jorus

Jak Zrobic Urok Na Osobe Ktora Lubie

7 postów w tym temacie

Użyć uroku osobistego. Jeśli się go nie ma, żadna magia nie pomoże ;)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zgoda,ale nieraz dobrze jest się wesprzeć magią ,czyli w skrócie (NLP)czyt.- Programowanie Neurolingwistyczne (Podświadome ) Umysłu ukierunkowując swoje marzenia i dodając pewności siebie ,wymawiając te słowa choćby w myślach ,lub jeśli mamy mało wiary w siebie to powtarzamy z uśmiechem te słowa z kilka razy przed lustrem ,tak by podświadoma sfera umysłu uwierzyła i nabrała odwagi , wtedy świadomie będziemy mogli być pewni że cel naszych marzeń jest blisko ,np. takie słowa które stosowałem - moja energia życiowa wzmacnia się i z łatwością osiągam wszystko to co chcę.

Edytowane przez karman
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak karmanie ,takie słowa ,mantra ,czy autosugestia działają zgoda ,ale gdy jesteśmy jeszcze w materii ,na niskim poziomie świadomości duchowej ,czy mamy jeszcze mało osobistej mocy ,lecz gdy faktycznie wytrwale i cierpliwie rozwijamy się duchowo ,nasza osobista moc wzrasta , czy też poziom świadomości nasz jest wyższy ,i wchodzimy w świat duchowy ,albo jak to nazwę technicznie ,przeskakujemy o lewel wyżej w ewolucji .

Tu w świecie Duchowym spełnia nam się szybciej to ,co wymawialiśmy w świecie Materialnym ,a na efekty dłużej sie czekało ,lub wcale się nie doczekaliśmy ,chociaż różnicy tak naprawdę nie ma ,poprostu łączymy się z naszą drugą duchową połową ,w którą co bardziej fanatyczni i religijni ludzie wierzą i nazywają - oddzielną istotą duchową do której się modlą , nazywając Bogiem Stwórcą ,Ojcem Niebieskim W Niebie .

I To Jest Według Mnie Takie Rozdwojenie Jaźni/Oddzielenie Ducha Od Ciała (Schizofrenią Paranoidalną Zwane ) .

A tu podam trzy ciekawe linki warte przemyślenia : Dlaczego po alkoholu jesteśmy pijani (promile w alkoholu nazwałem duchami w sprayu ) -

*** Dlaczego po alkocholu mamy kaca (czyt. opętanie przez duchy )
.

Magia Fizyki Kwantowej , i Splątanie Cząstek (Neruronów w Mózgu ),Kwanty (Komórki Nerwowe )

I co zobserwowałem przez lata obserwacji ludzkich zachowań i charakterów ,ludzie nieraz mylnie interpretują to co widzą i słyszą ( kierują się pozorami ), a podświadomość i nieświadomość (nasz mini komputerek w głębi psyche ),jest stale bombardowany informacjami z zewnątrz - media ,telewizja , radio , prasa ,internet itp. podświadomość nasza jest kodowana od urodzenia przez zmysły Wzroku (Oczy ) i Słuchu (Uszy ).

I Tak - Głupotę Myli się z Mądrością

Egoizm , Pychę i Dumę - bierze się nieraz za Prostotę i Pokorę

A Strach i Obawy Oraz Lęki - Myli się z Odwagą i Siłą Charakteru

Natomiast Lenistwo i Zniechęcenie - Myli się z Przypływem Energii ,Mocy Osobistej i Siły Woli .

Pożądanie Natomiast Bywa Mylone Z Miłością ,

itd. itp .

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Dlaczego niektóre dziewczyny są w dzisiejszym świecie tak zepsute i szybko ulegają nałogom i uzależnieniom (np. alkoholizmowi czy zakupoholizmowi )?

Ponieważ były metaforycznie mówiąc - ich dusze i umysły były czyste i niewinne jak aniołów ,lecz dorastając ,złe , niewłaściwe otoczenie szybko pociągnęło je na drogę zła i uzależnień , i zaczerniło oraz zdeprawowało ich niewinne dusze i umysły .

Najlepsza magia to moim zdaniem ODPOWIEDNIE SPEŁNIENIE SEKSUALNE ,ORAZ DOBRY I WYROZUMIAŁY PRZYJACIEL ,LUB ODPOWIEDNIE ,MĄDRE I ROZSĄDNE OTOCZENIE .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia Thursday, May 29, 2014 o 01:08, karman napisał:

Tak zgoda,ale nieraz dobrze jest się wesprzeć magią ,czyli w skrócie (NLP)czyt.- Programowanie Neurolingwistyczne (Podświadome ) Umysłu ukierunkowując swoje marzenia i dodając pewności siebie ,wymawiając te słowa choćby w myślach ,lub jeśli mamy mało wiary w siebie to powtarzamy z uśmiechem te słowa z kilka razy przed lustrem ,tak by podświadoma sfera umysłu uwierzyła i nabrała odwagi , wtedy świadomie będziemy mogli być pewni że cel naszych marzeń jest blisko ,np. takie słowa które stosowałem - moja energia życiowa wzmacnia się i z łatwością osiągam wszystko to co chcę.

 

Dnia Sunday, August 31, 2014 o 19:32, Mistyk napisał:

A Dlaczego niektóre dziewczyny są w dzisiejszym świecie tak zepsute i szybko ulegają nałogom i uzależnieniom (np. alkoholizmowi czy zakupoholizmowi )?

Ponieważ były metaforycznie mówiąc - ich dusze i umysły były czyste i niewinne jak aniołów ,lecz dorastając ,złe , niewłaściwe otoczenie szybko pociągnęło je na drogę zła i uzależnień , i zaczerniło oraz zdeprawowało ich niewinne dusze i umysły .

Najlepsza magia to moim zdaniem ODPOWIEDNIE SPEŁNIENIE SEKSUALNE ,ORAZ DOBRY I WYROZUMIAŁY PRZYJACIEL ,LUB ODPOWIEDNIE ,MĄDRE I ROZSĄDNE OTOCZENIE .

Widze, że magia dla każdego to co innego. Dla wróżbity Macieja magia to pewnie piniondz :D. Myśle, że magią niemożna nazywać tego co uważa się za najlepsze ze swojej perspektywy patrzenia, tak ja nie określasz słonia taboretem ;). Wmawianie sobie czegoś przed lustrem to zdecydowianie nie jest magia a odpowiednie spełnienie seksualne to raczej rozsądek (moim zdaniem:mnich:)

Edytowane przez Attrin
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak ,każdy na świecie jest inny  ,inne wierzenia ,u każdego inny światopogląd ,i każdy ma swoją prawdę ,która zależy od punktu widzenia i siedzenia ,tak też i z magią ,jak i z prawdą , każdy ma swoją i nie swoją ,ot filozofia fizyki kwantowej ,lub magia chaosu ,coś jest i jednocześnie nie jest .:its_jus:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.