

Do tego dają 14 dni na testowanie tego systemu tak więc kolejny atut. Możesz sprawdzić i dać znać.

Ja jestem kompletnym laikiem w sprawach afirmacji i zastanawiam się czy takie afirmacje na mp3 będą dobre na początek?

Co sądzicie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem kompletnym laikiem w sprawach afirmacji i zastanawiam się czy takie afirmacje na mp3 będą dobre na początek?

Co sądzicie?

Według mnie jak i innych - co zresztą można przeczytać na forach, najbardziej skuteczne afirmacje to właśnie afirmacje na mp3 więc jak najbardziej zaleca się też je dla początkujących.

Moja znajoma ostatnio kupiła afirmacje do odchudzania też od Hepiki bo też takie mają i też była kompletnym laikiem w tych sprawach. Minął miesiąc czasu a dziewczyna jest zdrowsza, nie je niezdrowych rzeczy, odżywia się regularnie - świetnie zmieniły się jej nawyki żywieniowe jak i ogólne.

Przy każdej okazji dziękuję mi że nakręciłam ją do spróbowania tych afirmacji do odchudzania :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja jakieś 3 miesiące temu zainwestowałem w system afirmacji na mp3 Hepika i jeśli chodzi o afirmacje, szczęścia, miłości i sukcesu - bo tych używałem to jak najbardziej się sprawdziły.

Czysty dźwięk, ciekawe afirmacje - na mnie działają.

Do tego dają 14 dni na testowanie tego systemu tak więc kolejny atut. Możesz sprawdzić i dać znać.

Ooo dzięki. Przyjrzałem się stronie i nawet dostałem od nich próbkę z lepszą ofertą niż na stronie głównej, podsyłam wam link do sprawdzenia próbki http://hepika.pl/probka-afirmacje-hepika - co sądzicie o tej formie afirmowania?

Mnie przekonuje i już nawet zamówiłem sobie na płycie CD te afirmacje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo dzięki. Przyjrzałem się stronie i nawet dostałem od nich próbkę z lepszą ofertą niż na stronie głównej, podsyłam wam link do sprawdzenia próbki http://hepika.pl/probka-afirmacje-hepika - co sądzicie o tej formie afirmowania?

Mnie przekonuje i już nawet zamówiłem sobie na płycie CD te afirmacje.

Jak już CI dojdzie ta płyta z afirmacjami to napisz czy wszystko ok z zamówieniem i jak dokładnie wyglądają te afirmacje.

Ja znalazłam inne ale w takim razie się wstrzymam jeszcze z ich zakupem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok płyta od wczoraj już u mnie w domu - afirmacje rewelacja - dziękuję Ci.

Już po pierwszym odsłuchaniu pobudza we mnie pokłady energii, ciekaw jestem dalszych efektów stosowania tych afirmacji ale już po kilku odsłuchaniach można stwierdzić, że faktycznie to coś innego niż te wszystkie darmowe afirmacje z internetu, które dotąd testowałem.

Dzięki jeszcze raz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok płyta od wczoraj już u mnie w domu - afirmacje rewelacja - dziękuję Ci.

Już po pierwszym odsłuchaniu pobudza we mnie pokłady energii, ciekaw jestem dalszych efektów stosowania tych afirmacji ale już po kilku odsłuchaniach można stwierdzić, że faktycznie to coś innego niż te wszystkie darmowe afirmacje z internetu, które dotąd testowałem.

Dzięki jeszcze raz.

Na chomiku jest sporo takich nagrań- np.między innymi Ewy Foley .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na chomiku jest sporo takich nagrań- np.między innymi Ewy Foley .

No jest na chomikuj ale nie są tak dokładnie zrobione przynajmniej te w wersji mp3 a przy odsłuchiwaniu takich afirmacji na mp3 jest bardzo ważne to aby dźwięk był czysty.

Ja korzystam z tych afirmacji hepika i są rewelacyjne - tutaj macie pojedyncze nagrania http://skarbnicazycia.pl/afirmacje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.