Duch

Okultyzm i okultysta.

38 postów w tym temacie

Wydaję mi się że okultyzm jest kojarzony z Satanizmem ze względu na to że jest jego ważną częścią, jednak okultysta nie musi być Satanistą mimo że ma kontakt z mocami "nieczystymi"; ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to wystarczy wydać rozkaz... aby się poszły umyć i już są czyste. ;D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaję mi się że okultyzm jest kojarzony z Satanizmem ze względu na to że jest jego ważną częścią, jednak okultysta nie musi być Satanistą mimo że ma kontakt z mocami "nieczystymi"; ;)

Daję Ci plus za wywołanie uśmiechu u mnie. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, zaczynam przygode z okultyzmem, jestem w trakcie przerabiania podrecznika 12 stopni do oswiecenia, mam pytanko... przerabiac go tak ze kazdy etap po miesiacu ? np pierwszy 1 miech 2,tez jeden miech i tak do 12(rok)...;> mam tez ksiazke magia chaosu... tylko ze tam juz chyba zakladaja ze sie to wszystko umie... tzn pisze co robic... ale malo... jak mowicie , lepiej poczekac rok, przerobic podrzecznik i potem reszta ? :)

A może by tak dla odmiany jakieś 'dzień dobry' i stosowny wpis w dziale Przywitaj się?

Pentothal

:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przerabiaj powoli, conajmniej 3 tygodnie każdy rozdział. Nie ma co się spieszyć.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28.6.2011 o 12:11, Hrefna napisał:

Pod warunkiem, że w ogóle były jakieś wcielenia...

Zresztą jakoś tak się składa, że niemal każdy dłubiący w jakimś systemie magicznym był albo "kapłanem", albo "szamanem", "wodzem", albo przynajmniej "wysoko urodzonym wojownikiem"... w takim razie skąd siębrali szarzy zjadacze chleba, będący kilentelą wiedźm albo szamanów czy pracujący na owych wodzów i wojowników? I co się z nimi stało?

Pewnie że były poprzednie żywoty , ale właśnie szarzy zjadcze chleba (klientela jak ich nazywasz )  ,są najniżej zaawansowani  w rozwoju duchowym ,toteż nie są absolutnie świadomi tego że żyli przd swoimi narodzinami wioelokrotnie wcześniej ( i nie tylko na planecie ziemi ) .

A to cytat jednego  z okultystów ,czyli egzsorcysty -  "Demon nie nawiedza fizycznie ciała; on przejmuje władzę nad wolą opętanego. My musimy zmusić go do ujawnienia się" - słowa ojca Malachi Martina, egzorcysty.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.8.2011 o 07:58, Szept napisał:

Daję Ci plus za wywołanie uśmiechu u mnie. :)

 

Dnia 9.8.2011 o 23:09, graba999 napisał:

Wydaję mi się że okultyzm jest kojarzony z Satanizmem ze względu na to że jest jego ważną częścią, jednak okultysta nie musi być Satanistą mimo że ma kontakt z mocami "nieczystymi"; ;)

Oczywiście ,bo człowiek - pełny ,dojrzały i odważny - Przechadza się z Bogiem w Sercu jak Z Przyjacielem i zmaga Z Diabłem .

Taka Była Historia I Ewolucja Okultysty Przez Wieki - Szaman ,Jogin ,Okultysta , Mag ,Egzorcysta ,Medium-Spirytualne  ,Jasnowidz ,Teolog-Mistyczny , Ezoteryk ,Psycholog Transpersonalny ,Parapsycholog .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.