Pawel

Oprawianie amuletów

9 postów w tym temacie

Cześć!

Wie ktoś może gdzie można oprawić amulet w plastikowe oczko aby nosić go jak wisiorek? Chodzi mi o takie zamknięte na stałe, jak breloczek.

Szukałem po sieci ale nic nie mogę znaleźć... Udało mi się tylko na forum talizmanów w Singapurze, tam polecają kilka miejsc do wyboru.

Pozdrowienia!

Paweł

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla przykładu fotografia z innego forum oprawionego amuletu.

8c50c2783630ec5fea8b5c0fc598d516.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam sobie opraw ,włożysz w ten talizman- amulet własną  energię .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pokażesz mi jak? Na YouTube można znaleźć film gdzieś z Thailandii i raczej to nie wygląda na proste.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsi ludzie na ziemi tworzyli własne amulety i talizmany ,i musieli ręcznie i w prosty sposób je zrobić ,a każde pokolenie ,nadawało tym przedmiotą -aurę tajemniczości ,magii ,i mistycyzmu ,to znaczy że piękne opakowanie czy wygląd ,to chwyt marketingowy sprzedawców ,w celu zarobku .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ciekawe... oprawa w plastik to raczej praktyczne podejście.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację , poważnie , ja sam nieraz sobie stwożyłem amulet i talizman ,wiele wiedzy zdobyłem sam  ,bez jakichś szkół wyższych ,po prostu ,dzięki samo-realizacji ,samo-dyscyplinie wewnętrznej i samodoskonaleniu wieloletniemu , teoria i praktyka - Dalekiego Wschodu i Zachodu -tyle wiedzy zdobyłem i doświadczenia ,czego nie nauczy żadna szkoła na świecie .

A dzisiaj młodzi ludzie ,zamiast ćwiczyć swoją kreatywność i intuicyjną mądrość ,i samemu coś stworzyć i wymyśleć  ,wolą iść na łatwiznę ,i najlepiej wszystko mieć podane na tacy .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to prawda ze plastik jako tworzywo sztuczne moze rozladowywac amulet? Moja przyjaciolka twierdzi ze plastik nie jest naturalny przez to psuje aure

Co wy uwazacie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aura to twoje samopoczucie -psychiczne i fizyczne,najlepiej sama wypróbuj metodą prób i błędów  ,jak się będziesz czuć.:) .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.