Mistyk

Modlić Się Trzeba Umieć .

8 postów w tym temacie

Są To Słowa Boga ,Które Przełożyłem Poniżej - Uzyskane Drogą Nadzmysłową tzw. Channelling

Codziennie musimy poświęcić czas dla siebie ,na taką samotną - Medytację / Modlitwę / Kontemplację (skupić się na swoim wnętrzu ) ,by oczyścić umysł z wielu podświadomych myśli ,którymi jesteśmy non stop bombardowani z otoczenia i z mediów elektronicznych ,a wszystkie te informacje docierające do nas zewsząd ,są kodowane w głębiach naszej psychiki (podświadomości i nieświadomości ) .

Powtarzamy - Mantry ,Odmawiamy Modlitwy ,Różańce ,Male (różaniec tybetański ) itp. itd. wszystko to ma na celu -skoncentrowane oczyszczanie umysłu z nagromadzonych myśli ,takie myślenie by za wiele nie myśleć ,i to jest dopiero wstęp do prawdziwej modlitwy .

A jak się wyciszymy wewnętrznie ,oczyścimy umysł ,Wtedy Bóg Może Wlać W Nas Ducha Świętego ,Ponieważ Będziemy Puści Wewnętrznie I Gotowi Na Przyjęcie Do Naszego Wnętrza Ducha Świętego .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie jak należy się modlić skoro modlitwa skierowana jest do Boga,kogoś kogo nigdy nie widzieliśmy,nie mamy żądnego wyobrażenia jak może wyglądać,czy modlitwa nie powinna być po prostu spersonalizowana?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czuje,Siłę Bożą we własnym wnętrzu (gdyż jest istotą duchową ,nie do poznania ,przez ograniczone ludzkie 5 zmysłów ),ja np .przejmując ludzki smutek ,ból i żal prawie codziennie ,tak się też czuję ,to jak się odizoluję na jakiś czas od ludzi i pobędę w samotności ,wtedy czuję jak Bóg Stwórca napełnia mnie Swoją Miłością ,wtedy z moich oczu leją się łzy radości i szczęścia .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam modlitwa musi być szczer :paluszek: a do Pana Boga. Ja przed każdym jedzeniem---------Boże dzięki Ci składamy, za to co spożywać mamy/...............Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego i szczerej modlitwy...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło mi Adelo :)/>/>/> spotkać kogoś kto mnie rozumie :)/>/>/> przez wiele wieków i pokoleń , zmagam się z ludzkim sceptycyzmem i niewiarą ,czuję się jak Chrystus Zmagający się z Faryzeuszami (ówcześni kapłani ) i z Szatanem ,dodatkowo jestem od lat tak samotny i nierozumiany (bo moja wiedza jest ponadczasowa ,i wyższa w ewolucji ) jakbym doświadczał okresu pustyni .

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie Szukajcie Jezusa Chrystusa ,Buddy Czy Oświecenia Duchowego ,Szukajcie Miłości ,Mądrości I Piękna W Sobie "

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko w ciszy serca /sumienia , Boga Czujesz ,ponieważ mową Boga jest twój Strach ,który musisz zwalczyć , wtedy w nagrodę Bóg obdarza cię odwagą , miłością głęboką i duchową , a nie powierzchowną -zmysłową , materialną i erotyczną i spokojem - napełnia duchem świętym .inaczej będzie to tylko iluzoryczny i paranoiczny odbiór własnych stanów emocjonalnych ,a wypływających do świadomości z głębszych warstw psychiki .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Także ja tak się modlę ,codziennie ,jak się czuję źle ,i wnet mi lepiej :aniol: ( jak do swoich podświadomych emocji ,jakby to była rzesza grzeszników ,moje ciało kościołem ,a moje serce /sumienie -  świątynią Boga ) ponieważ nasz umysł /duch /psychika  ,to jak taki uniwersalny stwórca ,który przy pomocy myśli kreuje rzeczywistość ,i materializuje ,nasze myśli -myślokrztałty http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/mysloksztalty-alina-zagolska/  ,odizolowuję się na jakiś czas od otoczenia , by nie przejąć energii  psychiczno-duchowej grupy , i nie mylić z głosem Boga http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_unikajmy_negatywnych_energii_cz4.html ,http://dieta.mp.pl/zasady/81052,energia-umyslu-a-skladniki-odzywcze-problemy-badawcze

(z Bogiem przebywamy jedynie w samotności ,a wewnętrzna cisza to  Głos Boga Stwórcy )

Teraz technika mej modlitwy :

Idę do pokoju ,zamykam drzwi ( dopilnuję by nikt mi nie przeszkadzał ),.zamykam oczy ,skupiam się na moim podświadomym zbiorniku emocjonalnym - brzuchu /hara /manipura /3 czakra /wewnętrzne duchowe dziecko - z psychologii   ,można rękę tam położyć nawet ,by przesłać uzdrawiającą energię ,kiedy czuję ducha świętego /napływ pozytywnej energii /gęboki spokój i zadowolenie ze wszystkiego  ( nieraz nawet oblewa mnie fala wielkiej  bio-energii -ciarki po ciele -Boski Ogeń ) ,przystępuję do wewnętrznego dialogu / kontemplacji Z Bogiem /Modlitwy /Medytacji ( mówimy to co realnie dla nas do osiągnięcia ,dziękując Bogu za wszystko co piękne w naszym życiu , za wsparcie przed złem ,jak wiele mnie nauczył ,nie trzeba wiele mówić ,ponieważ Bóg zna nasze myśli i uczucia )

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.