Iris

powróżę z Kart Tarota

4 posty w tym temacie

Witam wszystkim :) Mam ostatnio więcej czasu  , by poświęcić się mojej pasji- Tarotowi. Wróżę od 8 lat. zapraszam na mój fb :  Wróżka Iris Tarot , oraz tutaj. Jeśli mogę jakoś pomóc to piszcie. Specjalizuje się w wróżeniu na temat miłości, uczuć, związków.  Przyjęłam już dawno temu pseudonim Iris czyli -tęcza, egipska bogini posłanka wiadomości od bogów. Tęcza jest piękna, kolorowa, a wśród jej barw są i te  ciepłe i zimne barwy, różnorodne  jak ludzkie życie i losy. 

Tarot nie jest wyrocznią, a wskazówką. To my mamy wolną wolę i my stanowimy o sobie. Jednak na każdej drodze przydadzą się wskazówki byśmy dobrze i bezpiecznie doszli do celu, prawda? 

Czemu miłość? Bo jest piękna, nieodgadniona, subtelna albo pochłania nas jak ogień i potrafi spalić nasze marzenia . Nie dajmy się ranić innym i dmuchajmy na zimne . 

Nie wróżę kobietom w ciąży oraz na tematy zdrowotne i długości życia.

Kocham ludzi . Kocham rozmowy. I głęboko wierzę w niematerialny świat wokół nas , który nam pomaga i chroni. 

Przed napisaniem do mnie zapraszam do zapoznania się z regulaminem wróżb na forum.

Iris 

:) 

 

Edytowane przez Iris
by dopisać wiecej informacji :)
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę się ,takiej osoby z tak otwartym umysłem i szerokich światopoglądach ,to brakuje :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.