Mistyk

Kieruj Swoimi Emocjami

2 posty w tym temacie

Naucz się kierować swoimi emocjami - Gniewem ,Złością ,Strachem ,Obawami ,Zazdrością ,Lękiem , itp. (swoimi metaforycznymi demonami )

Aż do poziomu gdy osiągniesz poziom mistrzowski własnej dynamiki emocjonalnej (jak dobry aktor ).

Ponieważ Gniew (metaforyczny diabeł) która to emocja jest najbardziej dająca się odczuć na co dzień ,jest to potężna energia emocjonalno - psychiczna , o zmiennym natężeniu i wielkim nieraz napięciu .

Potrzebujemy nieraz czasu ,by zmniejszyć w nas napięcie gniewu ,która to emocja będzie miała wpływ na nasze - czyny ,zachowanie i przyzwyczajenia ,a wszelkie emocje w nas ,

czy to Emocje Pozytywne (Metaforyczne Anioły ) ,

czy to Emocje Negatywne (Metaforyczne Demony ).

mają wpływ na nasze myślenie / mentalność , Psychikę ,Ducha ,Duszę i Nasze Ciała Subtelne (nasza aura ) - ciało astralne ,ciało mentalne , ciało eteryczne ,ciało boskie ,ciało kosmiczne , i odwrotnie .

A nad całym tym procesem w nas czuwa nasz - Umysł / Jaźń / Rozum /Intelekt /Mózg (Metaforyczny Bóg )

A nasz system nerwowy rozmieszczony po całym ciele ,to połączenia sieci matrixa .

Twórcze wyrażanie swojego gniewu (film ,teatr ,kabaret )jest oznaką dojrzałości życiowej ,witalności (człowiekiem pełnym dobrej energii ) i dobrego zdrowia psychicznego i fizycznego .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Codziennie znajdź  czas dla siebie  na taką wewnętrzną auto-psycho-analizę ( medytację / modlitwę ) monolog z własnym Ja lub Bogiem   ,by w samotności móc oczyścić się wewnętrznie z umysłowych śmieci /paplaniny wewnętrznej ,lub śmieci z głowy (podświadomości )

W ten sposób mamy wpływ na nasze emocje -pozytywne i negatywne (które przeważnie tłumimy ) i kontrolę swoich myśli ,które mają wpływ na nasze emocje , a to emocje stłumione w podświadomości -gniew ,strach ,zazdrość ,obawa ,lęk ,itp.  ( naszej głębi psychicznej ),wypływają  na powierzchnię świadomości , i ukazują nam się zmysłom ,rozumowi i wyobraźni ,jako różne byty /duchy ,zjawy .przejawienia ,twory wyobraźni ,itp. ,także w życiu codziennym ,osobistym i zawodowym bywa podobnie  .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.