zebco

Prośba o pomoc w wyborze odpowiedniego talizmanu

10 postów w tym temacie

Witam wszystkich,

Jestem czterdziestoparoletnim facetem mającym już dość „biedy”, dlatego postanowiłem pomóc swojemu losowi i zakupić talizman, który odmieni moje życie.

W związku z tym że gram w totolotka, zdrapki itp. wybrałem dwa talizman, a mianowicie:

1. Talizman Fortuny

2. Talizman FEHU

Niestety nie znam się na tym w ogóle więc zwracam się z prośbą do osób znających temat o pomoc wyborze odpowiedniego talizmanu. Jestem otwarty również na inne propozycje. I co najważniejsze z jakiego materiału powinien być wykonany żeby posiadał jak największą moc.

Talizman zakupie w sklepie internetowym, bo nie mam innej możliwości.

Dziękuję z góry za odpowiedzi .

Piotr

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 Nie ten  bogaty ,kto ma wiele ,ale rozsądku i rozumu mało by móc cieszyć się bogactwem materialnym długo i w szczęściu ,i stopniowo -przepije ,rozchula ,przepuści , lecz ten bogaty ,kto choć mało ma ,to i tak będzie zawsze czuł się bogaty ( duchowo /wewnętrznie ) , gdyż szczęście innych ,twoim jest szczęściem /bogactwem  właśnie , przeto nie zazdrość nigdy ,nikomu przecie ,może fortuna wnet na cię spojrzy ,każdy ma wszystko ,co mu w rozwoju potrzebne ,a wszystko dzieje się z woli sił wyższych  . 

Materiał z jakiego ma być wykonany talizman ,jest obojętny ,bo i tak ważna jest energia oddziaływania krztałtu .

To tyle słowem wstępu ,Talizman Fortuny ,to talizman FEHU ,warto go  kupić ,on ci pomoże :

 

Fehu

fehu.gif

Fehu

Runa związana z dobrobytem.

W tłumaczeniu ze staro skandynawskiego oznacza bydło, lub ogień.
Symbolizuje w swym rycie krowie rogi.

Można powiedzieć, że mówi ona o „ skutecznym rad sposobie”.
Czyli o tym, jak my sami patrzymy na swoje dobra, jaki mamy do nich stosunek,
jak widzimy inwestowanie w samych siebie i otaczający nas świat.

Tak więc przyjacielu popatrz.

Dobry gospodarz wie co zrobić gdy zebrał swoje plony i uśmiecha się do niego fortuna .
Pamiętaj o tym by chwalić swoją podświadomość za wspólne wysiłki uwieńczone sukcesem.
W związku z tym postaraj nagrodzić siebie jakimś maleńkim drobiazgiem kupionym z uśmiechem.
Ciesz się z tego co osiągnąłeś choć by było to niewiele.
Nie roztrwaniaj swego majątku jak by parzył cię w ręce.

Popatrz dookoła siebie.
Jak wielu ludzi nie umiejętnie zarządza swoimi dobrami ?
Jak wielu popadło w tarapaty omamieni pogonią za brzęczącą monetą ?

Podsycaj swój ogień stale dorzucając drew. Nie za dużo bo zdławisz zapał.
Inwestuj w siebie dbając o stały rozwój w myśl zasady:

„ Kto nie idzie na przód ten się cofa ”

Najpierw jednak musisz dowiedzieć się co jest dla ciebie narzędziem rozwoju
i sposobem zdobywania dobrobytu.
Tak więc runa ta wspomagać cię będzie, byś mógł odpowiedzieć sobie na te pytania.

To strażnik naszych finansów by róg obfitości zawsze był nam przychylny.
Jednocześnie będzie ona nam pokazywać co blokuje wokół nas nasze poczucie
stabilności związane z dobrobytem.

Będzie ona odpychała ludzi, którzy zainteresowani są kontaktem z nami tylko
z powodu naszych wszelakich zasobów.
Oraz przyciągać będzie tych, którzy mogą nam pomóc w stałym rozwoju,
zarówno tym małym związanym z posiadaniem jak i tym wielkim związanym
z wiedzą i sposobami wykorzystania jej.

Oto runa fortuny, oby zawsze ci sprzyjała.


Jest to pierwsza runa rozpoczynąjaca alfabet starszego futharku
Należy do dziedziny lub inaczej mówiąc domu, czy ósemki Freya

Energetycznie znajduje się w kręgu Ognia.

Jej opierkuem w mitologi skandynawskiej jest Krowa Audhumla – symonim bogactwa i dobrobytu.

Spotykane nazwy : Fehu, Fa, Feoh, Fe, Feum
Odpowiadajaca jej litera: F

http://hagal.pl/akademia-nauki/wrozbiarstwo/runy/fehu/

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedź i chyba zdecyduję się na zakup Talizmanu Fortuny. Zaciekawiły mnie te runy i dlatego chętnie coś o nich bym przeczytał i dowiedział się jaka jest moja runa.

W związku z tym proszę o wskazanie dobrych publikacji, stron itp. Dziękuję

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce -google -wszystko o runach ,lub runy .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to rzeź pomógł. Szukałem w goglach np. moja runa. Znalazłem alfabet a do nich przypisane cyfry, tylko że na dwóch portalach są różne cyfry do liter przypisanych. Wiec skąd mam wiedzieć, na którym portalu jest prawidłowy opis. Na dodatek chciałbym wiedzieć czy każda osoba ma przypisaną jakąś konkretną runę czy sam sobie wybieram?! itd.

Proszę o podanie jednej konkretnej strony o runach oraz dobrej i zrozumiałej (niedrogiej) książki dla początkującego książki. Dziękuję.

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz runy to starożytny ,alfabet germański ,dla mnie to dziecinna zabawa ( wszelkie talizmany i amulety ,to tylko biżuteria ,) a każde pokolenie nadało im zn aczenie tajemniczości / magii ,ale wybierz ten który do ciegie przemawia ,pasuje pod względem energetycznym  ,

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk - jeżeli talizmany, amulety to dziecinna zabawa, to co w zamian? Napisz proszę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, zebco napisał:

Mistyk - jeżeli talizmany, amulety to dziecinna zabawa, to co w zamian? Napisz proszę.

W Zamian Duchowe Życie Z  Bogiem  W Sercu ,Jak Z Przyjacielem ,Bóg to prawdziwa ochrona przed złem tego i tamtego /niematerialnego świata codziennie z nim rozmawiam /ze swoją duszą /podświadomością ,takie 3w1- Medytacja /Modlitwa /Kontemplacja .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwierz to wszystko już kiedyś przerabiałem (modlitwy, nocne czuwania itp.) i dalej klepie biedę. Mam już tego serdecznie dość i dlatego chcę pomóc szczęściu. Wiem, ze pieniądze szczęścia nie dają ale bez pieniędzy życie jest do kitu. Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwoju Duchowergo nie idzie ot tak przerobić ,bo ten trwa nieraz całe życie ludzkie .

Chodzi mi nie o jakieś tam modlitwy fanatyków  religijnych i ich wiarę  (domysły ) w niewiadomo co ,ale to co prawdziwe i realne    ,stosowałem wiele talizmanów i amuletów , ale najlepszym talizmanem jest- rozsądek ,usilna ,cierpliwa praca ( i pieniądz  będzie ,bo szczęście to po prostu umiejętność  ) , otwarte serce i czysty umysł od zabobonów , przesądów i paranoi relgijnych ,tym dla kogo jest siła wyższa ,lub Bóg ,jest moja wyższa Jażń -Nad-świadomość 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.