Mistyk

Nlp. Jako Czysta Psychologia - Świadoma Magia .

4 posty w tym temacie

Piszę ten post z mojego wieloletniego doświadczenia ,w samodyscyplinie wewnętyrznej i Samodoskonaleniu Duchowym (Osobistytm )metodą prób i błędów ,a własne błędy ,porażki i przeszkody , potrafią wiele człowieka o sobie nauczyć ,jeśli wyciąga się z własnych życiowych błędów odpowiednie wnioski ( czyt. jeśli człowiek potrafi odnieść do siebie naukę z popełnionych błędów życiowych ) .

Ponieważ całe życie człowieka - to szkoła Duchowego Wzrostu -Osobistego Doskonalenia Się ,i tylko od człowielka zależy jak szybko zda do następnej klasy (pokona trudności i przeszkody w życiu ) to one są egzaminami ,które mają udowodnić jak jesteśmy mocni na Duchu ,czy nasza siła woli jest mocniejsza/silniejsza ,a Charakter nasz Doskonalszy ,jednym słowem czy poziom naszej świadomości jest wyższy .

Nagrodą za ukończenie szkoły będzie lepsza doskonałość charakteru i sukces w jakiejś dziedzinie,do której dążyliśmy .Oczywiście nie tak odrazu ,trzeba uzbroić się w Cierpliwość i Wytrwale pokonywać swoje lęki ,obawy .

I to wszystko o czym napisałem jest - nauką NLP -Psycho Kineza (czyt.Psycho : oddziaływanie na podświadomą część psychiki człowieka , kineza : mowa ciała z Psychologii ) to również Magia Świadomych Wyborów W Szkole Życia ,gdzie świadectwem ukończenia szkoły jest świadome kierowanie swoim losem (metaforyczne oświecenie umysłu z nieświadomej ciemnoty umysłowej i podświadomej niewiedzy .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykładowy Metaprogram - Kodowanie Umysłu : "NAUKA TO POTĘGI KLUCZ ,A KTO SIĘ ,WIELE UCZY TO MA WIELE KLUCZY , I WOŹNYM ZOSTAJE ,A KTO WIELE MYŚLI ,MYŚLIWYM WNET BĘDZIE " .

BÓG RADOŚCIĄ /MIŁOŚCIĄ W TWYM SERCU /SUMIENIU JEST .

PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI ,CO CIĘ NIE ZABIJE ,TO CIĘ WZMONI , WYCIĄGAJ LOIGICZN E WNIOSKI ,ZE SWOICH LEKCJI ŻYCIOWYCH..

C.D. Programowania Neurolingwistycznego Umysłu ( w skrócie N.L.P.) :

" Lepszy Wróbel ,W Garści , Niż Gołąb Na Dachu " , czytaj - lepsze namacalne fakty ,prawda realna i rzeczywistość,niż nierealistyczne marzenia i oczekiwania fantastyczne z wyobrażeń i marzeń .

" Gdzie kucharek Sześć Tam Nie ma Co Jeść ( czyt. - w grupie większej liczby osób ,działa energia psychizna grupy ( gdyuż wszystkich uczestników ,połączy jedno ,niewidzialne połączenie telepatyczne ,a myśli teleportują z umysłu do umysłu jak cząstki kwantowe ),i zamiast skoncentrować się na danej czynności /działaniu /pracy , tu i teraz ,każda osoba z osobna będzie demonstrowac przed drugą ,swoje talenty , itp .)

" Krowa Która Dużo Ryczy,Mało Mleka Daje "

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

N.L.P. C.D. " Całe życie ludzkie to jedna,wielka szkoła - rozwoju duchowego /osobistego , a egzaminami dojrzałości w tej szkole zwanej życiem są - Tragedie ,Dramaty ,Problemy ,Kłopoty , Wszelkie Wzloty I Upadki życiowe " .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kodowanie Podświadomości -Programowanie Umysłu - " Świat To Lustro ,W Którym Odbija Się Nasza Wewnętrzna Natura ,bo jak na górze ,tak na dole ,a jak wewnątrz,tak i na zewnątrz - człowiek jest odbiciem swojej duchowej połowy transcendentnej którą nazywa Bogiem , a co ciebie - drażni ,denerwuje ,irytuje ,wyprowadza z równowagi w drugiej osobie ,to te cechy charakteru znajdują się w tobie , i nie powinieneś tłumić w głąb psychiki swojej danej cechy , tylko zastanawiając się nad danym problemem, przepracować go , wyciągnąć logiczne wnioski , uczyć się na własnych błędach ,

Bowiem najwięcej uczymy się o sobie samych ,dzięki nieprzyjaciołom ,wrogom , przyjaciel ma na względzie jedynie swoje kożyści interes własny na względzie ,poprzez przyjaźń z nami , dowartościuje jedynie swój - egoizm,pychę,chciwość,ambicję ,strach , samozadowolenie ,pogardę i pychę naszym kosztem , i w odpowiednim momencie porzuci nas jak przysłowiowy "wampir energetyczny -psycho-emocjonalny .

Metaforyczna Przypowieść " Życie rzuca ci kłody pod nogi , przystań ,schyl się , pomyśl ,zrób mądrze ,i zbuduj z nich dom " bowiem na wszystko jest odpowiedni czas i pora , nie od razu Kraków zbudowano .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.