Holden91

Proszę o interpretację daty urodzenia

4 posty w tym temacie

Witam

Bardzo proszę o interpretację mojej daty urodzenia

24.03.1991

Czy jest to liczba mistrzowska ?

 

Bardzo dziękuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 +4 + 0 + 3 +1 +9 +9 +1 = 29 ,

2 +9 +=11

Znaczenie liczby mistrzowskiej 11

Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.

Numerologia 11 mówi, że ludzie z tą wibracją są urodzonymi szczęściarzami, którzy często wpadają w kłopoty ze względu na niezłomny charakter, ale zwykle w finale spadają na cztery łapy. Jedenastki umieją być czułe i troskliwe, ale potrafią ostro zawalczyć o to, czego pragną, są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. Mimo tego, że liczba 11 wskazuje na ogólne powodzenie, to niestety z pominięciem sfery finansowej, w której te osoby nie zaznają stabilizacji. Mimo kłopotów natury materialnej, Jedenastki nigdy się nie poddają i często odnoszą wielkie sukcesy, paradoksalnie nie zawsze poparte wzrostem stanu konta. Niemniej osoby, którymi opiekuje się liczba 11, są niezwykłe – pełne zrozumienia i tolerancji, wszechstronnie utalentowane, bezinteresowne i skromne.

W miłości Jedenastki są świetnymi partnerami – wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi i czułymi. Numerologia 11 podpowiada, że osoba z taką liczbą może szukać ideału, ale wrodzona inteligencja i intuicja uświadomi jej w końcu, że ktoś taki nie istnieje. W tym właściwym związku Jedenastka ceni to, co sama daje – oddanie, monogamię, namiętność i poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa.

Wśród licznych wielu zalet, jakie posiadają Jedenastki, od czasu do czasu trafiają się i wady – wszak nie ma ideałów. Liczba 11 to także egocentryzm, snobizm, krótkowzroczność, zapalczywość i duża nerwowość. Jedenastki bywają także zamknięte w sobie, co utrudnia ich poznanie i docenienie przymiotów, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość – czują się wyjątkowe a jednocześnie boją się oceny innych lub porażki. Takie skraje emocje to charakterystyczne zjawisko dla osoby z numerologiczną 11 – wahania to naturalny element ich osobowości, dlatego bywają czasem chwiejne i niezdecydowane

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedz. 

Czytam to i czytam, nie widzę w sobie  niczego z tego opisu chodź łechta ego niesamowicie i jest bardzo budujące chociaż by sama nazwa tej liczby... tak na prawdę jestem skrajnym introwertykiem i zastanawiam się jaki duży to ma wpływ na to co jest napisane powyżej. Prawdą jest również że dopiero wchodzę w ezoterykę, swoją przygodę postanowiłem zacząć właśnie od numerologii....

Edytowane przez Holden91
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co ,ja jestem jedenastką numerologiczną , to Jasnowidz ,Szaman , Jogin ,Mistyk I Święty ,człowiek idealny przyszłości ,to cechy , zrozumiałem to /uświadomiłem sobie w trakcie mojej praktyki życiowej  i teoretycznego samo-poznania ,które trzeba w sobie ciężką drogą samodyscypliny i samodoskonalenia ,dopiero w sobie wypracować , przejść z niewiedzy ,ignorancji /uśpienia duchowego /ciemności  duszy i umysłu DO MĄDROŚCI INTUICYJNEJ /PRZEBUDZENIA DUCHOWEGO / KREATYWNEJ OSOBOWOŚCI ARTYSTY /.OŚWIECENIA DUCHOWEGO /ŚWIADOMOŚCI CHRYSTUSOWEJ CZY STANU BUDDY .

Pozdrawiam ,i Życzę Postępów W Samorealizacji :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.