_Domi_

KIN-Dnia

391 postów w tym temacie

KIN 88 - Żółta Planetarna Gwiazda...05.07.2010.

- Dziś widzę, co doprowadziłem do współbrzmienia i jakie zażegnałem spory.

- Jeśli coś pominąłem, zobaczę to na własne oczy lub poczuję na własnej skórze.

- Dziś odrzucam samokrytykę i nisko-wartościowanie swoich zasług oraz dodaję ducha innym.

- Moje środowisko (rodzina, znajomi) pokaże mi, gdzie brakuje szczęścia i harmonii.

... noo, chronić skóry... kochani... :shock:

... to będzie się działo... zakładać czapki niewidki... ;) :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i dziś poczułam na własnej skórze :( ,

co muszę zakończyć i co zmienić poczułam już dużo wcześniej ale szłam w uparte ,

gdzie jestem, a nie powinnam ,

byłam w nieodpowiednim czasie i w nieodpowiednim miejscu albo wręcz odwrotnie bo to szkoła życia i rozumienia .

Inne sprawy się przeciągają inne mnie zatrzymują ,dlaczego człowiek rozumie po czasie :?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 89 - Czerwony Spektralny Księżyc... 06.07.2010.

- Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory.

- Nie dbam już o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu.

- Moja krew jest bankiem informacji.

- Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie :

...anemia - na poczucie bycia złym, postawę tak - ale;

...niedociśnienie - na defetyzm - to nic nie da;

...nadciśnienie - na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych.

--- powodzonka... infe7 :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 90 - Biały Krystaliczny Pies... 07.07.2010.

- Tylko miłość zdolna jest dokonać pozytywnych zmian w życiu.

- Dziś uzdrawiam urazy emocjonalne i przemieniam swoich wrogów w sprzymierzeńców duchowych.

- Dziś obcy jest mi egoizm, zachłanność i zazdrość.

- Ocieram łzy i zaczynam kochać...

- Dziś podejmuję dialog z partnerem i odświeżam znajomości.

... i to jest TO... powodzonka infe7:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 91 - Niebieska Kosmiczna Małpa... 08.07.2010.

- Dziś odkrywam w sobie prostotę, lekkość i dziecinną niewinność.

- Nie dopatruję się knowań i podstępów, lecz ufam i jeszcze raz ufam.

- Dziś nie obrażam się i nie jestem przewrażliwiony na punkcie własnej osoby.

- Sam żartuję i pozwalam żartować innym.

- Cieszę się z dokonanych postępów.

--- powodzonka... infe7 :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 92 - Żółty Magnetyczny Człowiek...09.07.2010.

- Dziś trenuję siłę woli w świecie wyzwań i pokus.

- Dziś liczy się to, co czynię i to, co myślę, a nie to, co mówię.

- Dziś konfrontuję moje Ego z intuicyjną świadomością.

- Poszukując prawdy, natrafiam na wiele dylematów, które spróbuję dzisiaj wyjaśnić, nie przeceniając rozumu.

- Dziś nie zaciągnę nowych "długów".

---pozdrówkooo...infe7

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 93 - Czerwony Biegunowy Wędrowiec...10.07.2010.

- Przestrzeń życiowa jest sceną, na której tworzę swoją rzeczywistość.

-Tu robię decydujące cięcia, tu stwarzam nowe wypaczenia.

- Nie jestem jednak sam na scenie, ze mną grają też inni - raz lepsi, raz gorsi aktorzy.

- Dziś odkryję, kto jest reżyserem... Czy nie marnuję czasem talentu, zamknięty w cudzym teatrze?

- Dziś zmierzę, jak przestronna jest moja scena życiowa.

- Moje ciche zamiary zdecydują o moim jutrze...

Hmm... no właśnie czy jest jakiś reżyser ?... oprócz mnie... :roll:

- a może ja... to nie JA...? :shock: :mrgreen:

- hmm... czy jest możliwe, by "coś" robiło to za mnie...???

- ciekawe... i intrygujące zarazem... ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmm... no właśnie czy jest jakiś reżyser ?... oprócz mnie...

Hmmm.... a może to MY wszyscy ?...Może my wszyscy na siebie oddziałujemy w dany sposób , ja kieruje sobą i Tobą , Ty kierujesz sobą i mną , My kurujemy Panią w sklepie ale i ona też kieruje nami ,my kierujemy komunikacją po czym ona kieruje nami trasą i godzinami ,My trzymamy pilot od TV ale to oni nami kierują , my tylko mamy wybór kanałów .

Bez jednego nie ma drugiego , coś wynika z czegoś , jest wymiana , jest uzupełnienie.

Edit: Jak widzisz odpisałam bo Ty napisałeś - ale najważniejsze jest to ,że mamy wolna wole :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[*] - hmm... no owszem można i tak... ;)

- ale to jest postrzeganie "na zewnątrz" w którym też może być racja... ale patrząc tak to i Boga możemy obwiniać że jest Naszym reżyserem... ;)

- a przecież dał nam Wolną Wolę... bo właśnie nie chciał Nim być... chciał byśmy to My sami wykazali się mądrością dzięki której... zaczniemy "wzrastać" a nie "upadać"... :roll:

- wydaje mi się że... często zapominamy o drugiej stronie medalu... czyli o spojrzeniu do "wewnątrz"... ;)

- wewnątrz też mamy coś na wzór własnej TV... która też nadaje... tylko że tu mamy tylko dwa kanały, ten dobry i ten zły... (diabełek i Aniołek) ;)

- problem w tym, że zapominamy iż to My mamy pilot... dzięki któremu możemy decydować o naszych odczuciach a w konsekwencji i czynach... bo zawsze mamy do wyboru przełączenia kanału z niEGO na JA...

- a większość z Nas włączyło jEGO kanał (może na początku i tylko z ciekawości) i do tej pory go słucha... do tego stopnia że już nie odróżniamy jEGO od Nas... gdyż zaczęliśmy się z nim identyfikować, czyli uważać że EGO to My... tak długo nam wbijał do głowy swe "programy" że staliśmy się NIM mimo woli, bo poddaliśmy Naszą Wolną Wolę jEGO działaniom... nawet nie podejrzewając, że Sami zostaliśmy zniewoleni... jEGO myślokształtami którymi sami się zadręczamy...

- a przecież wystarczy tylko być tEGO świadomym... i wziąć pilot do własnej "Ręki"... :idea: :shock: ;)

---pozdrówkooo...infe7... :mrgreen:

Ps.

Jak widzisz odpisałam bo Ty napisałeś - ale najważniejsze jest to ,że mamy wolna wole :)

- hmm... czy teraz też twierdzisz że "zawsze" masz wolną Wolę... ?

- czy napewno jest ona Nasza własna, a nie "czasami" zniewolona... ?

- jeśli jesteśmy świadomi tych dwóch aspektów naszej świadomości... to jest nadzieja że wybieramy świadomie...

- wybór nieświadomy... działa impulsywnie... emocjonalnie, czyli stawia Nas niejako już po fakcie dokonanym... bo dopiero po "fakcie" (emocje)... dochodzi do Nas dopiero co tak naprawdę się stało...

- czy myślisz po fakcie... czy przed, jak zareagować... ?

-jeśli najpierw reagujesz, a potem myślisz... to w tym momencie nie masz Wolnej Woli... bo jest ona ZNIEWOLONA... przez EGO... bo już "się stało", zanim jeszcze zdążyliśmy pomyśleć... stało się "bez Nas" niejako bez Naszej Woli... i dlatego tego później żałujemy... :( :roll:

- ale na szczęście tylko "czasami"... ulegamy jEGO "złym" emocjom... które są wynikiem właśnie jEGO "iluzji"...

- więc... w tych "chwilach" tylko wydaje Ci się że masz Wolną Wolę... ale to tylko kolejna jEGO sprytna "iluzja"... ;) :idea: :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 94 - Biały Elektryczny Mag - 11.07.2010

- Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi.

- Im silniejsza jest moja wiara tym pewniejsze jest moje jutro.

- Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca.

- Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu, przyspieszają nadejście sukcesów.

- Dziś rozjaśniam ciemności umysłu wnosząc tam światło i miłość.

Ps. ... i wszystko jasne... reszta to tylko jEGO "iluzje"... ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 95 - Niebieski Samoistny Orzeł... 12.07.2010.

- Dziś odchodzę od wartościowania zjawisk i ludzi.

- Dziś ja zatwierdzam plany na przyszłość.

- Przyjmuję nowe wyzwania i mając przed oczami wizję celu, nie boję się podjąć ryzyka.

- Dziś nikt niczego mi nie narzuci i ja nie zmuszę nikogo do bezwzględnego posłuszeństwa, milczenia lub przyklaskiwania moim racjom.

Hmm... co racja, to RACJA... :roll: :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 96 - Żółty Wiodący Wojownik... 13.07.2010.

- Dziś siła inteligencji wydaje rozkazy mojemu ciału .

- Zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne.

- Dziś bez lęku powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe.

- Przestaję być chorągiewką na wietrze i nie drżę jak osika .

- Nie pójdę na łatwiznę, nie skuszą mnie doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom,

lecz pójdę tam, dokąd skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką...

---powodzonkaaa... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 97 - Czerwona Rytmiczna Ziemia... 14.07.2010.

- Dziś ważą się moje losy.

- Moja wola jest wystawiana na próbę.

- Dziś określę więź z ludźmi, z naturą, z ojczyzną i zrewiduję postawę określaną jako symbol Kaina, której motto brzmi:.......... Mieć więcej niż inni, bez względu na cenę...

- Dziś zadbam o zdrowy kontakt z ludźmi i z całym otoczeniem.

- Dziś jestem jednocześnie nauczycielem i uczniem.

- Bez szemrania zbieram więc pochwały i nagany.

--- i znowu daje do myślenia... powodzonka... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 98 - Białe Rezonansowe Zwierciadło... 15.07.2010.

- Dziś budzę się w sali luster, gdzie spoglądają na mnie tysiące oczu.

- Z każdego kąta, miejsca i zaułka jestem bacznie obserwowany.

- Bez zwierciadła nie ma nauki.

- Dzięki odbiciom zdobywam mądrość życiową.

- Dziś rozwieją się iluzje, mrzonki, omamy.

- Każdą informację przyjmuję dziś bez lamentowania i bez wartościowania.

- Dziś przebaczam sobie i wszystkim moim odbiciom.

Hmm... powodzonkaaa... :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm...

że akuratnie dziś ten kin, hmm...weszłam do króliczej nory ;)

Hmm... nooo, dzisiaj "lusterka" tez mi dały trochę "po oczach"... :shock:

- nie ma rady... co posiałeś to zbierzesz... :roll:

- to już chyba lepiej siedzieć CICHO... i nic nie siać... :) ;)

--- pozdrówkooo...infe7

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 99 - Niebieski Galaktyczny Wicher... 16.07.2010.

- Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości.

- Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja.

- Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary czy szantażu.

- Dziś ja sam przesądzam o swoim losie.

---powodzonkaaa...infe7

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy KIN - chyba odzwierciedla się to w dniu dzisiejszym ,zwłaszcza mogłabym to powiązać z sytuacja w pracy .A co dalej dzień przyniesie -zobaczymy .......

Pozdrawiam i dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... owszem bardzo ciekawy, zwłaszcza jak spojrzymy na niego głębiej... 8-)

Fala CZŁOWIEKA ? Siła Wolnej Woli ... >>> Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie. <<<

Pieczęć: Niebieski WICHER

Symbol: Wicher, deszcz, ogień, burza, piorun, biała sowa

Kierunek świata: Zachód ? Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska ? reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny PLUTON (energia zewnętrzna) Siła Odnowy ? Siła Regeneracji ? Siła Innowacji

TON ÓSMY....Siła Scalania ? sfera mentalna >>> GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI <<<

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę ? TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

>>> TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA! <<<

Mądrość Światła:

Płynność działań; Genialne rozwiązania; Ruch; Pozytywne zmiany; Odwaga; Siła działania; Innowacje; Błyskotliwość; Śmiałość; Skuteczność; Zapał; Oczyszczanie; Przekształcenia; Zjednoczenie; Świetlane Ciało; Wzrost duchowy; Wtajemniczenie; Wolność; Aktywacja; Transformacja; Urzeczywistnienie

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością ? bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

Mądrość cienia:

Wątpliwości; Lęk przed nieznanym; Krytycyzm; Mania; Problem nałogu; Negacja; Upór; Drobiazgowość; Katastrofy życiowe; Niepowodzenia; Zmiany; Samozwątpienie; Poczucie rozłąki ze Źródłem; Zniechęcenie; Zawiść

We wzorcu cienia ? wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO ? wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć ? to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

Transformacja cienia:

Zachowaj dystans do każdej wątpliwości. Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych. Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego 'JA' i poproś, aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania. Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu 'JA'. Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty Bytu.

Rezonans z kalendarzem:

Ton Galaktyczny ma moc umożliwiającą spełnienie zamiarów. Na tym posterunku koncentruje się najwyższa siła urzeczywistnienia.

Dni z tonem ósmym ce****e wyjątkowa aktywność. Zatem nie należy być zaskoczonym, jeżeli siła ich oddziaływania stanie się wyraźnie wyczuwalna w otoczeniu. Pamiętajmy, że we wzorzec CZASU wplecione są także procesy karmiczne. Jeżeli w biegnącej fali toczy się tego typu proces, ton ósmy może okazać się bardzo nieprzyjemny. Ból i cierpienie mogą objawić się w sferze mentalnej, emocjonalnej lub fizycznej, ale też w formie niepowodzeń, np. w niekorzystnym obrocie spraw, w przykrych wydarzeniach w domu, w towarzystwie, w pracy. Prawa spirytualne są niezwykle konsekwentne. Egzekwują od nas tylko to, do czego zobowiązaliśmy się przed narodzeniem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 100 - Żółte Solarne Słońce... 17.07.2010.

- Dziś inspiruje mnie ALPHA i OMEGA.

- Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za słowa prawdy.

- Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem, naprawiam krzywdy i pomyłki i wyciągam rękę na zgodę...

- ale nie dlatego, że muszę lub że tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 101 - Czerwony Planetarny Smok...18.07.2010.

- Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli.

- Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać.

- Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl.

- Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

Ps.

- noo... w końcu kiedyś trzeba TO zrozumieć... i pochylić czoła Stwórcy... :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 102 - Biały Spektralny Wiatr... 19.07.2010.

- Moje pola duchowe są niesamowicie zaśmiecone negatywnymi myślami.

- Dziś neutralizuję to, co stało się bezużyteczne lub szkodliwe.

- Dziś porządkuję pola chaotycznych myśli, jednoczę różne racje i scalam to, co rozproszone.

- Dziś wprowadzam nowego ducha do sfery zmysłów.

Hmm... i weź TU człowieku nie myśl... ;) :shock: :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak, a ja dziś chciałam uciekac od siebie i swoich myśli, a tu nic .... trzeba wejście do nory króliczej i wziąć się za porządki :shock: :?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... ano trzeba... :shock: ;)

- a nawet jak nie trzeba... to jednak chyba lepiej warto... :idea: :roll: :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 103 - Niebieska Krystaliczna Noc...20.07.2010.

- Moje sny... płynące z płaszczyzny kosmicznej nocy... są kopalnią wiedzy o życiu.

- Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości i stamtąd czerpię informacje.

- Powiązanie z metafizyką utrzymuje się na płaszczyźnie świata snów.

- Noc jest drogowskazem do przezwyciężenia braków fizycznych, ubóstwa duchowego i wszystkich skrajności życiowych...

---powodzonkaaa... 8-) infe7

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... jak jest zainteresowanie, to dodajmy coś więcej ... 8-)

Fala CZŁOWIEKA ? Siła Wolnej Woli ... >>> Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie. <<<

Pieczęć: Niebieska NOC

Symbol: Noc, dom, kamień, jaskinia, przepaść

Kierunek świata: Zachód ? Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska ? reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarny SATURN (energia wewnętrzna) Siła Intuicji ? Siła Snów ? Siła Idei ? Siła Dostatku

TON DWUNASTY....Siła Wyższej Prawdy ? sfera mentalna >>> KRYSTALICZNY TON BILANSU <<<

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

>>> ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE! TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU! <<<

Mądrość Światła:

Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą ? stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

Mądrość cienia:

Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek

We wzorcu cienia ? stworzonym przez "krnąbrne" EGO ? manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

Transformacja cienia:

Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz siebie samego? Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą.

Rezonans z kalendarzem:

W polu tonu dwunastego każda fala osiąga swoją dojrzałość. Słowo krystaliczny oznacza tutaj jasność spojrzenia, klarowność obrazu, możliwość wglądu w części składowe.

Zdjęcie rentgenowskie

tonu dwunastego pokazuje nam, o co chodziło w całej fali. I tak, jak dalece uwikłani byliśmy w powiązania karmiczne, tak objawia to "siła podglądu".

Ton Krystaliczny preferuje WIEDZĘ i ROZPOZNANIE. Wszystkie dni kalendarza z tonem 72 przynoszą wyjaśnienie wielu niezrozumiałych wcześniej znaków, doznań i obrazów, jakie pojawiły się w poprzednich dniach fali. W DWUNASTCE zdefiniowana jest także SIŁA WSPÓŁPRACY, wspierająca związki międzyludzkie, namawiająca do nawiązania dialogów, zakończenia sporów oraz pomagająca harmonizować aspekty społeczne w kręgach rodzinnych i towarzyskich.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 104 - Żółte Kosmiczne Ziarno...21.07.2010.

- Dziś przypatrzę się temu, co potrafię, co mnie interesuje i temu, co faktycznie w życiu robię .

- Zastanowię się, czynie marnuję swojego talentu, goniąc za czymś, do czego się nie nadaję.

- Dziś wyruszam na podbój moich skarbów wewnętrznych.

- Pełnię szczęścia osiągnę dopiero wtedy, kiedy stanę się człowiekiem świadomym swej wartości.

- Kiedy zacznę sam siebie cenić, doceni mnie również otoczenie.

- Dziś nie zadzieram nosa ani nie chowam głowy w piasek.

- Dziś znajdę mój złoty środek.

---powodzonkaaa... infe7 :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 105 - Czerwony Magnetyczny Wąż... 22.07.2010.

- Siła życia jest podstawą zdrowej egzystencji.

- Dziś dostosowuję działania do poziomu siły życiowej.

- Instynkt i mądrość pomogą mi odnaleźć się w świecie.

- Dziś zwracam uwagę na znaki, które da mi ciało.

- Symptomy chorobowe niosą cenne informacje na temat poziomu mojej świadomości.

- Dziś skontroluję swoje zachcianki oraz zastanowię się nad stosunkiem do płci przeciwnej i seksu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 107 KIN: Niebieska Elektryczna Ręka 2010.07.24

Fala WĘŻA ? Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

Ruch jest podstawą zdrowego bytu.

Kiedy działam, wiem, że żyję.

Pęd ku wiedzy nie pozwala mi zatrzymać się w miejscu.

Zanim zrobię następny krok, najpierw dokończę to, co wcześniej zacząłem.

Dziś załatwię drobne sprawy, opatrzę lżejsze rany, aby nabrać wiary we wrodzoną zdolność uzdrawiania.

Dziś liczą się czyny Przestaję dreptać w miejscu.

Zaczynam od uporządkowania świata wyobraźni.

Pieczęć: Niebieska RĘKA

Symbol: Ręka, szpony, chwyt, zwierzyna płowa, jeleń, tsunami (fala morska)

Kierunek świata: Zachód ? Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska ? reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarna ZIEMIA (energia wewnętrzna) Siła Uzdrowienia ? Siła Dokonania ? Siła Wiedzy

TON TRZECI

Siła Impulsów ? sfera emocjonalna Elektryczny Ton Bodźców Trójka otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia.

Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU.

Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku.

Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

Pozwól Swej Kreatywności Wyrazić twoją Spirytualna Naturę

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.