Neozorro

Warsztaty Twardej Ścieżki W 2015 R

1 post w tym temacie

Zapraszam na Twardą ścieżkę na kolejne warsztaty.

Czy chcesz wyzwolić się z codziennych schematów, zmagań i pędu życia? Wyciszyć się i odkryć w sobie potencjał, który jeszcze nie jest ci znany? Doznać niezwykłych przeżyć, zrobić coś, co wydaje się niemożliwe, pokonać swoje lęki, oczyścić swoją aurę, spojrzeć na siebie, ludzi i otaczającą nas przyrodę trochę inaczej niż do tej pory? Jeśli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Szałas potu na Nów okolice Krosna - 23.05.2015 r.

http://www.magnetoit.pl/aktualnosci/szalas

Warsztaty na Noc Kupały Krościenko Wyżne k. Krosna 19 - 21 czerwca 2015 r.

W programie min:

- chodzenie po ogniu

- szałas potu

- podróże przy bębnie

- wieczorek przytulankowy cuddle party

- marsze transowe

- diady komunikacyjne

http://www.magnetoit.pl/aktualnosci/kroscienko

Powitanie lata Puszcza Bolimowska k. Skierniewic 27-28 czerwca 2015 r.

W programie min:

- szałas potu

- podróże przy bębnie

- marsze transowe

- letni spacer po Puszczy Bolimowskiej

http://www.magnetoit.pl/aktualnosci/puszcza

Wyprawa do Miejsc Mocy w okolicach Ślęży i Warsztaty Twardej Ścieżki

Krasków k. Świdnicy 10 - 12 lipca 2015 r.

W programie min:

- chodzenie po ogniu

- szałas potu

- podróże przy bębnie

- wieczorek przytulankowy cuddle party

- marsze transowe

- medytacje dynamiczne

http://www.magnetoit.pl/aktualnosci/kraskow

Wyprawa do Miejsc Mocy na Pomorzu i Warsztaty Twardej Ścieżki

Kruczybor - Bory Tucholskie i Nowa Wieś Przywidzka k. Gdańska

4 - 9 sierpnia 2015 r.

W programie min:

- chodzenie po ogniu

- szałas potu

- zakopywanie się do ziemi

- podróże przy bębnie

- wieczorek przytulankowy cuddle party

- marsze transowe

- medytacje dynamiczne

- Indiański Krąg Wybaczania

http://www.magnetoit.pl/aktualnosci/kruczybor

Uczestnicy dotychczasowych warsztatów stwierdzili, że praktyki stosowane na tych warsztatach:

* pozwalają lepiej poznać samego siebie

* otwierają na samego siebie, innych ludzi, przyrodę

i na cały świat

* pozwalają dostrzec to, czego wcześniej nie byliśmy

świadomi

* pomagają w odnalezieniu celu i sensu życia

* pomagają znaleźć wyjście z błędnych układów

w których tkwimy

* zwiększają naszą świadomość i intuicję

* uwalniają nas od lęków i innych ograniczeń

* pozwalają dostrzec ukryty w sobie potencjał,

co skutkuje osiąganiem lepszych wyników w nauce,

pracy i biznesie.

* pozwalają uwierzyć w swoje możliwości

* oczyszczają fizycznie i duchowo

* podnoszą poziom energii

* dają wewnętrzny spokój i poprawiają zdrowie

Co o warsztatach piszą ich uczestnicy:

Dzięki spotkanym ludziom i pokonaniu "ognia" - naładowałam "akumulatory" do dalszego działania, a ćwiczenia "sam na sam ze sobą" pozwoliły mi na znalezienie kilku ważnych dla mnie odpowiedzi. Czyli wiem gdzie i po co iść oraz nabrałam siły. Ogromne dzięki dla wszystkich. PS. Mam nadzieje że starczy mi tej energii do następnych podobnych spotkań.

Małgorzata Janiczek

Szałas potów kojarzy mi się z indiańską praktyką odzyskiwania duszy. Jestem na granicy w wytrzymałości fizycznej - temperatura ogromna, z mojego nagiego ciała spływają strumienie potu, leżę przy ziemi szukając kropli tlenu, wokół absolutna ciemność - umysł szaleje, ogłasza alarm - sytuacja krytyczna !!! - a ja zamiast uciekać szukam w sercu przebaczenia i miłość, głośno wypowiadam swoje marzenia. Nie ma nic poza mną i moimi słowami, w tak ekstremalnych warunkach umysł puszcza wszystko, dlatego to co dzieje się w szałasie ma niezwykła moc, jest krystaliczne i prawdziwe. … Na drugi dzień siedzę przy sztaludze, ręka sama prowadzi, emocje malują się w kolorach i kształtach. Jestem tu i teraz. Czuję to. Dziękuję, że byliście ze mną. "Twarda ścieżka" dała mi to czego nie doświadczyłam wcześniej. Stałam przed ścieżką ognia i czułam strach - taki prawdziwy, taki absolutnie realny a z drugiej strony miałam siebie i swoje nadzieje, ze jest we mnie dość siły i wiary. Teraz wiem, ze zrobienie pierwszego kroku jest najtrudniejsze, ale ta radość po ostatnim jest cudowna. I to pozostało - moja siła jaką odnalazłam w sobie. Janku dziękuję jeszcze raz !

Agnieszka Pietrzak

Pracownia Twórczych Inspiracji "Agape"

Szaleństwo nocnej kąpieli pod rozgwieżdżonym niebem. Odwaga i zaufanie, gdy rozum próbował przeszkodzić. Spoceni, szczęśliwi, wolni odkrywaliśmy swoje prawdziwe Moce, wydobywając pierwotne dźwięki.

Dziękuję Ci Janku, bo byłam pod Twoją pieczą, bo moje nerki odważyły się sprzeciwić rozumowi. Przełamałam przekonanie, lęki, Rozsądek ? Naga, nie myślałam, że mam 60 lat i moje ciało nie jest już takie jak kiedyś.

I przestałam porównywać. Odkryłam fantazję i szaleństwo, które miałam zawsze. Zostało ono przeze mnie schowane, bo przecież zachowuj się z godnością, kobieto.

Uśmiecham się do siebie pisząc te słowa...

Poczułam się WOLNA.

Elżbieta S.

Magiczny czas bycia w Tu i Teraz.

Twarda Ścieżka- to moje drugie spotkanie z Jankiem. Chodzenie po ogniu, pokonywanie własnego lęku, przekraczanie granic własnego strachu…niesamowite doświadczenie. Ja bardzo lubię samo przygotowywanie się do tej ceremonii, skupienie, ciszę… Tym razem zaprzyjaźniłam się z Bębnem i bardzo chciałabym taki posiadać…no nawet Bęben może posiadać mnie…też będzie fajnie. Sauna Indiańska…lubię ciepełko wyjątkowo to i sauna dla mnie była wyjątkowa. Nie można jej w żaden sposób porównać do sauny, do której czasem zaglądam w „mieście”. Inny klimat, ona ma duszę, ta miejska jest jakby pusta… Bieganie z zawiązanymi oczami, to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że pod czujnym okiem Janka i świadomi asekuracji polecimy bez zastanowienia. Wychodziły z nas lęki i brak zaufania… Medytacje z Orłami to mój ulubiony temat. Niesamowite było to, że właśnie w trakcie wysyłania życzeń w świat na niebie pojawił się orzeł… Było to dla mnie tak magiczne, że aż niewiarygodne, radość była ogromna. Wszystkie praktyki Twardej Ścieżki są wyjątkowe. Pozwalają zajrzeć w głąb siebie, w swoje lęki i obawy ale także w swoją radość. Po warsztatach zauważa się w sobie dużo zmian…na lepsze. Dla mnie był to czas głębokiego wyciszenia, relaksu. No i nie wspomniałam jeszcze o wszystkich uczestnikach Warsztatów. Stworzyła się między nami więź wyjątkowa, wspólnej radości z bycia razem, bycia częścią całości. Czas się dla nas zatrzymał, nie istniało nic innego oprócz nas i naszych działań. Taka harmonia. Z całego serca polecam taką formę spędzania czasu, świadomego rozwoju. Tęsknię za tym „klimatem” i na pewno to powtórzę. Buziaczki dla Wszystkich Uczestników i z serca dziękuję. Radości wiele i uśmiechów.

Renata Dominiak

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.