Mistyk

Cały Świat To Scena Teatralna .

2 posty w tym temacie

Wszysy ludzie na ziemi to urodzeni aktorzy ,którzy usiłują grać swoje role najlepiej jak potrafią i zakładają nieraz zewnętrzne maski ,stwarzają Pozory ,i jak mitomani wytwarzają prowokacje.

Obserwowałem ludzi na co dzień ,przez wiele lat ,a także swoje odczucia ,i wiele mnie to nauczyło.

Ludzie nie potrafią być prawdziwie sobą ,tylko grają ,tak jak inni zagrają,dobrze być takim jak inni ,być manipulowanym przez zbiorowisko ludzkie ,a kto myśli i robi coś samodzielnie ,to jest innowiercą,odszczepieńcem itp. itd. ,plotki innych i pomówienia rozejdą się szybciej niż sieci internetu ,a plotka zepsuje reputację nawet najlepszemu człowiekowi ,tak że ludzie będą widzieć w nim - oszusta,wariata ,mordercę (nieraz ktoś faktycznie nim jest ,ale ilu to niewinnych ludzi o to oskarżano w historii ) ,wiem z doświadczenia,a mam tę umiejętość ,czy dar od Boga ,że czytam z ludzkiej duszy jak z otwartej księgi (Z Serc Ludzkich ) -Empata ,oraz odbieram Myśli Ludzkie (Czytanie z Umyslu ) - Telepata.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Rozumiem cię ,wiem że bardzo chcesz w to wieżyć ( też tak kiedyś miałem ,gdyż wszystkich ludzi na ziemi łączy jedno , połączenie , takie zbiorowe międzyświatowe połączenie ,jak pępowina łączy niemowlę z matkę ,i wszelkie myśli i uczucia przemieszczają się /teleportują z umysłu, do umysłu ,itd. ,,pod określeniem iluzji umysłu ,mam na myśli że umysł ma bardzo wielką możliwość wpływania na reakcje emocjonalne ,mentalne organizmu i organy wewnętrzne ,po prostu umysł ludzki ludzie biorą za oddzielną część siebie ( jak rozdwojenie jaźni ) którą nazywają Bogiem ,a to głęboka nieświadomoć zbiorowa wszystkich ludzi na ziemi od pokoleń kieruje człowiekiem , czyli silniejsze umysły zdominują słabsze,jak podzas hipnozy .

https://www.youtube.com/watch?v=WmSi...yODIgER1iJrN-a

W Dzisiejszych czasach taką funkcję wielkich superstrun z fizyki kwantowej ,wielką ogólno-światową "Śieć Matrixa "jak jedno,potężne neuronalne połączenie wielkiej machiny ludzi z maszynami na całym globie ziemskim, spełniają różnego rodzaju aplikacje i media elektroniczne na świecie - telewizja ,internet,smartfony,tablety ,telefonia komórkowa,itp

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.