Mistyk

Prawdziwa Dorosłość Umysłowa ,dojrzałość Wewnętrzna Człowieka

2 posty w tym temacie

Osoba dojrzała ma bardzo dziwne cechy , taka osoba jest tak kreatywna jak artysta ,ma tak uniwersalną umysłowość jak androgyn umysłowy -łączący w sobie cechy psychiczne kobiety i mężczyzny ,dobre i złe cechy charakteru .

Należało by zacząć od tego że nie jest dawnym sobą , nie jest osobą , jest obecnością ,tu i teraz - "ja jestem ,jaki jestem ,i jestem więc myślę ,,doświadczam i działam .

Taka osoba nie ma poczucia czasu ,żyje w wiecznym tu i teraz , taka nieustająca ciągłość świadomości .

Ponadto jest bardziej jak dziecko ( według psychologii -odnajdź wewnętrzne dziecko w sobie ) .

Dojrzałość nie ma nic wspólnego z twoimi doświadczeniami życiowymi ,jest ona związana z twoją podróżą do twojego wnętrza ,z obcowanikem z tym co znajduje się w środku - twojego świata duchowego ,twojego nieba czy piekła ,twojego świata psychicznej głębi ( bowiem twa prawdziwa natura ,szczęście ,prawda o tobie ,itp ,znajdują się pod powierzchnią świadomości ,w podświadomym śmietniku historii ,trzeba tylko - kopać ,kopać ,kopać ,warstwa po warstwie - podświadomych i nieświadomych ( królkestwa archetypów ) poziomów psychiki /ducha /umysłu ,aż człowiek odkryje całą prawdę o tym co było ,jest i będzie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niewielu ludzi kieruje się rozsądkiem, niewielu satysfakcjonują aspiracje. Gawiedź kieruje się intencją wymazania z pamięci własnych kłopotów.
Bo tak naprawdę każdy posiada ,całą historię ludzkości zakodowaną ,w komórkach organizmu ,przekazywana z pokolenia ,na pokolenie za pomocą nasienia męskiego ( genów biologicznych ) ,czy podświadomości ,leży poukrywana wszelka wiedza i prawda o nas i tym co było . 

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.