wert345

Ofiara Wiedźmy

7 postów w tym temacie

witam

Mam problem z wiedźmą która codziennie od ponad 4 lat wybudza mnie w nocy na dodatek robi wiele innych rzeczy: dusi mnie ,dręczy myślami, stale do mnie coś mówi i wysyła bardzo silną energie ..

ona po prostu czuje się bezkarna bo wie że nic nie jestem w stanie jej zrobić jest wyjątkowo wredna i bezczelna była kiedyś wróżką i potrafi sporo rzeczy

zna ktoś może sposób do obrony przed nią ? jeśli tak proszę o pomoc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własny Rozum ,Rozsądek ,Silna Wola ,Gra aktorska - polegająca na udawaniu że poddajesz się jej woli chwilowo ,by w stosownym czasie ,jak będziesz wystarczająco silny wewnętrznie (to się czuje ,sprawdzając na własnych próbach i błędach )pokazać jej gdzie raki zimują ,bo gdy nie będziesz w nią wierzyć jak będziesz wystarczająco silny wewnętrznie,osłabisz jej moc .

Ponieważ każde zło ,demony ,diabeł ,wiedźmy itp. karmi się ludzkimi słabościami i dokarmia swoje ego - twój strach ,lęki ,obawy ,zazdrość lenistwo itp .tylko je wzmacnia .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własny Rozum ,Rozsądek ,Silna Wola ,Gra aktorska - polegająca na udawaniu że poddajesz się jej woli chwilowo ,by w stosownym czasie ,jak będziesz wystarczająco silny wewnętrznie (to się czuje ,sprawdzając na własnych próbach i błędach )pokazać jej gdzie raki zimują ,bo gdy nie będziesz w nią wierzyć jak będziesz wystarczająco silny wewnętrznie,osłabisz jej moc .

Ponieważ każde zło ,demony ,diabeł ,wiedźmy itp. karmi się ludzkimi słabościami i dokarmia swoje ego - twój strach ,lęki ,obawy ,zazdrość lenistwo itp .tylko je wzmacnia .

tylko że ja nie potrafię wysyłać takiej silnej energii to jest bodajże psionika , no i ona może jeszcze rzucić urok a może już nawet rzuciła..

co do strachu , lęku ,obawy to ja się jej nie boję chcę się tylko odciąć bo bardzo mi dokucza

jeśli ktoś zna sposób albo kogoś kto mógłby mi pomóc to proszę pisać

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko że ja nie potrafię wysyłać takiej silnej energii to jest bodajże psionika , no i ona może jeszcze rzucić urok a może już nawet rzuciła..

co do strachu , lęku ,obawy to ja się jej nie boję chcę się tylko odciąć bo bardzo mi dokucza

jeśli ktoś zna sposób albo kogoś kto mógłby mi pomóc to proszę pisać

Bzura to nie żadna psionika ,wiedźma ta karmi się po prostu twoimi emocjami ,słabościami - strachem, i lękami ,uwierz że masz więcej energii od niej ,popracuj nad sobą praktycznie -poprzez samodyscyplinę wewnętrzną ,oczyszczaj się z tych złych emocji codziennie i nie ustawaj w wysiłkach ,nie ulegaj lenistwu i i zniechęceniu ,ja robiłem podobnie ,z tego powodu moje ostrzeżenia , wynik walki z demonami i złymi duchami itp.

Widzisz Wert widocznie mam w sobie tyle energii pozytywnej ,uzdrawiającej -energii Miłości ,że ludzie nic a nic jej nie rozumieją ,teraz zaś na forum gazeta zostałem zablokowany , nawet psychopatom schizofrenicznym nie zdążyłem odpisać ,a tak było nie raz na różnych forach - ezoforum ,forum byt zbiorowy ,itp. :) a oto treść :

To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile

stare przysłowie Starożytnych Rzymian

Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem

Camaretto

Odpowiedz

algaria 12.10.14, 15:23

Ten pan jest u nas na forum zablokowany także nie może Ci odpisać. Jego wątki uważam za zamknięte

Wróżki kurcze za dychę ha ,ha ,ha ,jak ja bawiłem się tarotem ,to one srały jeszcze w pory .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiedźmy ,jak Wiedźmy ,dawno pewnie nie miały dobrego rżnięcia - schizofreniczki ,i kobiety o niskim poczuciu własnej wartości ,a wielkim mniemaniu o sobie - urojeniach i paranoi .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiedźmy ,jak Wiedźmy ,dawno pewnie nie miały dobrego rżnięcia - schizofreniczki ,i kobiety o niskim poczuciu własnej wartości ,a wielkim mniemaniu o sobie - urojeniach i paranoi .

a potrafisz ją zatrzymać jakoś ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wert ,drogi mój ,chętnie ,zawsze ,i wszystko zrobię i udowodnię ,tylko osobiście ,jak ktoś ma kontakt ze mną to mile będzie zaskoczony .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.