sunway

Prośba o interpretację daty.

4 posty w tym temacie

Wg. numerologii Twoja liczba to 11. Jest to liczba doskonała o wysokich wibracjach. Jej obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).
Każda Jedenastka wyróżnia się wspaniałym umysłem, jasnością myślenia oraz bystrością, ma bardzo rozwiniętą wyobraźnię. Są to bardzo silne osoby, szlachetne, pełne inteligencji oraz odważne a przy tym bardzo wrażliwe i umiejące łatwo rozpoznać, co może gryźć drugiego człowieka.

Sierpień rozpoczniesz bez zaangażowania, ale już w drugim tygodniu nabierzesz sił i energii, która będzie Tobie towarzyszyła aż do końca miesiąca.
W pracy i biznesie zaczniesz odnosić sukcesy, a szef spojrzy łaskawym okiem i to będzie dobry moment na to, by porozmawiać o Twoich oczekiwaniach finansowych.

W relacjach emocjonalnych ocieplenie, choć musisz uważać na zbyt krytyczne opinie o partnerze. Jeżeli jesteś samotny to dobrze poczujesz się w towarzystwie przyjaciół, a ktoś nowy w towarzystwie zawróci Ci w głowie i poczujecie razem coś wyjątkowego w sercu.


Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam...

Jedenastki musza uważać aby nie popaść w skrajności w skrajność, gdyż u nich występuje tzw cieka granica i łatwo mogą upaść. Dodatkowo są perfekcyjne, lubia być chwalone, podziwiane, być w centrum zainteresować. 

Z negatywnych cech tej wibracji, to np. niedoceniane jedenastki mogą wywierać presję na otoczeniu lub partnerze aby podnieść swoje morale. 

 

 

Pozdrawiam

Haniel  

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedenastki muszą być prze de wszystkim skromne , i odporne na prostackie rozrywki , oraz na różnego rodzaju prowokacje z czyjejś strony i silne wewnętrznie ( duchowo/umysłowo/psychicznie ) ,powinny być sobą znaczy się , i nie ujawniać swej wyjątkowości przed otoczeniem ,rodziną ,czy znajomymi , ,jeśli chcą aby ich cechy się w nich rozwijały ,przez brak samo-kontroli , i zbyt szybkie ujawnianie światu ,ludziom ,otoczeniu  swoich  cech ,mogą wiele utracić ( czyt, prosta droga do piekła ,na zatracenie ) .

Wielkie drzewo ,wyrasta z małego nasionka ,nie od razu Kraków zbudowano ,co nagle to po diable ( czytaj -nie rób nigdy niczego ,pod wpływem wzburzenia emocjonalnego ) ,wielkość i geniusz  tkwią w prostocie ,a prawda najwyższa , jest najprostrza 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.