VictoryRose

Proszę o interpretacje mej daty urodzenia.

2 posty w tym temacie

Twoja Interpretacja Victorio = 1+3+0+6+1+9+9+5 ,po sumowaniu wychodzi nam portret numerologiczny ,czyli psychologiczny , to droga życia po zsumowaniu cyfr , numerologicznej siódemki  :

Znaczenie liczby 7

Numerologiczna Siódemka to osoba dążąca do własnego ideału – perfekcjonista, chcący zyskać mistrzostwo w każdej dziedzinie życia. Większość Siódemek silnie skupia się na sobie, by nieustannie zbliżać się do wymarzonej figury, pracy, wykształcenia, stopnia oczytania i wielu innych. Przy swoim perfekcjonizmie Siódemki są bystre i inteligentne, dużo myślą, zastanawiają się i analizują, dlatego wydają się milczące lub zarozumiałe. Zwykle Siódemka nie ma takich wad – ona potrzebuje wiele czasu dla siebie, dlatego często wycofuje się i spędza go w lubianej samotności.

Skupienie na sobie przynosi Siódemkom wiele pozytywów i nie jest prawdą, że taka postawa prowadzi tylko do egocentryzmu. Większość „zapatrzonych w siebie” Siódemek słucha swojego organizmu, spędza czas na myśleniu oraz samodoskonaleniu i dzięki temu stają się dystyngowane, zrównoważone oraz kulturalne. Zwykle Siódemka bez względu na płeć jest elegancka, szykowna i elokwentna, umie odnaleźć się w towarzystwie a ze swoim jasnym umysłem jest pożądanym gościem. Znaczenie liczby 7 mówi, że przy bliższym poznaniu z Siódemki opada maska opanowania i perfekcji (której w końcu nikt nie osiąga), odkrywając osobę życzliwą, przyjacielską oraz pomocną. Pozorny dystans Siódemki to pewna ochrona przed zranieniem, ale cierpliwy, kochający partner odkryje w niej wspaniałą osobę do spędzenia życia we swoje.

Numerologia 7 podkreśla, że dana osoba jednocześnie pragnie być poważaną i lubianą, co trudno jest osiągnąć, ale Siódemkom często powodzi się ta sztuka. Większość Siódemek źle znosi nieprzychylne uwagi na swój temat, krytyka budzi w nich żal, który potrafią długo w sobie nosić. Dążącym do doskonałości Siódemkom trudno także przychodzą wszelkie porażki i niepowodzenia, dlatego od czasu do czasu bywają nieprzyjemne, przygaszone lub marudne.W pracy każda Siódemka chce być najlepsza, ale nie za wszelką ceną – jej wielką zaletą jest umiar w dążeniu do perfekcji, choć ta świadomość nie przechodzi jej łatwo. Wbrew pozorom Siódemki są dość niepewne siebie i zakompleksione, stąd różne pozy czy maski, które mają działać, jak osłona. Tylko troskliwie traktowana Siódemka otwiera się na przyjaźń czy związek – nie szafuje zaufaniem, jest ostrożna, ale gdy komuś zaufa, to już na zawsze. Można powiedzieć, że na pozór silna, twarda i niemal idealna Siódemka w rzeczywistości jest osobą wrażliwą, wymagającą czułości i zrozumienia.Numerologiczna Siódemka zrealizuje się w wymagającym zawodzie, w którym trzeba wykazać się inteligencją oraz polotem a także dążeniem samorealizacji. Idealne stanowisko dla wibracji 7 to między innymi filozof, nauczyciel lub pisarz.Siódemkom wśród kamieni szlachetnych sprzyja ametyst i kryształ górski. Warto nosić biżuterię czy dodatki z tymi kamieniami, gdyż są one szczególnie przyjazne tej wibracji.

Siódemka w swojej garderobie nie powinna unikać niebieskiego, brązowego i srebrnego, gdyż w tych kolorach poczuje przypływ pozytywnej energii, radości oraz chęci do życia. Warto też, by Siódemka miała też dodatki były w tych kolorach a także wprowadziła je do mieszkania w postaci dekoracji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.