Basi

Sen O Córkach

4 posty w tym temacie

Witam. Ostatniej nocy śniłam o córkach -obie miały piękne kręcone włosy w kolorze rudym, obie były wiecznie zadowolone (wiek około 5 i 8 lat) , byłysmy gdzieś na wczasach i pamietam korytarz i więcznie planowane wycieczki . Komuś sie chwaliłam córkami - jakiemuś Panu siwemu ,dojrzałemu i bardzo miłemu-,chciałam z nim rozmawiac jak najdłużej opowiadjąc mu o swoim życiu ale on uciekł mi z oczu i potem widziałam przez okno jak idzie na dole na wycieczkę z gronem ludzi i żoną swoją której twarzy nie mogłam dostrzec .

Chciałam dodać że nie mam córek .

Edytowane przez Basi
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sen i marzenia senne ,to obraz naszej psychiki ,zakamarków duszy i potęgi iluzji umysłu ,niektórzy zapisują własne sny ,bo sen to świetny osobisty psychoanalityk ,psycholog głębi psychicznej i naukowiec eksplorujący własną ciemną duszę ,sny mówią nam kim jesteśmy ,lub byliśmy w poprzednich wcieleniach swoich , czy kim będziemy ,lecz w formie zakodowanej ,przepełnionej archetypami z poprzednich wcieleń ,sny mogą być prorocze,wizjonerskie ,pełne metafor itd .,z marzeń sennych można się wiele nauczyć o sobie samym

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda że nie otrzymałam interpretacji , niejako czuje sen i rozumiem ale miałam nadzieje otrzymać dodatkowy trop .

Dzięki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo tylko ty sama ,najlepiej zrozumiesz i w odniesieniu do swojego życia możesz zinterpretować dany sen .:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.