Mistyk

PRAWDA .

7 postów w tym temacie

Zawsze prawda leży po środku ,są pseudo-uzdrowiciele , pseudo-lekarze , pseudo-psychoterapeuci czy lekarze dusz -duspasterze-kapłani /księża ,pseudo-egzorcyści  ,itp. (podający się błędnie za znawców i specjalistów .)

Ale są i prawdziwi -Z powołania ,  którzy po to żyją na świecie ,by pomagać i leczyć .- uzdrowiciele ,lekarze w przychodniach , psychoterapeuci czy psychologowie , kapłani /księża , egzorcyści itp.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często własnie przez tę pierwszą grupę cała reszta cierpi na swojej reputacji. na przykład cała rzesza ludzi nienawidzi rozwoju osobistego, ba nawet strony na Facebook'u powstają aby hejtować rozwój osobisty. Wszystko to przez garstkę ludzi, którzy robią wszystko aby zdobyć pieniądze. 
Ale tak masz rację pisząc, że prawda leży po środku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie dobro i zło ,jasn ość i ciemność ,woda i ogień ,strach i nienawiść ,to jeden kreatywny po nadczasowy umysł uniwersalny ,kobieca energia i męska ,to taka androgynia umysłowa  ,stan jedności ,gdzie jestem świadomy całej swej głębi psychicznej /świata duchowego ,-nieświadomości ,podświadomości i nadświadomości -wyższego "JA -Ego " to moja ciężko osiągnięta -prawda transcendentna ,/ ponadświadoma ,samorealizacja ,oświecenie czy przebudzenie duchowe ,Bóg /Tao /Egzystencja ,czy Świadomość Chrystusowa .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, kensyo napisał:

Sklep z prawdą
 

    Nie wierzyłem własnym oczom, kiedy zobaczyłem napis na sklepie: sklep z prawdą. Tu więc sprzedawano prawdę.
    Grzeczna ekspedientka zapytała mnie, jaki rodzaj prawdy chciałbym kupić: prawdę częściową czy prawdę pełną. Oczywiście, pełną prawdę. Nie chciałem oszustw, pochwał ani racjonalizacji. Chciałem, żeby moja prawda była naga, jasna i absolutna.
    Ekspedientka zaprowadziła mnie do innej części sklepu, gdzie sprzedawano pełną prawdę.
    Tam sprzedawca spojrzał na mnie współczująco i wskazał etykietkę z ceną.
    - Cena jest bardzo wysoka, proszę pana - powiedział.
    - Jaka jest? - zapytałem, zdecydowany nabyć prawdę za każdą cenę.
    - Cena polega na tym - mówił - że jeśli pan tę prawdę zabierze, nie będzie pan już miał wytchnienia do końca życia.

    Wyszedłem ze sklepu smutny. Myślałem, że mógłbym kupić prawdę za niską cenę. Nie jestem jeszcze gotów na Prawdę. Od czasu do czasu pragnę spokoju i wytchnienia. Muszę jeszcze sam siebie oszukiwać usprawiedliwieniami i racjonalizacjami. Ciągle jeszcze szukam ucieczki w moich niezłomnych wierzeniach.

 

Dobrze Napisane  ,Pozdrawiam, :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.