jaspirytysta

Wykłady Dr Andrei Moreiry „leczenie I Samouzdrawianie”. Warszawa 17.marca ; Wrocław 18.marca , Wstęp Wolny

1 post w tym temacie

Zapraszamy na wyjątkowe wykłady Andreia Moreiry, brazylijskiego lekarza, autora książki „Leczenie i samouzdrawianie”

Wykłady odbędą się w :

17.03.2014 (poniedziałek) Warszawa, godzina 18.00 do 20.00 , „Kuźnia zdrowia” ul. Rzymska 21 , wstęp wolny

18.03.2014 (wtorek) Wrocław, godzina 18.00 do 20.00 , ul. Rynek 35 (Centrum Europrofes, sala czerwona) , wstęp wolny

Tematem wykładu będzie „Leczenie i samouzdrawianie” – spojrzenie medycyny spirytystycznej, które mówi o wielkości człowieka, jako o dziecku Boga, dziecku które poszukuje swojej tożsamości i swojego Ojca, w sobie i wokół siebie. Dr. Moreiry omawia, czym jest zdrowie i choroba w świetle reinkarnacji, prawa przyczyny i skutku oraz prawa postępu. Z tej perspektywy zdrowie i choroba są etapami nauki w procesie ewolucyjnym, które odzwierciedlają stopień świadomości nieśmiertelnego ducha, stopień jego zanurzenia sie w miłość, będąca podsumowaniem Bożych praw.

ANDREI MOREIRA jest lekarzem, absolwentem Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Federalnym Stanu Minas Gerais w Brazylii. Specjalizuje się w homeopatii. Jest przewodniczącym Stowarzyszenia Lekarzy-Spirytystów Stanu Minas Gerais od 2007 r. Wykładał integralne spojrzenie na zdrowie w Szkole Medycyny na Uniwersytecie w Alfenas (MG, Brazylia) w latach 2008-2012. Ukończył podyplomowy kurs dla lekarzy rodzinnych w Instytucie Berta Hellingera. Autor książek: Homoseksualizm z punktu widzenia nieśmiertelnego ducha, Świat papierowych lalek, Tajemniczy ogród oraz Miłość własna i inne siły duszy (ta ostatnia napisana razem z duchem Diasem da Cruz). Wszystkie opublikowano w wydawnictwie AMEEditora. Współautor książki Zdrowy człowiek – nowa wizja. Uczestniczy aktywnie w ruchu spirytystycznym w Brazylii i na świecie, prowadzi wykłady i seminaria. Jest członkiem grup opiekujących sie pacjentami i leczących ich z wykorzystaniem metodologii medycyny spirytystycznej.

Więcej informacji na http://www.portal.spirytyzm.pl/wyklady-andrei-moreiry-leczenie-samouzdrawianie-warszawa-17-marca-wroclaw-18-marca/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.