moniczka01

Urok 9dniowy - poszukuję, pomóżcie

3 posty w tym temacie

Witajcie kochani. 

Mam nietypową dość prosbe. Otoz poszukuje pewnego uroku/rytuału. Nie znam dokladnie szczegółów, moge jedynie powiedzieć ze zapisuje sie na kartce swoje zyczenie plus jakies specjalne zaklecie. Chowa sie to pozniej na 9 dni/nocy w miejsce, do ktorego nikt nie zaglada. Ostatniego dnia odczytuje sie wszystko, potem pali kartke a popioly wrzuca do wody. Prawdopodobnie powinna byc wtedy pelnia albo now. Zaklecie pochodzi z jakiejs książki, nie znam autora ani tytułu. Wiem jedynie ze owa ksiazka może miec zolta lub pomaranczowa okladke, tytuł czarna czcionka, chyba nie ma zadnych rysunków na okladce. Prztnajmniej tak pamieta jej wyglad osoba ktora lata temu czynila ten rytual. Czy komus cos sie kojarzy???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posty niezwiązane z tematem zostały skasowane. Proszę o szanowanie się nawzajem i pisanie na temat, który jest poruszany w danym wątku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje ,jak kto uje... urwuje... itp ,to mnie krew zalewa i nie pozostaję dłużny , bo mam, dość psucia mi opinii ,od lat ,nic tylko -szykany ,prowokacje ,głupie pytania ,a nikt nie zna mnie naprawdę ,tylko po przez plotki i pomówienia ,a jeszcze cała moja rodzinka to jakaś patologia :).

Co do prośby / życzenia / zaklęcia moniczki01 (ps. jedynka to moje mieszkanie ) :),to ,piszemy na kartce - Ja- podać Imię i  Nazwisko ,myśląc o swojej prośbie / medytując ,3 razy piszemy to samo -by wszystkie  nasze trzy jaźnie to zaakceptowały /trzy poziomy naszej głębi psychicznej  -  Nie-świadomość ,Pod-świadomość ,Nad-świadomość (Transcendencja ) .

Po napisaniu - Siadamy ,Zamykamy Oczy ,I  Wyobrażamy/Wizualizujemy bądź śnimy świadomie - jak otrzymujemy to czego pragniemy ,po  czasie ,kartkę wziąść  i powierzyć ją matce ziemi (zakopać ) ,lub powierzyć go Bogu Ojcu Stwórcy ,Lub Bogom - powietrza i wody (przez wrzucenie zniszczonej kartki do wody ) ,powtórzyć od czasu ,do czasu  rytuał ,bowiem umysł nie lubi się poddawać ,przywykł bowiem ,do starego wzorca myślenia .

Po wszystkim zająć się czymś  przyjemnym ,  nie myśląc o tym ,co było ( Oczyścić Umysł  , Poprzez Medytację /Modlitwę  )  ,a w nieoczekiwaanym dla nas momencie ,możemy  być mile zaskoczeni .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.