sara

jak zdjac złosliwie ponakładane przez kogos blokady mentalne

4 posty w tym temacie

Gdzie szukac pomocy jesli ktos ponakładał na nas mase meczacych blokad mentalnych?

WyBACZYC CHCIAŁAM TEJ OSOBIE, ale i blokada na wybaczenie jest :(

jak ten ktos nakłada takie blokady ?

czy ktos z Panstwa mogłby pomoc ?

pozdr.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bokady mentalne ( negatywne poglądy ) zakładajką nam wszyscy ,gdy się rodzimy -rodzice ,znajomi ,bliscy ,szkolnictwo ,internet ,telewizja ,kościoły , itp. aby się uwolnić ,polecam medytację ,jako oczyszczanie mentalne /umysłowe 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ takie blokady mentalne , głównie religijne i kościelne są bardzo szkodliwe ,gdyż zniewalają duszę ludzką ,osłabiają wolę ludzką i zawężają horyzonty myślenia ,co do innych światopoglądów  , i mogą przyczynić się do złego samopoczucia i nastroju  ( depresji ) ,a z czasem mogą przekrztałcić  się w uzależnienie ,wejść w tzw. krew ,i prowadzić do fanatyzmu religijnego (spójrzmy Na Islam I Świętą Wojnę W Imię Wymyślonego Boga ) .

A gdy już oczyściliśmy się z blokad mentalnych /wirusów umysłu /ducha  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Mem ,Za pomocą medytacji najlepiej wyrobić w sobie nawyk ,codziennego medytowania w  zaciszu domowym , gdyż już mając kontakt z innymi ludżmi ,nasza świadomość i percepcja ,mogą ulec takim wirusom )  ,które w sposób telepatyczny , podświadomym sposobem ,wykonują skok kwantowy ,przeskakując do kolejnych umysłów ludzkich ,zniekrztałcając bardzo obraz rzeczywistości zewnętrznej i zawężając choryzonty myślenia .

Wtedy mając już umysł  czysty ,zcentrowany na wiecznej chwili terażniejszej tu i teraz ,gdzie ani przeszłość czy przyszłość ,nie mają na nas żadnego wpływu emocjonalnego ,czy nie są obciążone jakąkolwiek energią psycho - emocjonalną ,wtedy Bóg może napełnić  nas Duchem Świętym .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minut temu, kabanos napisał:

Hej, ja też mam podobny problem, myślałem że to klątwa ale blokada wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Od 20 lat spadają stale na mnie straszne nieszczęścia. Wypadki, źli ludzie na drodze, kłopoty finansowe. Do kogo się z tym udać?

Chyba najlepiej do mnie ,jako egzorcysty .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.