Iskierkaa

Sen O Włosach

7 postów w tym temacie

Witam. Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu mojego snu. Otóż śniły mi się moje włosy, które są koloru jasnego blondu oraz to, że je obcinam. Na końcu widzę krótkie włosy, obecnie natomiast mam włosy dosyć długie, za ramiona. Co to może oznaczać? Pozdrawiam, Iskierka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włosy - wysysanie z ciebie poprzez ludzi o nastawieniu negatywnym ,pozytywnej energii mentalnej ,albo pozbawianie cię Boskiej Siły Wewnętrznej -jest to proces podświadomy i nie widzą osoby postronne ,tylko ktoś ,czyli ja jako jasnowidz ,to widzę te połączenia wampiryczne ,niewidzialne ,które jak niewidzialne połączenia idą z umysłu do umysłu ludzkiego .

jak u Biblijnego Samsona , gdy stracił siły po tym jak podstępem nasłali Dalilę by mu ściąć włosy .(* wiem co mówię ,tylko nikt nie wierzy ,a szkoda ,bo ludzkość pewnie sama się wykończy niedługo ,,nieraz czuję upływ energii ,aż do całkowitego wyczerpania

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To znaczy, że stracę siły przez złych ludzi? Jak mam to interpretować?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Energia życiowa z człowieka ucieka przez głowę ( bo oto tajemnica wiary , i czego oczy nie widziały i uszy nie słyszały )a zło zaciemniające duszę człowieka wnika przez zmysły ,głównie wzroku i słuchu ,od dzieciństwa jesteśmy bombardowani różnego rodzaju informacjami - z reklam ,tewlewizji ,radia ,prasy ,internetu ,itp . zostaje to kodowane do podświadomości to tzw .wirusy umysłu -

Mem

Inne znaczenia Ten artykuł dotyczy podstawowego pojęcia memetyki. Zobacz też: mem – litera alfabetu hebrajskiego.

Mem (od gr. mimesis, 'naśladownictwo') – w memetyce to nazwa jednostki ewolucji kulturowej, analogicznej do genu, będącego jednostką ewolucji biologicznej. Termin został wprowadzony przez biologa Richarda Dawkinsa w książce Samolubny gen. Memy powielają się poprzez naśladownictwo, w procesie ich replikacji działa dobór naturalny. Podlegają również mutacji.

Aktualnie w memetyce istnieją równolegle alternatywne definicje pojęcia memu:

mem jest jednostką informacji kulturowej, zapisanej w mózgu. Jego oddziaływanie jest widoczne dzięki obserwacji efektów socjotypowych,

mem jest jednostką informacji zapisanej w mózgu lub na innym nośniku: w książce, na płycie CD, na ulotce reklamowej itd. W tym przypadku pojęcie memu i socjotypu się zlewają,

mem jest autonomiczną strukturą neuronalną w mózgu, będącą nośnikiem informacji kulturowej.

Wyjaśnienie istoty memu przytoczyła Susan Blackmore w książce Maszyna memowa: „Jeśli wasze irytujące nucenie przy pracy zaraża resztę biura obiema zwrotkami Jeruzalem Blake’a, memem jest cała ta natchniona pieśń. Jeśli zarażacie ich samym tylko Da da da dum, memem są te właśnie słowa

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mem

więc aby być sobą i sprawiać by energia moja nie ulegała rozproszeniu , chronię głowę czapką ,oczy okularami zaciemnionymi ( to niekonieczne ,sama poczujesz ,co ci potrzebne ) ,a uszy nieraz zatykam ,abo walkman jest dobry , i jakaś dobra ,energetyczna ,muzyczka .

( ponieważ człowieka otacza niewidzialna otoczka energetyczno-duchowa ,tzw. aura , którą otoczenie przejmuje i tak czy tego chcesz mając kontakty z ludźmi ,czy nie ( to proces całkowicie nieświadomy ,podświadcomy ,niewidzialny ), najlepiej otaczać się ludźmi zrównoważonymi umysłowo ,dojrzałymi ,mądrymi i takimi o których wiesz że są ci przychylni i przyjacielscy , tzw. bratnie dusze .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyku wiem o wampirach energetycznych. Staram się otaczac ludźmi mającymi dobre zamiary i przyjaźnie nastawiony mi do mnie, choć na codzień nie da się odciąć zupełnie od wampirów e.przede wszystkim w pracy mam z nimi do czynienia, choć staram się utrzymywać minimalne kontakty, można powiedzieć że nawet odcinam się od pewnego towarzystwa. Ja ten sen zrozumiałam tak, że muszę w sobie wykształcić taką wewnętrzną ochronę przed wpływem takich ludzi, taką siłę psychiczną, aby nie poddawać się wpływowi takich ludzi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie Iskiereczko ,dobrze zrozumiałaś swój sen :)

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Mistyku za Twoją pomoc:-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.