Iskierkaa

Dziwny Sen

6 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc w interpretacja snu. Był żenujący dla mnie, ale zastanawiam się jaki to może być znak. Otóż śniła mi się dawna koleżanka z lat szkolnych, z którą straciłam kontakt po maturze. Nasze drogi się rozeszły, kiedy rozpoczęłyśmy studia. W zupełnie innych miastach, ja dalej od domu. Na początku próbowałam utrzymywać kontakt, pisałam smsy, ale moja koleżanka nie wykazywała zaangażowania. Po kilku miesiącach, kiedy już czułam się przez nią zignorowana, kontakt urwał się i go nie utrzymujemy.

W moim śnie widziałam właśnie moją koleżankę, która stała przy ubikacji, a ja sprzątałam z owej ubikacji kał.

Po tym śnie, następnego dnia miałam imprezę rodzinną, na której moja ciotka naskoczyła na mnie bez powodu, zresztą nie pierwszy raz. Nikt na początku nie stanął w mojej obronie, bo jest pracodawcą mojej mamy i ciotki. JA też po poprzednich doświadczeniach, aby zaoszczędzić mamie kłopotów w pracy, nie kłóciła się z nią, pomimo tego, że bardzo źle mnie potraktowała. Wyszłam, aby uniknąć rodzinnej kłótni. Jednak mój tata nie wytrzymał i zwrócił jej uwagę , w jaki sposób mnie traktuje. Wynikła z tego kłótnia. Oczywiście obwiniała mnie za wszytko, nie obyło się bez wiązanek na mój temat, jakich w życiu nie usłyszałam od nikogo, choć mam już 28 lat. Jak myślicie czy ten sen był zapowiedzią tej kłótni. Pozdrawiam, Iskierka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ISKIERKO ,KAŁ WE ŚNIE OZNACZA ,negatywną energię otoczenia ,stałaś się po prostou bardziej wrażliwa emocjonalnie-empatyczna i bardziej wrażliwa psychicznie - telepatia ,sensytywność , na negatywne wpływy otoczenia ( wiem bo ja tak mam ).

Musisz być bardziej ostrożna na drugi raz w kontrolowaniu swoich emocji ,i nie dawać się sprowokować ,po prostu opuść towarzysrtwo ,jak poczujesz że dojdzie do kłutni , pobądź sama i oddaj się medytacji/modlitwie /kontemplacji ,takie 3w1 - technika o myśleniu ,aby tyle nie myśleć ,takie oczyszczanie umysłu w pływów otoczenia ,jest tak - najpierw jest myśl ,potem emocja ,następnie podświadome wyobrażenia ,a następnie reakcja ciała /czyn /działanie ,długotrwałe powtarzane te same czynności to uzależnienie /nałogi które tworzy twój charakter ,a charakter twój ,to twój los .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ISKIERKO ,KAŁ WE ŚNIE OZNACZA ,negatywną energię otoczenia ,stałaś się po prostou bardziej wrażliwa emocjonalnie-empatyczna i bardziej wrażliwa psychicznie - telepatia ,sensytywność , na negatywne wpływy otoczenia ( wiem bo ja tak mam ).

Musisz być bardziej ostrożna na drugi raz w kontrolowaniu swoich emocji ,i nie dawać się sprowokować ,po prostu opuść towarzysrtwo ,jak poczujesz że dojdzie do kłutni , pobądź sama i oddaj się medytacji/modlitwie /kontemplacji ,takie 3w1 - technika o myśleniu ,aby tyle nie myśleć ,takie oczyszczanie umysłu w pływów otoczenia ,jest tak - najpierw jest myśl ,potem emocja ,następnie podświadome wyobrażenia ,a następnie reakcja ciała /czyn /działanie ,długotrwałe powtarzane te same czynności to uzależnienie /nałogi które tworzy twój charakter ,a charakter twój ,to twój los .

Dziękuję za odpowiededź. Właśnie tak zrobiłam. Słysząc te niewrybedne komentarze pod pomim adresem,nie weszłam w tę dyskusję, właśnie wyszłam. Nie komentowałam tego, bo wiedziałam jakie mogą być tego skutki. Poszłam na rower, jednak gdy wróciłam kłótnia trwała na dobre-mója tata nie wytrzymał i wygarnął ciotce, że tak się do mnie zwraca.

Dlaczego akurat teraz jestem bardziej wrażliwa? Czy kał we śnie ma jeszcze jakieś wytłumacznie? Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiededź. Właśnie tak zrobiłam. Słysząc te niewrybedne komentarze pod pomim adresem,nie weszłam w tę dyskusję, właśnie wyszłam. Nie komentowałam tego, bo wiedziałam jakie mogą być tego skutki. Poszłam na rower, jednak gdy wróciłam kłótnia trwała na dobre-mója tata nie wytrzymał i wygarnął ciotce, że tak się do mnie zwraca.

Dlaczego akurat teraz jestem bardziej wrażliwa? Czy kał we śnie ma jeszcze jakieś wytłumacznie? Pozdrawiam

Kał to wypróżnianie , czyli materialne pozbywanie się przetrawionego z organizmu pokarmu , który został przetrawiony i wydALONY Z ORGANIZMU , pozostają emocje -energia psychiczna /duchowa /umysłowa /mentalna , i właśnie w sensie duchowym trzeba oczyścić umysł z zanieczyszczeń , pomaga w tym medytacja ,techniki buddyjskie ,Hinduskie -jogiczne i ogólnie Azjatyckie z Dalekiego Wschodu ,

tu masz proszę teorię i praktykę medytacji w 5 filmikach :

Pozdrawiamn ciepło i życzę powodzenia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiededź. Właśnie tak zrobiłam. Słysząc te niewrybedne komentarze pod pomim adresem,nie weszłam w tę dyskusję, właśnie wyszłam. Nie komentowałam tego, bo wiedziałam jakie mogą być tego skutki. Poszłam na rower, jednak gdy wróciłam kłótnia trwała na dobre-mója tata nie wytrzymał i wygarnął ciotce, że tak się do mnie zwraca.

Dlaczego akurat teraz jestem bardziej wrażliwa? Czy kał we śnie ma jeszcze jakieś wytłumacznie? Pozdrawiam

A Dlaczego teraz jesteś bardziej wrażliwa ,rozwijają się w tobie parapsychiczne zmysły duchowe ,żebyś wiedziała jak u mnie te zmysły sĄ ROLZWINIĘTE - CZUJĘ WIĘCEJ OD INNYCH I WIDZĘ RZECZY NIEWIDZIUALNE PRZEZ INNYCH ,jak psy i koty -czuję .

Kał to wypróżnianie , czyli materialne pozbywanie się przetrawionego z organizmu pokarmu , który został przetrawiony i wydALONY Z ORGANIZMU , pozostają emocje -energia psychiczna /duchowa /umysłowa /mentalna , i właśnie w sensie duchowym trzeba oczyścić umysł z zanieczyszczeń , pomaga w tym medytacja ,techniki buddyjskie ,Hinduskie -jogiczne i ogólnie Azjatyckie z Dalekiego Wschodu ,

tu masz proszę teorię i praktykę medytacji w 5 filmikach :

Pozdrawiamn ciepło i życzę powodzenia :)/>

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję Mistyku:-) Przemyślę wszytko co napisałeś. Pozdrawiam serdecznie, Iskierka :-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.