karman

Oświecenie ,duchowa Doskonałość ,przebudzenie Umysłu Z Niewoli Nieświadomej Niewiedzy

5 postów w tym temacie

Piszę ten post z głębi mojego Serca :

Tak zwane "Oświecenie " Nie jest cechą stałą , i łatwo je utracić ,gdy pragniemy własnej doskonałości czy przebudzenia ze snu niewiedzy (wiem to z własnego doświadczenia .

Dlatego codziennie ,a jak trzeba kilka razy na dzień ,wykonywać takie badania kontrolne - auto - psycho - analizę ,lub Skanowanie Własnego Umysłu ,by zrównoważyć Psychikę (Duszę ) - Emocję Z Logiką I Ciałem Oraz Własnym Duchem , poprzez : Medytację ,Jogę ,Magię ,Tai Qi ,Tarot ,Runy ,Spacery czy inną formę ruchu ,gdzie swobodnie (bez rozpraszania z zewnątrz ) możemy obserwować własne reakcje - Myśli ,Emocji i Ciała .

Jeżeli nie możemy sobie poradzić sami ze sobą (ze swoimi reakcjami Emocjonalno - Psychicznymi ,wtedy udajemy się do jakiegoś specjalisty - Lekarza , Neurologa , Psychologa , Psychiatry lub innego doświadczonego i kompetentnego fachowca w danej specjalizacji ,który nam na pewno pomoże (dobrze jest się wcześniej upewnić o tym że ma doświadczenie i rozpytać tu i tam czy jest kompetentny - zna się na tym co robi .

Jeżeli ktoś wierzy w reinkarnację lub reinkarnacji doświadczył ,to zwierzęta takie jak psy , koty ,konie itd. to odrodzeni ludzie którzy w poprzednim życiu / wcieleniu ulegli iluzji doskonałości .

Dziękuję i Pozdrawiam , Darek - Mistyk.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Tobą,tylko teraz pytanie jak uniknąć takiej iluzji doskonałości aby potem nie odrodzić się jako koń czy pies,czy w ogóle można coś robić i osiągnąć wspomnianą doskonałość?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ,Cierpliwość,Wytrwałość w obranej drodze duchowej i słuchanie tego co mam na dole w sygnaturze - czyli głosu serca i intuicji -transcendentny stan ,no i wiele praktyki ,jak wojownika zen ,lub samuraja .

Edytowane przez karman
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jak zabraknie nam cierpliwości i wytrwałości ,to przeszkód będzie coraz więcej ,i więcej aż zostaniesz sam/sama ,nierozumiany przez najbliższych,otoczenie ,a w internecie , na forach będziesz zakałą , to przykłady : Zostałeś/zostałaś zbanowana z następującego powodu: Forum - Byt Zbiorowy

Po wielokrotnych upomnieniach - ostrzeżeniach, które to dostałeś już dwukrotnie za obrażanie użytkowników, dostajesz trzecie ostrzeżenie za obrażanie użytkownika na czacie,( a mnie to można obrażać ,co ? sprawiedliwość kur ... ) co skutkuje zbanowaniem na okres 7 dni.*** Forum Ezoteryczne ezoforum - Zostałeś/zostałaś zbanowana z następującego powodu:

multikonto

Data zdjęcia bana: Nigdy

,będąc wyśmiewanym i głupcem ,oraz zapomnianym przez znajomych ,na nic się zdadzą twoje zapewnienia że jest inaczej .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jak zabraknie nam cierpliwości i wytrwałości ,to przeszkód będzie coraz więcej ,i więcej aż zostaniesz sam/sama ,nierozumiany przez najbliższych,otoczenie ,a w internecie , na forach będziesz zakałą , to przykłady : Zostałeś/zostałaś zbanowana z następującego powodu: Forum - Byt Zbiorowy

Po wielokrotnych upomnieniach - ostrzeżeniach, które to dostałeś już dwukrotnie za obrażanie użytkowników, dostajesz trzecie ostrzeżenie za obrażanie użytkownika na czacie,( a mnie to można obrażać ,co ? sprawiedliwość kur ... ) co skutkuje zbanowaniem na okres 7 dni.*** Forum Ezoteryczne ezoforum - Zostałeś/zostałaś zbanowana z następującego powodu:

multikonto

Data zdjęcia bana: Nigdy

,będąc wyśmiewanym i głupcem ,oraz zapomnianym przez znajomych ,na nic się zdadzą twoje zapewnienia że jest inaczej .

A Jeśli już Oświecenie Osiągnęłaś/łeś ,Doskonałość ,Przebudzenie Z IluzJi Niewiedzy Umysłu .

Zachowuj wszystko dla siebie i nie rozpraszaj osiągniętego stanu ,spokoju umysłu - niepotrzebną rozmową ,paplaniną ,pokazywaniem się zbyt częstym w towarzystwie itp. itd. (wszystko to prowokacje mające na celu zwieść cię na pokuszenie ).

Ja tę drogę przeszedłem ,to przyjdź osobiście do mnie to cię wtajemniczę co i jak .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.