Mistyk

Każdy Człowiek Posiada Energię Życiową /witalną

4 posty w tym temacie

Więc każdy naenergetyzowuje amulet czy talizman własną mocą duchową /psychiczną , a z każdym pokoleniem moc energetyczna będzie rosła / wzmacniała się ,zgodnie z wzorem A. Einsteina E=MC2, poprzez oddxziaływanie energetyczne ludzi nasdtępującuych po szob ie pokoleń .

najlepszym talizmanem / amuletem w przenośni ,taką tarczą energetyczną chroniącą nas przed złem tego świata , jest otwarte serce i czysty umysł - Stan Buddy ,Świadomość Chrzstusowa ( Miłość /Empatja ),moc wewnętrzna/źródło /Bóg

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

intencje te najczystsze są najlepsze. Jeśli uczciwiwzględem siebie i innych to wszechświat nam tą uczciwością odpłaci. W myśl powiedzenia "co zasiejesz, to zbierzesz"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jak intencje człowieka są naprawdę kryształowo czyste ,serce bez skazy przepełnione bożą miłością ,a umysł pusty , bez iluzji ,chorych wyobrażeń ,przesądów i zabobonów - człowiek dojrzały /bogaty wewnętrznie /duchowo ,zrównoważony eocjonalnie i w myśli ,mowie ,czynie /działaniu .

Człowiek Przepełniony Duchem Świętym ,W Daże Za Swoją Wierną Służbę I Włożony Trud I Wytrwałość ,jest Stwórcą Swojego Życia ,Losu /Karmy I Przeznaczenia ,bo wie że dla niego nie istnieje poczucie czasu ,żyje wiecznym tu i teraz ,i żeby zaskarbić sobie przychylność otoczenia ,nie ucieka się do wymyślania kłamstw i podstępów ,rozgłaszając nawet plotki na niewinną osobę ,byle siebie ,postawić w kożystnym świetle - https://pl.wikipedia.org/wiki/Pseudologia

Pseudologia (inaczej pseudologia fantastica, mitomania, kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka, łac. mitomania, ang. pathological lying) – patologiczna skłonność do kłamania, zatajania prawdy i opowiadania zmyślonych historii, przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle. Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji. Zespół opisał jako pierwszy Anton Delbrück.

( Moje Wieloletnie Doświadczenie Praktyczne ,Teoretyczne ,I Odczucia Emocjonalne )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiałam się ostatnio nad tym, jak zadbać o swoją aurę. Wydaje mi się, że ostatnio jestem trochę przygnębiona i jakoś nic mnie nie cieszy. Podobno można kupić talizmany na szczęście? Przyznam, że nie miałam okazji mieć z czymś takim do czynienia, ale siostra poleca mi, aby taki zakupić. Chciałam się poradzić czy znacie może ten sklep: <link usunięty>? Słyszałam, że potrafią dobrze doradzić oraz posiadają spory wybór w talizmanach oraz amuletach. Z góry dziękuję za każdą opinię :)

Edytowane przez Admin
Nie reklamujemy innych stron.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.