Mistyk

PRAWDA .

6 postów w tym temacie

Zawsze prawda leży po środku ,są pseudo-uzdrowiciele , pseudo-lekarze , pseudo-psychoterapeuci czy lekarze dusz -duspasterze-kapłani /księża ,pseudo-egzorcyści  ,itp. (podający się błędnie za znawców i specjalistów .)

Ale są i prawdziwi -Z powołania ,  którzy po to żyją na świecie ,by pomagać i leczyć .- uzdrowiciele ,lekarze w przychodniach , psychoterapeuci czy psychologowie , kapłani /księża , egzorcyści itp.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często własnie przez tę pierwszą grupę cała reszta cierpi na swojej reputacji. na przykład cała rzesza ludzi nienawidzi rozwoju osobistego, ba nawet strony na Facebook'u powstają aby hejtować rozwój osobisty. Wszystko to przez garstkę ludzi, którzy robią wszystko aby zdobyć pieniądze. 
Ale tak masz rację pisząc, że prawda leży po środku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie dobro i zło ,jasn ość i ciemność ,woda i ogień ,strach i nienawiść ,to jeden kreatywny po nadczasowy umysł uniwersalny ,kobieca energia i męska ,to taka androgynia umysłowa  ,stan jedności ,gdzie jestem świadomy całej swej głębi psychicznej /świata duchowego ,-nieświadomości ,podświadomości i nadświadomości -wyższego "JA -Ego " to moja ciężko osiągnięta -prawda transcendentna ,/ ponadświadoma ,samorealizacja ,oświecenie czy przebudzenie duchowe ,Bóg /Tao /Egzystencja ,czy Świadomość Chrystusowa .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.