adelajda80

Miło Mi Was Przywityać

4 posty w tym temacie

:drinking25: Serdecznie witam z Soblówki- to wioska w województwie śląskim- blisko Ujsołów- Żywca. Forum na pewno fajne- moż :papa2: e tu jestem jedna z najstarszych :papa2: Końcówka robót w polu przed zimą, czasu na nic prawie nie ma. Was witam - i wpadnę tutaj na pewno :palma:
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Adelajdo :) ,Wystarczy Jak Masz W Sobie Wiele Miłości I Dobra , A Bądź Pewna Że Bóg Cię Widzi ,Obserwuje , i Wierzy W Ciebie ,Więc Bądź Wytrwała i Cierpliwa ,Słuchaj Tylko Wewnętrznych Głosów - Intuicji - Bożego Drogowskazu i Serca (Uczuć I Emocji ) -Bowiem Bóg Przemawia Codziennie Do Człowieka Za Pomocą Emocji I Myśli ,Lecz Boga Głos Jest Stłumiony Przez Głosy Diabła / Szatana / Złego Ducha / Demona ,itp. ,Który Jest Świetnym Manipulatorem i Oszustem (żaden oszust na świecie nie dorówna Diabłu ,ponieważ po tym jak Bóg strącił Szatana Na ziemię ,jest on bardzo zły i podstępny ,nie mogąc rządzić w niebie , to na ziemi ma do pomocy Demony w czynieniu zła na całym globie ziemskim ,a Szatan / Diabeł potrafi nawet skopiować i sparodiować Trójcę Świętą .

Więc tylko Prawdziwa ,Boska , Bezinteresowna ,Szczera ,Altruistyczna ,Bez Strachu ,Lęków ,Obaw , Pożądania ,Zazdrości ,Pożądania ,Egoizmu ,Dumy i Pychy - Miłość (Agape ,Miłość Pierwszych Chrześcijan ) Mądry , Rozsądny - Umysł I Kochające Serce Oddali Każde Zło Świata .

Pozdrawiam .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:girl_witch: Witam ponownie. Dziękuje za rady Mistyk. Pogoda szwankuje- zaś deszcz, fajnie napisałeś o marzeniach..............
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę Bardzo Adelu :)zawsze do usług ,u mnie też leje cały dzień .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.