AdrianX

TAJEMNICZY Człowiek Ktory widzi słyszy Więcej niz inni Wizje Sny

237 postów w tym temacie

Tak krutko to...

Od wielu lat wydaje mi sie jakby "COŚ" prubowało mnie "odpalić" jak samochód...

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam podobnie ,tylko że nie mam żadnych uciech cielesnych  -żyję od  lat jak -asceta , święty i człowiek żyjący wcelibacie ,nieraz takie osamotnienie ,sprawiało mi ból ,ale popracowałem nad tym .

A czasu to mam całą wieczność -tu i teraz .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka razy prawie "odpaliłem".. cudowne uczucie a zarazem przerazające....

W " przepowiedni" było powiedziane "..co jeszcze musi sie stac abyś zrozumiał.."

Jeśli chodzi o to zebym dał sie odpalić to walcze z tym bo nie mam pewności czy to mnie nie zgubi w efekcie i czy to szło by ku dobremu...

..a ze to nie jest zło w przebraniu owcy...

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem podobnie , odkąd kieruje się tylko wewnętrznym /Boskim /Intuicyjnym drogowskazem ,zawze wyczuję czy to co robię ,to dobre czy złe .

A słyszałeś że można być androgynem umysłowym -cechy męskie i kobiece zarazem - 

Osoby androgyniczne łączą w sobie cechy psychiczne i sposoby zachowania (radzenia sobie w trudnych sytuacjach) charakterystyczne dla tradycyjnie pojmowanej męskości i kobiecości. Osobowość takich jednostek zawiera w sobie jednocześnie niezależność, jak i opiekuńczość, agresywność i łagodność, stanowczość i uległość, racjonalność i uczuciowość. Osoby płciowo stypizowane (kobiece kobiety, męscy mężczyźni) wbudowały w pojęcie "ja" gotowe schematy tego, jak powinni czuć, działać i myśleć "prawdziwi" mężczyźni i "prawdziwe" kobiety. Androgyni natomiast łączą w pojęciu "ja" oba schematy, co pozwala im reagować adekwatnie do sytuacji, plastycznie. Badania psychologiczne nad androgynią psychologiczną zapoczątkowała Sandra Bem. Opracowała inwentarz ról płciowych  BSRI (polskie nowe narzędzie[1] stworzone na bazie teoretycznej Sandry Bem to IPP Alicji Kuczyńskiej), wyłaniający osoby o różnym stopniu typizacji płciowej:

  1. osoby androgyniczne – osiągające wysokie wyniki w obu skalach: męskości i kobiecości
  2. osoby stypizowane płciowo zgodnie z płcią biologiczną – kobiece kobiety i męscy mężczyźni
  3. jednostki stypizowane "na krzyż" – męskie kobiety i kobiecy mężczyźni
  4. jednostki niezróżnicowane – o niskich wynikach na obu skalach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Androgynia_(psychologia)

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kluczem jest to ze te dwie natury muszą sie połączyć??? Jak --> :yinyang: ???Jeśli tak to wtedy będe jakby "bez emocji"???

Kobieta :yinyang: Mężczyzna

Alfa :yinyang: Omega

Dobro :yinyang: Zło

Kiedy czuje agresje lub złość i ją okiezuznam/zapanuje to wtedy niemizliwe jest mozliwe??

 

Często czuje jakby na mnie "czekało" wielu ludzi..

Też jakby coś czego nie widze biegało dookoła mnie z jakiegoś powodu...

Co to znaczy?

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie masz dar widzenia rzeczy duchowych /niewidzialnych /niematerialnych .

Kiedyś  miałem podobnie  ,na cmentarzu to czułem jakby zmarły ojciec przy mnie siedział ,aż się ucieszyłem , nawet niewiesz jak mi go bardzo nieraz brakuje ,to już 17 lat ,jak odszedł

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kluczem jest to ze te dwie natury muszą sie połączyć??? Jak --> :yinyang: ???Jeśli tak to wtedy będe jakby "bez emocji"???

Kobieta :yinyang: Mężczyzna

Alfa :yinyang: Omega

Dobro :yinyang: Zło

 

" Medytacja" to nie koniecznie sposób opisywany np w internecie??

Mozna medytowac na swoj sposob ???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zło + Dobro = Zło Konieczne ??

Gdyby ludzie nie bali sie piekła/kary to by był "HAOS"

więc: zło/piekło/kara jest konieczna... Bo nie było by zła bez dobra i nocy bez dnia..

A kluczem jest Idealny Środek ??

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest ,bo prawdziwa medytacja ,jest także jak modlitwa ,to taka auto-psychoterapia ,kiedy to oczyszczasz podświadomość i głębsze rejony psychiki -nieświadomość indywidualną i nieświadomość zbiorową ,sen to także medytacja ,medytacja to taka medycyna duchowa /energetyczna ,kiedy leczysz - umysł (brany za Boga ) ,emocje ,myśli  ( niekturzy biorą je za  Bogów I Demony i Ciało ,gdzie umysł ma silny wpływ na ciało .

Leczenie /samo-uzdrawian ie  duchowe ,będzie wtedy skuteczne ,gdy wyrobimy w sobie nawyk ,regularnego i wytrwałego medytowania .

A co do emocji ,możesz grać nimi jak dobry aktor ,bo znasz siebie /panujesz nad emocjami ,podczas gdzy u większości ludzi -myśli i emocje biegają i szaleją chaotycznie ,jak liść na wietrze .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

??? Byłem blisko jeśli: ???

-krople wody kapiącom z kranu słyszałem jakby kapała tak głośno jakby ktos klasnoł obok mojej glowy?

-kiedy starałem sie opanować i człowiekiem żuciłem jak pluszowym misiem?

-kiedy szłem ulicą z zamknietymi oczami?

 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumię ,a wiesz jakie ja dziwne ,magiczne ,mistyczne ,nadprzyrodzone i paranormalne rzeczy doświadczyłem .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele i dawno to było ,ale tyle co  pamiętam , bo jak kontynuujesz poważnie swój samorozwój czy samorealizację ,to wszelkie iluzje umysłowe ustają i osiągasz oświecenie ciemnej duszy i umysłu pełnego -przesądów ,ignorancji ,zabobonów religijnych i innych ,itp - na Dalekim Wschodzie nazywa się ten stan Stanem Buddy ,na Zachodzie -Świadomością Chrystusową /Transcendentną /Kosmiczną /Kwantową /Boską .

Dobra takie wspomnmienia mi zostały , np ,rozmawiam kiedyś z kumplem ,jak skończyliśmy to jakbym przejął jego energię ,lub odzyskał część duchową siebie ,i idąc drogą poczułem taką lekkość że myślałem że zaraz się uniosę / będę lewitował ,wystraszyłem się tego ,i z czasem czułem się normalnie ,chodzi o to że iluzje które zsyła umysł ,potrafią być bardzo realne i prawdziwe   , kiedyś chętnie napiszę więcej ,ale teraz do wc muszę  :)  

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adrianie ,a teraz napiszę ci naprawdę niewiarygodną historię z przed ok, 5 lat .

Miałem już udosko nalone techniki medytacji i wizualizacji , wiele za sobą praktyki w rozwoju duchowym , a poza tym wiele czytałem o świadomym umieraniu /opuszczaniu swojego ciała , więc położyłem się na podłodze na plecach  ,z  rękami lużno wzdłuż boków ,pozycja /asana z jogi -martwe ciało ,patrzę w sufit i oddycham powoli ,po czasie zamykam oczy , lub same mi się zamykają .

I tak skanuje w świadomości całe  ciało ,po kolei od nóg ,dochodząc do głowy ,centruję świadomość na  czole ,nad oczami fizycznymi /materialnymi  ,a  w oku duchowym .

Po chwili czuję jak zanikają mi ,najpierw nogi ,tułów ,głowa , ,i wychodzę z siebie ,widząc siebie jako kulę energii podróżującą /lewitującą w kanionie jak w westernach , przy tym odczułem taką wolność i spokój ,jakbym umarł ,potem powróciwszy do ciała ,czułem znowu ból ,samotność  i smutek życia .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ,już nie ,albowiem dla mnie -niebo i piekło to stany umysłowe ,a urodziłem się w rodzinie chrześciijańskiej ,dokładnie ,wyznanie Rzymskokatolickie ,i to się zmagało z moją prawdziwą naturą ,ale odkąd zacząłem praktykować prawdziwy rozwój duchowy i żyć prawdziwym życiem duchowym ,wszelkie religijne paranoje odeszły ,obecnie sen i jawa ,życie i śmierć  to dla mnie jedno ,nawet snów żadnych nie miewam ,kiedyś tak :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba mniej wiecej rozumiem...

ale.. to teraz jest "jakby Pan był Neo z matrixa" ???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od kilku lat moja intuicja podpowiada mi ze film matrix to nie całkiem fikcja :) natomiast zdrowy rozsądek temu zaprzecza..

Oglądałem kiedys film kung-fu o "mistrzu" ktory kiedy był pijany walczył idealnie.. Raz mu sie rozbił dzban z winem i aby nie zginąć w walce musiał bez wina odnaleść sie aby ealczyc jak po winie :) ze mną chyba tak bedzie..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten czarodziej "Dynamo"...

pierwszy raz jak to oglądałem to glos wewneczny mi mówił ze to nie ściema i to możliwe...

Mimo ze czuje to to jednak " mam blokade" nie wiem czemu...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, AdrianX napisał:

Od kilku lat moja intuicja podpowiada mi ze film matrix to nie całkiem fikcja :) natomiast zdrowy rozsądek temu zaprzecza..

Oglądałem kiedys film kung-fu o "mistrzu" ktory kiedy był pijany walczył idealnie.. Raz mu sie rozbił dzban z winem i aby nie zginąć w walce musiał bez wina odnaleść sie aby ealczyc jak po winie :) ze mną chyba tak bedzie..

Wiesz ja jestem jak ten pijany mistrz .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pijany mistrz przed czy po rozbiciu. Dzbana??

A Pana zdaniem "Dynamo" to...??

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żartowałem z tym mistrzem , jestem tylko niewinną ofiarą przesądów ,plotek ,pomówień i psychozy religijnej , mistrzów to jest zatrzęsienie tu i tam ,szczególnie pijanych w 3 pupki mistrzów w barach i pod sklepem :rotfl:,a film to taka niezła fikcja 

Dynamo dla mnie ,to iskra napędowa , to taka siła napędowa ,dopalacz ,u człowieka nazwa dynamo ,to będzie trener motywacyjny ,

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"niewinną ofiarą" ???

TZN ???

(nie wiem jakim cudem ale dwa lata temu straciłem węch w 90% a czasem jak kogoś mijak np kobiete... czuje jej zapach "ktory mi coś mówi").

ja z tym pijanym mistrzem traktuje to jako przenośnie.. Kluczem jest chyba " zachowac a zarazem stracic rozsądek" ktory zaprzecza i jest blokadą..

5555429131_40093b50bb_b.jpg

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ,dokładnie ,to niezwykle trudne ,zrównoważyć w sobie dwie przeciwstawne siły wszechświata - Yin I Yang  -mądrość i głupotę ,siłę i słabość , itp.-bo umysł  to taki mikrokosmos 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje PANU za wiedze,pomoc i swoją obecność oraz poświęcony mi czas lub energie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja dziękuję że miałem z kim pogadać ,bo tak to prawie z nikim ,lub mało z kim ,radością jest dla mnie odpowiadać komuś  ,na pytania ,na które nikt nie zna odpowiedzi ,lub też mało kto  , dodam jeszcze praktyka ,i jeszcze raz praktyka ,doświadczanie ,wyciąganie logicznych  wniosków z popełnionych błędów /nauki dla siebie ,kontrola swoich stanów emocjonalnych ,by nie  stały się nieopotrzebnymi słowami ,a od słów nie daleka droga do nieraz nie przemyślanych czynów i działań  :) 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, tylko ja to jak bym mieszkał i żył w średniowieczu ,nie wierzysz w zbiorowe paranoje i psychozy religijne ,to trzeba narobić plotek ,oskarzyć o czary ,wymyśleć kontakty z Diabłem i szaleństwo .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.