fraterp

Planowanie Z Intuicją - Kurs Online, 26 Lipca 2015

3 posty w tym temacie

Planowanie to niezwykle istotna czynność, odpowiadająca trzeciej zasadzie Huny. Planując unikamy przypadkowości i koncentrujemy swoją energię oraz umiejętności.

Planowanie nie musi być nudne i monotonne. Dzięki metodom Huny stanie się przygodą, która szybko wzbudzi w Tobie pasję i umożliwi osiągnięcie szczytów bez względu na dziedzinę.

Na zajęciach dowiesz się jak stawiać cele według intuicji, jak rozwijać kontakt z Wyższym Ja oraz jak można pomóc sobie za sprawą systemów tworzenia notatek lub mapy myśli.

Poza tym poznasz metody relaksacji i energetyzowania.

Godziny: 19:30-21:00

Koszt dostępu: 20 zł (dotpay, link z dostępem)

Strona kursu: http://www.muninszaman.pl/2015/07/planowanie-z-intuicja.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam że Intuicja to przeczucie wyższego rzędu ,to Transcendentna /Ponad-Świadoma Sfera Umysłu , Intuicja / Iluminacja /Oświecenie /Nirwana /Przebudzenie Duchowe , to rozbudzenie w sobie Szyszynki -paranormalnego 6 zmysłu -duchowego Oka Boga ,W pełni rozbudzona Syszynka - Duchowo Intuicja czy Iluminacja Jest Brana w kościołach chrześcijańskich i katolickich za stwórcę nieba i ziemi Pana Boga Jedynego ,przez którego wszystko się stało , co się stało :yinyang:/>/>/>

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyłek w życiu nie ma ,nawet psycholog Z.Freud mawiał że wszelkie czynności pomyłkowe ,przejęzyczenia , itp. to wydobywające się z głębi psychiki stłumienia wielowiekowe -podświadomości i nieświadomości zbiorowej - królestwa archetypów według psychologa C.G.Junga ,na powierzchnię świadomości i ukazujące nam się np. w marzeniach sennych , gdyż wszelka docierająca do człowieka wiedza ,przechodzi najpierw przez obróbkę podświadomości ,następnie 5-ciu zmysłów , a na końcu naszego centralnego systemu nerwowego -materialnego -mózgu i niematerialnego -umysłu / psychiki /Świata Duchowego .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.