Iskierkaa

Sny O Kuchni

8 postów w tym temacie

Witam! Proszę serdecznie o pomoc w inerpretacji snu.

Otóż 2 razy w bardzo niedalekim odstępie czasu śniła mi się kuchnia.

W pierwszym śnie była to moja kuchnia w mieszkaniu, tyle że trochę dziwna. Chodzi o to, że w tej kuchni meble u góry były zupełnie nowe, na dole, wymienione.W śnie bardzo mi się podobały. Natomiast na dole meble były niezmienone, a więc część mebli zostało wymienionych, a część to meble , które zostały z poprzedniej kuchni.

Dwa tygodnie później znowu przyśniła mi się kuchnia.Tym razem była to nowa, w stylu dawnych kuchni.Robiłam w niej porządek, a na koniec snu pamiętam taki obraz tej kuchni-była umeblowana, w stylu dawnych lat, meble białe, była cała biała,jasna, czysta.

Pozdrawiam, proszę o pomoc w inerpretacji, bo nic mi nie przychodzi do głowy.

Edytowane przez Iskierkaa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

iskierko twój sen o kuchni to odwzorowanie twoich wnętrzności trawiennych -jelit grubych i żołądka ,a czysta ,biała kuchnia i umeblowanie to znak (tak mówi twoja poświadomość ) że z twoim przewodem pokarmowym wszystko będzie w pożądu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

iskierko twój sen o kuchni to odwzorowanie twoich wnętrzności trawiennych -jelit grubych i żołądka ,a czysta ,biała kuchnia i umeblowanie to znak (tak mówi twoja poświadomość ) że z twoim przewodem pokarmowym wszystko będzie w pożądu .

Gratuluję medycznej inerpretacji, tyle ode mnie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę się że mogłem pomóc , znaczy karman pomógł , bo karman i ja to ta sama osoba .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę się że mogłem pomóc , znaczy karman pomógł , bo karman i ja to ta sama osoba .

[/quo

Tak, od dawna nie czytałam tak inspirującej inerpretacji snu, ale trzeba poszerzać horyzonty na różne sposoby.Dziękuję, pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę bardzo :)/>/> powiedz mi co się stało z tymi ludźmi skierko ? jakie pustki na forum ,a u mnie na osiedlu ,to jakbym mieszkał na planecie małp ,nigdzie jakoś nie jestem rozumiany ,źle oceniany ,każdy projektuje na mnie swoje urojenia i schizy oraz chalucynacje ,niewiem trudno, teraz po 43 latach samodyscypliny wewnętrznej i samodoskonalenia wewnętrznego , w poszerzaniu i wyostrzaniu własnej świadomości ,ascezy i celibatu ,to jak buddyjski mnich , kobiety jestem tak spragniony ,że szok .

Pozdrawiam Darek .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Darku być może za długo trwała samodyscyplina i wewnętrzna kontrola bo domyślam się,ze emocje masz opanowane do perfekcji. Zastanów się kto kogo bardziej nie rozumie: Ty ludzi czy ludzie Ciebie? oczywiście odpowiedź już znasz,teraz pytanie co z tym zrobisz:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Frajdo ,świetne i mądre pytanie /stwierdzenie ,ja po prostu ,jestem jaki jestem ,jestem samowystarczalną istotą , człowiekiem doskonałym i idealnym ,stwórcą siebie i swojego losu ,ale wiem że nic nie wiem ,na razie trwam i robię swoje ,bo dla mnie czas nie istnieje ,a wszystko co mnie otacza to sen .

miłego dnia życzę :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.