Mistyk

Zakamuflowane Obrzędy Satanistyczne .

2 posty w tym temacie

Promile Zawarte W Alkoholu ,tzw. Sakramenty Święte . ,Lekarstwa ,Leki ,itp. Orgazmy ( Zniewalająca Czarna Magia ,Mająca Znieczulić Człowieka Na Jasne Widzenie Rzeczywistości (zaburzenie percepcji i zmysłów na normalny ogląd wszystkiego dookoła ),Przytomność Umysłu ,I Doświadczanie , Oraz Czerpanie Prawdziwej Przyjemności Z Życia ) ., itd to zakamuflowane ,pod inną nazwą Satanistyczne Obrzędy ( Czarna Msze W Kościołach ) ,Pieczęcie Diabła ( Sakramenty Św. W Kościołach ) ,Złe Duchy W Sprayu ( Promile Zawarte W Alkoholu ) ,Sproszkowana Czarna Magia I W Płynach ( Tabletki ,Leki ,Lekarstwa ,Proszki ,Syropy ,itp .)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spytał mnie się jeden użytkownik - Czy szatan - przeciwnik Jezusa - też jest bogiem? 2 Koryntian 4:4 na to wskazuje.

Celowo przytoczyłem ten werset jako kontrargument. Można by jeszcze parę takich znaleźć.

Owszem Jezus jest w Biblii nazwany bogiem, ale nigdzie nie jest o nim powiedziane że jest Bogiem Wszechmocnym. A to oznacza że nie jest równy Bogu który jest stwórcą i ma konkretne imię - Jehowa lub Jahwe jak wolą niektórzy.

Odpowiedziałem ,tak - Jezus To Prorok Boży / Mistrz Duchowy / Duchowy Guru Jak Budda Na Dalekim Wschodzie .

Satanael (Szatan ) - Archanioł Śmierci ,najbliższy Bogu i po BOGU NAJWIĘKSZE MA MOŻLIWOŚCI ,W MITOLOGII -EGIPSKI BÓG ŚMIERCI THOT , RZYMSKI WŁADCA ŚWIATA PODZIEMNEGO HADES ,WŁADCA SNÓW MORFEUSZ ,WŁADCA PODŚWIADOMOŚCI I NIEŚWIAdomości zbiorowej ( Bóg Mórz I Oeanów Neptun / Posejdon - Naukowo Hipnotyzer .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.