Mistyk

Można Urodzić Się Mądrym Człowiekiem (Być Skazanym Na Sukces )

6 postów w tym temacie

Czy można urodzić się już mądrym człowiekiem ? otóż można ,być jakby to powiedzieć skazanym na sukces ,wielkość mieć we krwi i w genach (sam jestem tego najlepszym przykładem ,ja od dziecka wykazywałem ceechy dziecka mądrego i pomysłowego w sposób twórczy ,poza tym byłem kochającym ,opiekuńczym ,kreatywnym i rozsądnym/rozważnym dzieckiem .

Nawet do najbliższej rodziny mówiłem o rzeczach nie z tego świata ,niezwykłych (na co oni - OOO ! co on to mówi ).

Lecz niestety moja mądrość i dobroć znikały we mnie wraz z latami .

Taki człowiek jak urodzi się mądry to obserwują go wszyscy i wszystko - świat widzialny/materialny i niewidzialny/duchowy , a że świat duchowy /po śmiertny ,wie więcej od ludzxi żywych ,toteż przekaże otoczeniu - wcielając się w ciała ludzkie (może z zazdrości że oni tacy nie byli za życia ,albo z innej przyczyny ).

Że ten człowiek ,czyli ja ,nie jestem taki jak o sobie mówię ,będę widziany wprost przeciwnie przez ludzi i znajomych , nawet przez rodzinę , i tak stopniowo ,poprzez plotki ,obmowy ,pomówienia , stawałem się człowiekiem złym ,głupim ,bardzo samotnym i żyjącym nieraz w wielkich nerwach i stresie ,gdyż oskarżano mnie o przestępstwa ,o których nie miałem pojęcia .

Moje skmumulowane nerwy i stres ,skutkowały tym że zacząłem cierpieć na zaburzenie równowagi (medycyna określa tę dolegliwość jako ,choroba nerwów błędnych ).I tak całe moje życie wypełnione było przeszkodami ,przeciwnościami ,ludźmi głupimi i bardzo ciężkie ,czasami to myślałem o samobójstwie .

Lecz wiele czytałem książek psychologicznych ,filozoficznych ,naukowych ,teologicznych i innych ,z czasem coraz więcej czytałem ,wszelką wiedzę teoretyczną wprowadzałem też w życie ,w czyn ,co umacniało mój charakter i wolę prezeżycia ,zacząłem eksperymentować z ciałem .

Tamte złe chwile stawały się dla mnie mgliste ,moja świadomość siebie i mądrość rosły (ale musiałem stale pilnować tego by mój dobry i pełen miłości charakter ,światło/jasność (oświecenie ) we mnie ,nie przejął i mój umysł ,i moja dusza nie pokryły się ciemnością ,gdyż nieodpowiednie towarzystwo może bardzo łatwo taką czystą,anielską i dobrą duszę sprowadzić na dół w mroki ciemności ,dzie panują niskie -ciemne - energie .

Dlatego ważne jest przy osiągnięciu - doskonałości duchowej -oświeceniu -przebudzeniu umysłu z mroków ciemnoty ,wyższej Świadomości Chrystusowej lub Boga , itp . otaczać się ludźmi mądrymi i dobrymi ,a za otoczenie mieć rzeczy piękne i ładne .

I chociaż mieszkam z chorą matką i bratem chorym na schizofrenię paranoidalną (tak zdiagnozowali u niego lekarze tę chorobę ,a przebywał w szpitalu dla psychicznie i nerwowo chorych około 14 lat w Rybniku ) .

To ja choć leczę się naturalnymi specyfikami - zioła ,ćwiczenia fizyczne -energetyczne np .Joga ,Medytacje ,Tai Qi ,Szamanizm i inne zabawy z energetyką ciała od czasu do czasu i ze względów finansowych nie mogę wykonywać tego do czego zostałem stwożony/tego co lubię i co potrafię robić/wykonywać ,byłem brany z czasem coraz bardziej za chorego umysłowo jak mój brat ,i na nic zdawały się moje zapewnienia że to nieprawda ,to czyste kłamstwo ,to plotki ,pomówienia, pogłoski na mój temat ,projektowanie na mnie swoich lęków,strachu ,urojeń i wszelkich obaw .

Musiałem Poprosu pogodzić się z losem ,ponieważ mieszkając w jednym miejscu przez 43 lata przyzwyczaiłem się poprostu do tego wszystkiego ,I żyję tak jak mnich ,asceta w celibacie, pogodzony z losem człowiek .

Przez wszystkie te lata marzyłem o jednym - O PRAWDZIWEJ ROMANTYCZNEJ MIŁOŚCI ,ABY MÓC WYPIEŚCIĆ KOBIETĘ I WYCAŁOWAĆ KAŻDY ZAKAMAREK ,KAŻDY CAL JEJ BOSKIEGO I SEKSOWNEGO CIAŁA .

Aby spotkać kobietą Mądrą (nie koniecznie ,ale rozsądną ,rozważną ) ,kochającą ,wyrozumiałą ,wierną ,empatyczną -( taką która jest wyczulona na potrzeby innych ludzi ).

Kiedyś lata temu żyłem z pięć lat z kobietą ,ale mój młody wiek ,szalejące chormony ,alkohol ( który mnie nigdy nie uzależnił ) i pożądanie erotyczne uzależniły mnie od niej , od tej kobiety , i sprawiły moje zniewolenie jej seksapilem ,uległem namiętności do niej ,ona niestety miałą trzech mężów przedemną ,i była uzależniona od alkoholu ,co nas zbliżyło wspólnie i wylądowaliśmy razem w łóżku ,to było piękne przeżycie - wręcz niebiańskie - Ten Pierwszy Stosunek Seksualny

Ale niestety wstopniowo wychodził na jaw jej brzydki charakter i ciemna dusza ,i choć było to piękne dla mnie na początku ,to z czasem zaczęło mnie to złościć i denerwować ,potem miałem okazję do wielu pięknych romansów i znajomości z dziewczynami i kobietami (tak mi się wydawało na początku ,lecz wychodziło że jestem biedny -niewiele pieniędzy mając ,to odchodziły ode mnie ),no cóż ja mogłem dawać tylko wiele miłości , lecz cóż znaczy sama miłość w świecie przepełnionym materializmem ,konsumpcją i pieniędzmi oraz technologią .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie rodzi się od razu mądrym człowiekiem,można mieć dar,zdolności do tego aby szybko się uczyć,przewidywać sytuacje oraz wyciągać wnioski,można mieć po prostu "to coś" do reszty,perfekcji i sukcesu dochodzisz sam swoją pracą i talentem wraz z upływem czasu. Ostatnie stwierdzenie natomiast jest bardzo trafne; świat przepełniony konsumpcją i materializmem,czy w takim świecie miłość w ogóle ma szansę przetrwać?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie rodzi się od razu mądrym człowiekiem,można mieć dar,zdolności do tego aby szybko się uczyć,przewidywać sytuacje oraz wyciągać wnioski,można mieć po prostu "to coś" do reszty,perfekcji i sukcesu dochodzisz sam swoją pracą i talentem wraz z upływem czasu. Ostatnie stwierdzenie natomiast jest bardzo trafne; świat przepełniony konsumpcją i materializmem,czy w takim świecie miłość w ogóle ma szansę przetrwać?

ODPOWIEM MOŻE TAK ZE SWOJEGO REIN KARNACYJNEGO DOŚWIADCZENIA .

Jako Jogin ,jak umrę i nie dokończę swojego samodoskonalenia w poprzednim życiu ,odradzam się w następnym życiu ,gdzie moja droga życiowa , którą wybieram na następne moje wcielenie umożliwia mi dalszy mój rozwój duchowy i samodyscyplinę wewnętrzną .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zawsze można mieć w genach mądrość , trzeba do tego osobistego wieloletniego doświadczenia praktycznego ,nie tylko wiele teorii ,może się tylko komuś tak wydawać ,i będzie tego absolutnie świadomy ,i może innych o tym przekonywać ,lecz daj mu wypić alkoholu ,(nazwałem alkohol duchami w sprayu ,które nieźle opętują człowieka , jego/jej głębsze rejony psychiki - nieświadomość i podświadomość ) ,alkohol to niezły wykrywacz kłamstw ,ponoć Chińczycy ,chcąc wydobyć prawdę z przetrzymywanych więźniów ,upijali go ,co dawało pewne rezultaty w przyznawaniu się do wszystkiego , i wyjawianiu tego , czego świadomie nie chciał mówić w żaden sposób ,choćby go nie wiadomo jak torturowano

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego niektóre dzieci rodzą się niepełnosprawne Fizycznie ,Umysłowo / Duchowo / Psychicznie Bądź Neurologicznie = Upośledzone Psychoruchowo ./ Psychoaktywnie Czy Opuźnione w Rozwoju ?

Dlatego że przyszła matka będąc w ciąży przez 9 miesięcy , nosi w sobie embrion /zarodek przyszłego życia , który krztałtuje się w jej łonie i odbiera za pomocą pępowiny jej emocje ,myśli ,oraz wszystkie uczucia matki ,oraz wibracje energetyczne otoczenia , dlatego ważne jest jak przyszła matka dba o swój rozwój , oraz istotki rozwijającej się w jej łonie .

Ma w tym swój udział ojciec przyszłego dziecka ,który za pomocą aktu prokreacji z matką , daje swoje nasienie /.spermę ( geny biologiczne ) , i od tego czy ojciec jest zdrowy na ciele i umyśle ,takie też będzie przekazanie genów przyszłemu potomstwu .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby się zabić ,tak aby nie bolało ,proponuję - Samobójstwo Psychiczne ,Duchową Przemianę Wewnętrzną ,Alchemię Umysłu , zabicie w sobie nałogów ,słabości i uzależnień - od Internetu ,od seksu ,lenistwa ,pożądania czegokolwiek i kogokolwiek ,uzależnienia od alkoholu ,zakupomanii , lekomanii ,hippohondrii ,erotomanii ,pornografii ,narkomanii , hazardu ,wszelkich obaw ,lęków i strachu , uzależnienia od telefonii komórkowych ,gier komputerowych , zbieractwa patologicznego przedmiotów martwych i żywych istot ,zabicie w sobie egfoizmu ,pychy ,samozadowolenia /pogardy dla innych wyznań na świecie ,ras , poglądów , zabicie w sobie mitomanii - patologicznego uzależnienia od kłamstwa i zmyślania : pl.wikipedia.org/wiki/Pseudologia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.