Mistyk

" Wampiryzm Energetyczny / Psychiczny / Duchowy "

4 posty w tym temacie

Wszystko o tzw " Wampirach Emocjonalno-Psychicznych = Energetycznych " ( a mam wieloletnie doświadczenie praktyczne w rozpoznawaniu wielu ,różnych energii psychicznych/duchowych w skrucie duchów , po p rostu od wielu latżyję z takimi wampirami psychicznymi - matką,bratem i siostrą która czasami przychodzi )

Wampiryzm psychiczny: potoczna nazwa zjawiska w psychologii polegająca na manipulowaniu emocjami ludzi poprzez próby dominacji i kontroli, albo wchodzenie w rolę ofiary i wykorzystywaniu wywołanego w ten sposób uczucia litości. Wampirami psychologicznymi są najczęściej osoby oniskiej samoocenie lub cierpiące na depresję.

Wampiryzm psychiczny (wampiryzm emocjonalny) to potoczna nazwa występującego u ludzi zjawiska w psychologi. Dotyka ono najczęściej osoby o niskiej samoocenie, którym się coś w życiu nie udało i osoby w depresji.

Jest kilka odmian tej choroby, ale najgorsza z nich polega na tym że chorzy uważają po prostu że są wampirami. Czyli co robią? Wydaje im się że boją się słońca, czasami śpią w trumnach i najgorsze - piją ludzką (!) lub zwierzęcą krew. Jest to naprawdę straszne - takie osoby zyją naprawdę (choć nie wiem czy w Polsce) i dokonują licznych morderstw aby wypić ich krew. (O takich przypadkach było m.i.n na niewiarygodne.pl) Inna odmiana polega na eksponowaniu światu swoich wad, niepowodzeń i wywoływaniu u ludzi litości - ale to ma akurat mało wspólnego z wampirami.

Jak przy każdej chorobie psychicznej - konieczne jest pomoc psychologa i wsparcie rodziny oraz przyjaciół.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do takiego Wielkiego Wampira Psychicznego ,który oddziałuje na mnie od lat ,znaczy wysysa ze mnie pozytywną energię psychiczną i wpływa energetycznie na mnie /emocjonalnie , to świat wirtalny internetu ,który pełen jest skumulowanych ,niezrównoważonych energii psychicznych ludzi , tzw. - dobrych i złych ,dobrych duchów i złych - Bogów ,Aniołów ,Archaniołów ,Szatana ,Diabła,Demonów ,jednym słowem wirtualny świat INTERNETU " Matrixa "

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do teorii wampiryzmu energetycznego dołączyłbym - Czym jest mitomania?. Psychiatria.pl - portal wiedzy o psychiatrii i psychoterapii ,od lat czuję ataki energetyczne na mnie :

Przyczyny, przebieg i objawyPrzyczyn mitomani jest kilka a co ważne trwają nadal badania nad tą patologiczna skłonnością do kłamania i przekłamywania rzeczywistości.Jedną z przyczyn mogą być dziedziczne (wrodzone) skłonności psychopatyczne, inną przebyte bądź toczące się choroby mózgu, chęć zwrócenia na swoja osobę uwagi innych osób a także trudne bądź traumatyczne dzieciństwo. Mitomania często dotyka osoby o usposobieniu histerycznym, rozchwiane emocjonalnie oraz o zmiennym nastoju.

Mitomania przejściowa dotyczy głównie małych dzieci, które żyją s świecie bajek oraz opowiadań. W większości przypadków jest to zjawisko przejściowe, które ustępuje samoistnie. Dzieci swym zachowaniem nie wyrządzają nikomu krzywdy. W przypadku młodzieży oraz osób dojrzałych mitomania na początku nie jest rozpoznawana, z czasem jednak ich problem wychodzi na jaw.Kłamstwo, którym kieruje się mitoman ma za zadanie pokazać go i jego życie w jak najlepszym świetle, ukryć otaczające go problemy, stworzyć przyjazną i bezpieczną rzeczywistość oraz przyszłość. Zdarza się jednak, iż mitoman swym kłamstwem ma za zadanie skrzywdzić i upokorzyć inną osobę, zniszczyć jej dobre imię i reputację. Zdemaskowanie mitomana (poprzez weryfikacje tego co opowiada) nie wpływa na zmianę jego zachowania, napędza go jedynie do wymyślania kolejnych historii i przygód z nim w roli głównej. Bardzo często mitoman po takim incydencie odcina się od osób z którymi utrzymywał kontakt i szuka nowych odbiorców.

Diagnoza i leczenie mitomanii

Rozpoznanie mitomana czasem wymaga dłuższego czasu, jednak szczegółowa weryfikacja opowiadanych historii oraz rozmowa z mitomanem powodują, iż jego choroba zostaje ujawniona.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

" Wampir Psychiczny i Emocjonalny = Duchowy / Mitoman " ( złodziej energii życiowej i patologiczny kłamca i fantasta prowokator ) = Metaforyczny Antychryst /Szatan /Diabeł

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.