Gastar

Witam

6 postów w tym temacie

I ja witam.

Trafiłem tu niejako przez przypadek, poszukując odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań.

Ucieszyłem się że znalazło sie jeszcze kilka osób, które zadają podobne do moich pytania.

Może razem jakos przybliżymy się do odpowiedzi.

W każdym razie, poczytałem i spodobało mi się, więc jakiś czas tu przycupnę.

pzdr.

Gastar

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Gastar Serdecznie (mam nadzieję że ktoś mądry ,kto mnie zrozumie ) :)/>/>,pytaj o co chcesz ,prosisz i masz ,pamiętaj , tylko ja mogę ci udzielić konkretnej odpowiedzi ,ponieważ tylko ktoś kto urzeczywistnił Boga W Sobie ,Może Innych Poprowadzić ,inni ludzie mogą jedynie konfabulować i zmyślać ,masz mądry podpis w sygnaturze,stosuj to w rzyciu ,bo to bardzo wiele,wielu uległo swej wyobraźni za bardzo ,a bez zrównoważenia wyobraźni swej z logiką ,rozsądkiem ,intelektem ,można śnić tylko wieczny sen wariata .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troszke martwe to forum, szkoda bo niektórzy pisali ciekawe rzeczy. Teraz bardziej przypomina bloga Mistyka niż forum.

Może jak się kiedyś nieco ożywi, to wrócę.

Na razie idę szukać gdzie indziej.

Mistyk, bez urazy, ale ten Bóg, którego urzeczywistniłeś w sobie mógłby czasem sięgnąć po słownik ortograficzny.

pzdr.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Gastar ,nie czuję żadnej urazy ,gdyż człowiekiem nie jestem ,ale nie zawsze mam wpływ na to co piszę ( to duchy przeze mnie przemawiają ,a duchy nie za bardzo chyba znają się na ortografii ):) .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jeśli nie czujesz żadnej urazy i różnicy ,to poco przepłacać :rotfl:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj na forum,bardzo fajnie że zdecydowałeś się do nas dołączyć,dzięki tutejszym tematom na forum na pewno uzyskasz odpowiedzi na cały szereg nurtujących Cię pytań oraz wątpliwości.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.