Lordzik

Lordzik

12 postów w tym temacie

Witam, mój nick to Lordzik. Mam około 24 lat, pochodzę z Pomorza.

Interesuję się różnymi dziedzinami magii, nauki oraz rozwoju duchowego. Poszukuję odpowiedzi na wiele podstawowych pytań egzystencjalnych oraz staram rozwinąć się duchowo. Siedzę w tym długi już czas, głównie bywałem na innych forach, ale postanowiłem zobaczyć i do tego. Z chęcią podzielę się moimi spostrzeżeniami oraz poznam też Wasze.

Ponadto lubię oglądać anime, kreskówki, Supernaturala, słuchać różne piosenki i czytać książki.

Liczę na miły spędzony czas.

Lordzik.

Edytowane przez Lordzik
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za powitania, liczę iż miło spędzę tutaj czas oraz uda mi się pobudzić trochę te forum, bo ma potencjał

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Ekstra ,Bo Czuje Się Tak Samotny ,Pogadać to ja niewiele kiedy mam z kim ,żyję od wielu lat ,jak święty mnich ,zakonnik w celibacie ,Tu I W Domu ,Niezrozumiały ,Jak Chrystus Między Faryzeuszami ,I Jakbym Był Na Jakiejś Bezludnej Wyspie ,

Wśród wielu człekopodobnych stwożeń

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czujemy się podobnie, czasami można znaleźć kogoś ciekawego do rozmowy, ale trudno. Dlatego też chodzę na spotkania filozoficzne oraz mam zamiar wpaść do buddystów. Ludzie są zbyt pazerni, są zbyt samolubni oraz obojętni. Mają klapki na oczach i chcą być normalni. Czasami sądzę, iż lepiej być na bezludnej wyspie, niż między nimi :D Przynajmniej nikt by nie robił w Pana itp :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumię cię doskonale , ja nie mam gdzie iść jestem sam ,w końcu Ja i Bóg jedno jesteśmy :).

Powiem ci fajny kawał / żart , w formie wierszowanej ,jako poeta kreatywny i aktor /filozof życiowy =psycholog ewolucyjny .

A więc - Córuś ,oj córuś ty moja (*lament ) , czemu mnie zostawiasz .

I w objęcia śmierci , odchodzisz nieznane .

Samą mnie bidulę ,na tym łez padole .

A córeczka na to ,nie płacz że matulu ,dobrze będzie wiem to ,czuję przecie spokój w duszy mej kochanej .

I odeszła córuś z ciała tej materii swojej ,tej niewoli pełnej ,za życia swojego .

A matula przecie religijna była ,jak dewotka jedna ,to swoje wiedziała .

I Płakała nadal ,w żałobie pogrążon .

Pewnej nocy we śnie ,córa mówi jej tak .

Matuś ,moja matuś ,nie płacz ty nieborze .

Ja już ze dwa wiadra łez codziennie dźwigam .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz Lordzik ,jak jesteś tak osamotniony jak ja ,to po prostu żyjesz po śmierci ,a dla żyjących ciebie nie ma , i czym prędzej to zakceptujesz ,tym lepiej dla ciebie , jak coś to pytaj się tylko mnie o cokolwiek , mam w tym wiele lat doświadczenia , jesteś jak duch wcielony w ciało ,poczytaj o reinkarnacji buddyjskiej :https://pl.wikipedia.org/wiki/Reinkarnacja

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz Lordzik ,jak jesteś tak osamotniony jak ja ,to po prostu żyjesz po śmierci ,a dla żyjących ciebie nie ma , i czym prędzej to zakceptujesz ,tym lepiej dla ciebie , jak coś to pytaj się tylko mnie o cokolwiek ,

no może nie osamotniony, bo mam paru kumpli, ale wiesz jak to jest, >90% czasu jesteś sam itp :D

mam w tym wiele lat doświadczenia , jesteś jak duch wcielony w ciało ,

ciekawe, hmm, można by spróbować :D

poczytaj o reinkarnacji buddyjskiej :https://pl.wikipedia.org/wiki/Reinkarnacja

wiem co to jest :D w tym temacie siedzę trochę, z różnymi skutkami, ale nadal nie osiągnąłem wielu rzeczy (oobe, ld itp) :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OOB osiągasz co noc podczas snu I( opusczasz ciało .ale nie pamiętasz tego /jesteś tego faktu nieświadomy .bo usiłuijesz robić coś ,co jest czymś normalnym dla ciebie ,w głębokiej medytacjii /głębokim śnie osiągasz OOB , zobacz -

,OOB osiąga każda dusza ,po śmierci ciała : ) Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no może nie osamotniony, bo mam paru kumpli, ale wiesz jak to jest, >90% czasu jesteś sam itp :D

Wiesz i lu ja miałem kiedyś znajomych koleżanek i kumpli ,ale jak w filmie "Wojny Gwiezdne " dowartościowali się moim kosztem ,moją dobrą energią ,i przechidzili na ciemną stroną mocy ,stając się moimi wrogami i nieprzyjaciółmi .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posłuchaj /Pomedytuj nad tym Lordzik ,jak smutek /Negatywna energia cię owładnie -zaciemni twoją duszę :)/>/> :https://www.youtube.com/watch?v=x21fgtsJf9E

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.