BezdomnyP

BIO żarcie czyli dlaczego jest takie paskudne

8 postów w tym temacie

rzeżuszka każdy z nas ją zna, każdy ją sadził w domu na talezyku i niech sobie rośnie, to które sami sadziliśmy zawsze miało swój niepowtarzelny smak, zapach dlaczego  więc rzeżuszka BIO kupowana w BIO Marketach smakuje jak kawałek plastiku..?? czy moze to dlatego ze tzw chemiczna rzeżuszka którą wszyscy znamy rozwija się na wilgotnej serwetce a rzeżuszka BIO dojrzewa na kawałku styropianu (zaglądnijcie do pudełka c jest tą niby ziemią)

dlaczego naturalna polędwica z BIO Marketu smakuje jak papier toaletowy, dlaczego czasami choć bardzo rzadko z tej polędwicy wystają kawałki papieru

dlaczego po podlaniu kwiatków wodą z BIO marketu, kwiatki usychają..??

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo patrzy się na lepszy zarobek ,lepszą reklamę , renomę ,wszystko naj ,a ludzie niech zdychają :lol:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zwłaszcza ci którzy myslą że jadaja zdrowo, ostatnio widze ze weszła nowa moda na picie zwykłem wody, nie mineralnej tylko zwykłej kranówy

nie żeby cos ale kranówa zawiera sporo kamienia, a wody chlorowanej raczej nie powinno się pić bez przegotowania

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kranówa też zawiera wiele szkodliwychj dla zdrowia zarazków i mikrobakterii 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sęk w tym ze wszędzie pojawiaja sie reklamy typu pij kranówe będziesz zdrowy, jak byłem  mały to była akcja pij mleko będziesz wielki, kazdy musiał pić nawet osoba która ma uczulenie na produkty mleczne

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A o  sektach religijnych słyszałeś i jak wodę z mózgu robią wiernym ,dzsiaj kościoły spełniają rolę sekt , tak jak ci Mormoni ,o których pisałeś ,przecież w kościołach ,to księża nic innego nie robią ,jak poprzez hipnozę -psycho-kinestetycznie za pomocą symboli , mowy ciała i kolorystyki ,wpłynie się na ducha / duszę / umysł /głębię psychiczną wiernych czy innych ludzi  .:yinyang:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w kosciele to zawsze zasypiam

budze sie na koniec, bez znaczenia w kosciele jakiej religji jestem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tak jak ja ,Znaczy trudno  cię zahipnotyzować . i też jestem z pod  znaku skorpiona 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.