Hellgorak

Co To Może Być Za Amulet ?

6 postów w tym temacie

Dostałem od koleżanki oto taki amulet, co to za amulet i co on takiego ma robić ?

t0kppi.jpg

2e5sk75.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten pierwszy amulet to artystyczna modyfikacja wielu symboli ,być może runicznych,a ten drugi to odwrócony pentagram -znak Szatana ,czarnej magii ( szkodliwej / Śmierci / Zła / Niepowodzenia.

Prawidłowy pentagram ,silny znak ochronny przed czarną magią , dający posiadaczowi Boską Moc Miłości , i chroniący Przed Złem ,.symbol białej (uzdrawiającej magii ),życia,powodzenia wygląda tak : http://powerpictures.crystalgraphics.com/photos/view/cg1p02930932c/illustration_fantasy_glossiness_pentagram_magic_symbols

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli nosząc go na sobie ten pentagram to przynosze coś ? chroni mnie przed czymś ? jeden symbol jak i drugi znajaduja sie na tym samym amulecie tylko z innej ze stron

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ,nosząc go na sobie ,nosi się zmaterializowane zło ,które oddziałuje poprzez wibrację energetyczną na cały system nerwowy posiadacza.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ,pentagram odwrócony , to silna ochrona magiczna to postać ludzka z głową w górę jak u świętych i mistyków - to symbol ducha uwięzionego w materii ,symbol mądrości ,życia ,miłości,powodzenia , dostatku itp.

A taki jak masz to przedstawia człowieka głową W DÓŁ -to symbol materializmu ,śmierci ,głupoty ,satanizmu ,itp ,

sam zdecyduj , który .http://www.crystalgraphics.com/powerpictures/images.photos.asp?ss=pentagram

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.