AdrianX

Szukam Ludzi co przeżyli "Śmierć"

10 postów w tym temacie

Szukam ludzi którzy "przeżyli własną śmierć" 

którzy podzielą się tym ze mną by porównać z moim doświadczeniem..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam tak na pewno .nie opieram się na niepewnych wierzeniach  ,lecz własnym eksperymentom ,nauce i doświadczeniu praktycznym  ,tu relacje mogą się różnić poszczególnych osób , może obecnie każdy napisać podobnie ,słysząc o życiu po życiu R. Modiego , inni którzy niczego takiego nie doświadczyli ,łatwo sfabrykują taką opowieść ,  i będą konfabulować .

Dlatego opiszę moje obecne życie po śmierci : Nie istnieje dla mnie poczucie czasu ,wieczna terażniejszość , tak jaby przeszłość ,przyszłość zlały się w wieczną chwilę tu i teraz ,przeszłość nie ma takiego wpływu /ładunku  emocjonalnego  na mnie , toteż jakby moje D.N.A. uległo przemianie ,i nie starzeję się wcale , wielka pamięć sięgająca lata wstecz ,,szerokie choryzonty umysłowe i dobry intelekt ( teraz napewno wiem dzięki osobistym przeżyciom ,że po śmierci duch człowieka ,uwolniony z ciała wie więcej od żywych ),oraz jestem  jakby niewidzialnym /nieobecnym dla rodziny ,przyjaciół i znajomych .

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wchodze do osiedlowego sklepu a pracownicy za regałem nawet nie słyszą ze weszłem... Kiedy podchodze do kigoś od tyłu (stoje nic nie mowie a dopieo jak ktos sie obraca to podskakuje ze strachu i nie świadomości ze stałem obok).

- Czasami czuje sie jakby "obserwowany".

- Bywa tak ze godziny mi uciekają " jakby doba miała 15godzin".

- Ludzie czasem nie wyczuwaja mojej "obecnosci".

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żyje i nie Żyje ?

Początek i koniec w jednym alfa i omega życie i śmierć ???

dla tego np. inaczej od innych myśle, widze, czuje...?

z tąd te dziwne przeczucia, uczucia, doznania.. samotność... 

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie  ,u mnie jeszcze jest ,zawieszenie między życiem a  śmiercią ,wysoka empatia gdy czuję nastroje i uczucia otoczenia ,oraz telepatycznie słyszę wiele obrażliwych mnie myśli /energii mentalnych /psychicznych  ludzi ,ale dzięki pracy nad sobą ,już tak się tym nie przejmuję ,jak kiedyś  ,bo ludzie mają sny ,ja ich nie mam ,za to otoczenie to przeszłość ,.z którą muszę się konfrontować ,kiedyś to było ostro ( nieraz o śmierć się ocierałem ) ,jakbym się musiał w realu mierzyć ,z moimi największymi koszmarami z przeszłości .

Taka karma ,wiele przepracowałem ,więc mam spokojniej  :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez mam tak ze nie wiadomo czemu łape doła psychicznego lub wydaje mi sie ze słysze/czuje mysli innych..

Oprucz tego:

... wiele razy np w chipermarketach ludzie np czytają etykiete produktu czuje czyjs wzroj obracam sie i ktoś z powrotem paczy np na etykietke lub pułki.. To dziwne..

(wiem ze kazdy moze paczec na kogo chce ale czuje jakby "coś przez oczy ludzi mnie obserwowało").

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko możliwe , mam tak samo.w końcu jesteś wyjątkowy ,ludzie może chcą ciebie rozgryść czują to podświadomie  .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem mozliwe.. Nie pomyslałem o tym :)

Moja dziewczyna nie dawno z łzami w oczach ostatnio powiedziała "...nie znam cie kim ty jestes...."

mimo ze jestem spokojniejszy "lepszy" :)

:mnich:

...."""awatar,hibernacja,odnalezienie środka"""...

??? nie walczyć z losem przeznaczeniem i sobą ???

??? obserwować i uczyć sie siebie ???

??? idealny środek ognia i wody to PARA i to para jest środkiem ???

 

:) w dzień kiedy "walił mi sie świat na głowe" porownam to do wybuchu bomby .. bomba wybuchła i prawie całą opanowałem.. wybuch "zmniejszyłem do małej kulki ognia" to był CUD to było cudowne uczucie..BOSKIE ... ale jeszcze musze sie "uczyć" bo nie "opanowałem" całego 100% wybuchu tylko jakieś 70% :)

TO PANA zasługa.. Dziękuje.

 

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.