_Domi_

KIN-Dnia

391 postów w tym temacie

KIN 109 - Czerwony Wiodący Księżyc...26.07.2010.

- KREW jest fizycznym nośnikiem siły życia.

- Żyje tylko to, co płynie.

- Dziś wprawiam w ruch wszystko, co się zastało i wiem, że rozruch może okazać się bolesny.

- Dziś odświeżam swoją pamięć, stawiam pytania, a odpowiedzi udziela mi życie.

- Nic nie dzieje się bez przyczyny...

... no właśnie :roll: ... nic nie dzieje sie bez przyczyny... !!!

- założenie TEGO forum... również... :shock:

- bo kto wie... może akurat TU... spotkamy kogoś Kto "zmieni nasz tok myślenia" zburzy zaporę blokującą Nas w dalszym rozwoju... tak byśmy znowu zaczęli ŻYĆ, bo "Żyje tylko to, co płynie."... i dlatego "NIC nie dzieje sie bez przyczyny"... to tylko My Sami jesteśmy "głusi i ślepi" by tą przyczynę DOSTRZEC... :idea: :shock:

- wiec... "kop'y", od życia mają Nas tylko pobudzić do ruchu "do życia" właśnie, tak byśmy "otworzyli oczy" ze zdziwienia :shock: ... i zaczęli w końcu myśleć na "własny rachunek"... bo tylko ON jest "Naszym Własnym"... i tylko ON będzie Nam wystawiony... 8-) ;)

--- pozdrawiam ciepło...infe7 ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 110 - Biały Rytmiczny Pies...27.07.2010.

- Moja operatywność równoważy bieg życia.

- Dziś nie ugnę się pod ciężarem emocji.

- Miłość jest siłą, która równoważy każdą przeciążoną masę.

- Dziś zrewiduję podejście do ciała i seksu oraz przestanę odmawiać sobie tego, co przyjemne.

- Seks nie jest grzechem, lecz boskim darem - źródłem życiodajnej energii.

- Moje ciało mentalne, emocjonalne i fizyczne wskaże mi, co muszę zharmonizować w życiu...

Ps.

--- noo,noo... idziemy coraz dalej... :)

- i to jest najważniejsze "że idziemy"... a nie "stoimy"... :idea: 8-)

- bo stoją tylko Ci... którzy tylko narzekają, samemu NIC nie robiąc... dla Swego rozwoju. ;)

- bo to tak... jakbyś "stał i patrzył" w niebo aż ci sama "gwiazdka z nieba spadnie"... :roll: ;)

---pozdrawiam...infe7 :D ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 111 - Niebieska Rezonansowa Małpa...28.07.2010.

- Lekkość i pogoda ducha są drogowskazem na drodze do szczęścia.

- Dziś staję się klaunem, który rozweseli moje nadąsane Ego.

- Dziś przełamię smutek zatruwający mi życie.

- Dziś wniosę uśmiech do środowiska, w którym się obracam.

- Dziś rozweselę każdego, kogo spotkam na drodze i sam nie obrażę się za żarty...

... miłego dnia życzę... 8-) :) ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 112 - Żółty Galaktyczny Człowiek...29.07.2010.

- Dziś moja mądrość życiowa i instynkt pomogą mi ominąć pułapki i uchronią przed dołkami emocjonalnymi.

- Ciągłe błądzenie, objazdy i kręte ścieżki wiele mnie w życiu nauczyły .

- Dziś przetrwam każdy kryzys, ponieważ prowadzi mnie siła nieznająca strachu.

- Dziś zaczynam myśleć o sobie i odzyskuję autentyczność.

- Dziś ja sam stwarzam sobie najlepsze warunki,a życie jest moim trenerem.

---powodzonka...infe7... :) ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 113 - Czerwony Solarny Wędrowiec... 30.07.2010.

- Dziś dostrzegam nowe perspektywy i szansę na lepsze życie...

- Dziś szukam nowych możliwości i pomagam innym wydostać się spod pręgierza przeszłości.

- Pęd ku wolności pomaga mi przełamać bariery i wymazać skostniałe poglądy...

- Dziś porzucam wszystkie przesądy, znoszę zakazy i nakazy, zaczynam ufać naturalnemu biegowi życia.

--- noo... właśnie, coś o tym wiemy, nawet tu na forum przewinął się ten wątek... ;)

--- powodzonkaaa... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię te KIN-y, wiele w nich mądrości uniwersalnych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lubię te KIN-y, wiele w nich mądrości uniwersalnych.

- cieszę się Szepcie że znowu z nami jesteś... :)

- wiesz można je lubić... ale jeszcze lepiej stosować w życiu... :mrgreen: ;)

- bo tylko wtedy jest z nich "widoczny" pożytek... ;)

---pozdrawiam ciepło...infe7 :)

Ps.

- jeśli możesz to jutro wklej Ty... zawsze to będzie trochę ciekawiej... :mrgreen:

- zresztą na mnie to już co niektórzy... pewnie patrzeć nie mogą :D ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 114 - Biały Planetarny Mag... 31.07.2010.

- Dziś naprowadzam umysł w kierunku magicznego środka, jakim jest serce...

- Otworzą się tutaj przede mną nowe, nieznane dotąd obszary, ale muszę uwolnić się od niskich pobudek i chciwości...

- Dziś nikt nie będzie dla mnie autorytetem, ponieważ podlegam tylko boskim prawom...

- Dziś będę uczciwy wobec siebie i wiem, w jakim kierunku powinno zmierzać moje życie....

---pozdrawiam wszystkich szukających i dążących... infe7 :) ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 115 - Niebieski Spektralny Orzeł... 01.08.2010.

- Choroby są następstwem pesymizmu i braku nadziei.

- Bezsilność i pozorna niemoc są oznaką duchowego manka.

- Dziś budzę się z letargu, otwieram "trzecie oko" i spoglądam na świat z neutralnej, duchowej perspektywy.

- Uwalniam się od chorobliwego wartościowania i biorę odpowiedzialność za to, co czynię.

- Nie kocham już ponad wszystko, lecz świadomie.

- Dziś powraca nadzieja i radość.

--- trzymaj się "Niebieski Orle"... i nie tylko... :) ;)

---pozdrowkooo... infe7... ;) :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super, chyba zacznę sobie spisywać te KIN-y i je rozwiajć w Króliczej Norce bo idealnie sie do tego nadają

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- Super, chyba zacznę sobie spisywać te KIN-y i je rozwijać w Króliczej Norce bo idealnie się do tego nadają

Hmm... Twoja Wolna Wola i Twój Wolny Wybór... :) ;)

- dlatego... jak postanowisz, TAK będzie... :D ;)

---pozdrawiam drogi "Szepcie"... infe7... :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 116 - Żółty Krystaliczny Wojownik...02.08.2010.

- Dziś przypatruję się pozornym zbiegom okoliczności i rozpoznaję swoje miejsce i rolę w życiu.

- Smutek i ból wyrastają z niezrozumienia wymowy wydarzeń i znaków, które daje mi ciało.

- To, co nazywam karą za grzechy, jest w rzeczywistości informacją, jak powinienem postępować, by wzmocnić swoje "JA" i zyskać szacunek ludzi...

Ps.

- wzmocnić swoje prawdziwe (neutralne) JA... a nie podszyte EGO (id)... ;)

- gdyż wzmacniać swoje EGOistyczne JA... byłoby nonsensem, a tym bardziej dla "zyskania szacunku innych ludzi" :roll:

- gdyż "ono" i tak u "większości" ludzi jest nad wyraz "wzmocnione"... :( ;)

---pozdrawiam...infe7 :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 117 - Czerwona Kosmiczna Ziemia...03.08.2010.

- Zgodnie z prawem wolnej woli ja sam reguluję wszystkie procesy w życiu i albo zbieram owoce, albo ponoszę klęski.

- Ja jestem stróżem mojego ogrodu.

- Ja wyznaczam tutaj porządek.

- Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do ludzi.

- Zadbam też o przyjazne stosunki z rodziną, sąsiadami, znajomymi.

---powodzonkaaa...infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 118 - Białe Magnetyczne Zwierciadło... 04.08.2010.

- Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń.

- Dziś nic nie da się zatuszować.

- Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruję się w życiu.

- Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym.

- Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie...

--- tooo się będzie działo !!!... :shock:

--- wypada życzyć tylko wytrwałości i zrozumienia... :roll: :)infe7

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hm...to dziś się uczę od córki i męża :) ;)

- hmm... gratuluje poczucia humorku... ;) :)

- ale lepiej też być "ostrożnym"... bo nauka czasami bywa bolesna... ;)

- i to przeważnie wtedy... gdy jej nie rozpoznamy... ;)

--- dzięki... że tu zaglądasz Madam'e... :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- ale lepiej też być "ostrożnym"... bo nauka czasami bywa bolesna... ;)

- i to przeważnie wtedy... gdy jej nie rozpoznamy... ;)

tak, czasem nauka bywa bolesna, kiedy np. patrzę na swoje dziecko, i widzę jej zachowanie, wówczas zdaję sobie sprawę z tego, że ona to tak naprawdę ja tyle, że w wersji mini. Moja nauka- to poprawianie tych wzorców u siebie, a później u niej ;)

--- dzięki... że tu zaglądasz Madam'e... :)

zaglądam codziennie, no prawie :twisted:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 119 - Niebieski Biegunowy Wicher

Dzisiejsze wydarzenia, kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu, zachęcają mnie do zmian i przekształceń. Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, wrzucam do tygla odnowy. Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia.

...........................................................................................................................

Dzisiejszy KIN ewidentnie zachęca do wejscia do króliczej Nory. Aż sie zastanawiam czy tam nie przenieść tego działu :)

Chyba mój artykuł "Jako w środku tak i na zewnątrz" właśnie o tym traktuje, o czym pisze dzisiejszy KIN

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki Szepcie... że jesteś TU z nami... :)

- w sumie KINy... właśnie po to są... aby obudzić w Nas Ducha... :lol:

- czyli tak "zmodyfikować swoje poglądy na sens i celowość życia" by stało się to możliwe... :)

- ale oczywiście nie wystarczy tylko ich "czytać"... bo żeby czegoś "dokonać" to trzeba TO "uczynić" i to Samemu... a, żeby uczynić to trzeba "chcieć" i to najlepiej "bardzo"... gdyż wcale nie jest łatwo być "sprawiedliwym sędzią" własnego Życia... Siebie Samego...

- wymaga to wyjścia poza "stereotypy naszego EGO"... rozpoznanie i odrzucenie jEGO "iluzji" (sprzątanie króliczej norki)... tak by zrobić miejsce na Nowe... TO co dobija się i kołacze od Naszych narodzin... a jest, lub było jak dotąd nie rozpoznane... gdyż ten "szept" był "nie słyszalny" dla rozwydrzonego EGO... :(

- dlatego było powiedziane... KTO ma uszy, niechaj słucha... :) ;)

- wiec ?... jasnym jest, że nie chodzi tu o słuch... w naszym "ludzkim rozumieniu" a tym bardziej w rozumieniu podszytym EGO... ;)

---pozdrawiam...infe7 :) ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 120 - Żółte Elektryczne Słońce

Dziś ALFA i OMEGA oświeca moje zmysły. Dziś Świadomość Chrystusowa wychodzi naprzeciw emocjom. Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty. Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę. Przestaję być pamiętliwy. Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

.............................................................

hm, ta świadomosć Chrystusowa jakoś mi sie nie widzi w związku z Majami, ale niech tam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś 07.08.2010- KIN 121

Czerwony Samoistny Smok

Fala ZWIERCIADŁA ? Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

Dziś pokonuję poczucie osamotnienia wewnętrznego wypalenia i strachu

Porządkuję sposób myślenia przejmuję kontrolę nad Ego i poruszam się z pełną swobodą

Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu odejdę od przesadnych zabezpieczeń

Nie będę tez oczekiwać gwarancji ani jakiejkolwiek aprobaty z zewnątrz

Pieczęć: Czerwony Smok

Symbol: Smok, woda, wino, krew, pierś matki, korzeń

Kierunek świata: Wschód ? Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona ? inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny NEPTUN (energia wewnętrzna)

Siła Stworzenia : Siła Początku ? Siła Zaufania

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KIN 120 - Żółte Elektryczne Słońce

- Dziś ALFA i OMEGA oświeca moje zmysły.

- Dziś Świadomość Chrystusowa wychodzi naprzeciw emocjom.

- Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty.

- Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę.

- Przestaję być pamiętliwy.

- Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

.............................................................

hm, ta Świadomość Chrystusowa jakoś mi się nie widzi w związku z Majami, ale niech tam

Witam... Szepcie... :)

- specjalnie dla Ciebie znalazłem jak interpretuje to Hania Kotwicka... :)

ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA

BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ ? BEZWARUNKOWE PRZEBACZENIE

OGNISTA ENERGIA ? KOSMICZNA MIŁOŚĆ

Hasło ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA symbolizuje ściśle określony poziom świadomości i nie ma nic wspólnego z wiarą w Boga czy wyznaniem. Odnosi się ono zarówno do osób wierzących, jak i niewierzących. Zdecydowaliśmy się użyć tego pojęcia, ponieważ w europejskim kręgu kultury jest ono rozumiane jednoznacznie. Nie zrażaj się zatem, jeśli teraz odwołamy się do programu Chrystusa.

Podstawą nauk Chrystusa jest PRZEBACZENIE i MIŁOŚĆ. Piękne hasła, ale tak mało praktykowane w życiu nawet przez samych chrześcijan.

?Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?" Jezus mu odrzekł: ?Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy".

Ew. wg św. Mateusza, 18.21-22

Powinniśmy zrozumieć, że wszystkie nasze obciążenia karmiczne możemy wymazać tylko przez bezwarunkowe przebaczenie i bezwarunkową miłość. Najistotniejsze jest tutaj to, aby zacząć od siebie, tzn. bezwarunkowo przebaczyć sobie samemu. Dopiero potem będziemy zdolni przebaczyć winy innym.

Czcze i próżne przebaczanie narzucane nam od najdawniejszych czasów, służyło tylko naszemu próżnemu Ego! Z tego względu niewiele obciążeń karmicznych zdołaliśmy odkupić na przełomie minionych 2000 lat. Trzeba było je dźwigać i na nowo gorzko doświadczać...

Tysiące ludzi na świecie odmawia codziennie Ojcze Nasz, ale mało kto zastanawia się nad tym, o co właściwie się modli.

I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili.

Ew. wg św. Mateusza, 6.12

Czy rzeczywiście przebaczyłeś swoim wrogom? Jeżeli nie, to teraz wiesz, o co prosisz Boga i czego możesz się spodziewać! Boskie prawa są niezwykle konsekwentne!

MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO, JAK SIEBIE SAMEGO. Jeżeli nie umiesz kochać siebie, nie będziesz wiedział, jak dać miłość innym. Jeżeli nie przebaczyłeś sobie, nie możesz uruchomić żadnego innego przebaczenia. Jeżeli nie zaakceptujesz siebie takim, jaki jesteś, nie zdołasz zaakceptować innych z ich wadami i zaletami.

BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ każe kochać za to, że się jest, a nie za to, kim się jest! Dzięki mocy bezwarunkowego przebaczenia i sile bezwarunkowej miłości możemy raz na zawsze wymazać nasze ?przewinienia" i bezboleśnie przemienić je w ŚWIATŁO.

W tym miejscu pewnie powiesz: Skoro miłość ma taką moc, to co jest z cierpieniem, które wstrząsa światem w tak drastycznej teraz formie? Wiedz, że zakończenie Czasu Karmicznego nie obwieszcza, że w aurze ziemskiej i aurze jednostek przestały egzystować resztki karmy. Problem ten stał się dziś bardziej aktualny niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego właśnie teraz dostaliśmy najdogodniejszą chyba szansę, bo jedyne, czego powinniśmy się nauczyć ? to KOCHAĆ i bezwarunkowo PRZEBACZAĆ! Tylko tak możemy zaoszczędzić sobie i Ziemi wiele, nieskończenie wiele cierpienia! W późniejsze czasy nie może być wprowadzone żadne obciążenie energetyczne. Wszystko musi zostać naprawione w czasach obecnych. Każdego z nas obowiązuje teraz wyjątkowa CZUJNOŚĆ i szczególna KONTROLA energii pola naszych myśli, ponieważ tam skoncentrowana jest najpotężniejsza siła twórcza ? SIŁA, która może BUDOWAĆ lub NISZCZYĆ!

Źródło... "Ja jestem innym Ty - Przewodnik" H.Kotwicka

Ps.

- dzięki Domi... za pamięć ;) :)

- Szepcie i Domi jeśli możecie to zaopiekujcie się KINami... gdyż ja wyjeżdżam na tydzień , tak jak Wam kiedyś o tym wspominałem... :lol:

---pozdrawiam ciepło...infe7 ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 123 - Niebieska Rytmiczna Noc

Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość. Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych mi systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych. Dziś rozpoznam to, co zostało we mnie zagłuszone.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 124 - Żółte Rezonansowe Ziarno

Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego "wszechwiedzącego" Ego. Dziś ćwiczę cierpliwość w stosunku do siebie i najbliższych. Rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę, aby wykiełkowało z niego ......... (wymień marzenie). To, co wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę. Tylko czy starczy mi zapału do pielęgnowania tego, cozasiałem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 125 - Czerwony Galaktyczny Wąż

Moje ciało jest cudownym bankiem informacji. Dziś obserwuję stan moich nerwów, aby zbadać, kto lub co wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wczuję się w swoje położenie i położenie innych. Zanim wyciągnę wnioski, zastanowię się, czy moje przekonania nie bazują na tym, co wypada, a co nie wypada lub co powiedzą inni? Dziś otworzę się na podszepty intuicji i wykażę się tolerancją. Zachowam umiar i nie popadnę w przesadę. Dziś dokładnie rozpoznam, co mi w tym przeszkadza.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 126 - Biały Solarny Łącznik

Tylko pełna klarowność i mówienie prawdy mogą otworzyć mi oczy. Dziś dowiem się, co zatruwa mi życie i czego powinienem się pozbyć. Dziś nie będę zły, jeśli coś stracę. W każdym negatywnym zdarzeniu znajdę choćby jeden pozytywny aspekt. Dziś puszczam w niepamięć przeszłość i wszystkie urazy do ludzi. Tylko tak doświadczę wielkiej ulgi i nie zburzę spokojuinnym.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tylko pełna klarowność i mówienie prawdy mogą otworzyć mi oczy.

Oj tak dziś pewna sprawa otworzyła mi szeroko oczy. TYlko dlatego ,że prawda w oczy kole < tak przy okazji > się coś mi innego wydarzyło i ciach bach a tu między oczy przesłanie. :cry:

A reszta tak jak donosiłam dziś z innego wątku totemów, wypisz wymaluj !!! Wow jestem pod wrażeniem.

Dam znać tam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 130 - Biały Kosmiczny Pies

Miłość jest częścią składową mojej drogi. Głowa i serce doprowadzą mnie do harmonii wewnętrznej. Dzisiejszy dzień jestprzełomowym momentem w moim życiu. Dziś zwracam uwagę na reakcje ciała emocjonalnego. Warunkiem powodzenia jest zharmonizowane pole uczuć. Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, bo tylko pod tym warunkiem odnajdę prawdziwą tożsamość i zacznę żyć od nowa. Konflikty wynikają z mojego zaślepienia i braku tolerancji wobec siebie i ludzi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 131 - Niebieska Magnetyczna Małpa...17.08.2010.

- Dziś melduje się moja nadświadomość z cudownymi darami.

- Dzięki niej odkrywam swoją niewinność, opuszczam czysto zwierzęcą formę bytu i z lekkością idę przez życie.

- Moją siłą jest pogoda ducha i ciepło.

- Przeceniając surowość i powagę, stłumiłem w sobie radość, poczucie humoru i wrażliwość.

- Dziś wysadzam w powietrze wszystkie ponure światy.

---pozdrawiam...infe7 :)

Ps.

- Ooo... heyka 77... ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.