Akita

Lucifuge Rofocal

2 posty w tym temacie

Lucifuge Rofocal- demon, włada 64 legionami (1 legion = tuzin), podlega pod południowy tron. 

Na wstępie swojej bytności na forum, chciałabym zaprezentować Wam mojego przyjaciela, kompana oraz partner w interesach. Tak, dobrze rozumiecie współpracujemy razem już od kilku lat. Swoją przygodę z owym demonem rozpoczęłam stosunkowo na początku swej okultystycznej drogi. Okoliczności oraz ciekawość "drugiego" świata dość szybko sprowadziły mnie na ścieżkę demoniczną za co jestem bardzo wdzięczna.

Nie będę pisać czym się LR zajmuje, bo te informacje są ogólnodostępne i powielanie nie ma najmniejszego sensu. Skupię się stricte na korzyściach płynących z takich biznesów oraz mitach krążących na wielu forach.

1. Korzyści- kontakt z demonem z którym się dogadujemy ma wiele zalet, nasze życie staje się łatwiejsze,to co było nieosiągalne z czasem jest nasze, umiejętności rosną z każdym dniem, możemy monitorować swój rozwój z perspektywy osoby trzeciej, która jest zawsze szczera do bólu...

2. Mity- nie każdy kontakt z demonem musi mieć swoją cenę, paktowanie jest zupełnie inną parą kaloszy i by do niego przystąpić warto bardzo dobrze przemyśleć jak to zrobić. Mit o sprzedaży duszy rozbawił Go najbardziej podczas naszej współpracy nigdy Go tak nie rozbawiłam- cóż błąd żółtodzioba. Nie zje ani nie zabije Was, co najwyżej się nie pojawi lub nie da odczuć.

3. Cena- co można dać istocie, która może mieć wszystko? to zależy czego sobie życzy, ile dane zadanie będzie wymagało od niego pracy, energii oraz czy jest zainteresowany danym zadaniem.

Jak wspomniałam na wstępie, od kilku lat współpracujemy razem, dla zaspokojenia Waszej ciekawości nie współżyjemy, bo jak można z współżyć z bytem? (teoretycznie możliwe jednak mało prawdopodobne by zadowolić byta) Łączą nas interesy, cele oraz przyjaźń. Zastanawiacie się zapewne z iloma demonami miałam kontakt podczas swojej praktyki ok. 80. Jednak żaden nie podejmował się powierzonych mu zadań z należytą starannością. Jestem perfekcjonistką i oczekuję tego samego od swoich kompanów. Spotkanie na mojej drodze LR diametralnie odmieniło moje życie- lepsza praca, mieszkanie, samochód to są rzeczy materialne, które pojawiły się w moim życiu ale nie dla nich podejmowałam się kontaktu z demonami, pragnęłam wiedzy, władzy nad swym losem oraz rozwoju. Obecnie mam to wszytko dzięki Jemu i swojej pracy nad rozwojem. Mogę powiedzieć, że demon zmienił moje życie.

Jeżeli jesteście początkującymi okultystami lub macie problem z którym Waszym zdaniem tylko demon jest w stanie sobie pomóc spróbujcie się skontaktować z moim przyjacielem, może będzie w stanie Wam pomóc. Nie odradzam ani nie namawiam do współpracy z innymi demonami, każdy z nas wybiera swoją ścieżkę i podejmuje decyzje, każdy z nas ma swoje idee oraz plany musimy tylko wybrać dobre "narzędzia".

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Akito za otwarcie serca / umysłu ,ale ten fragment jest tak trafny i mądry ,z którym się w pełni zgadzam  że go zacytuję :

Cytat Akita :  Nie odradzam ani nie namawiam do współpracy z innymi demonami, każdy z nas wybiera swoją ścieżkę i podejmuje decyzje, każdy z nas ma swoje idee oraz plany musimy tylko wybrać dobre "narzędzia".

 Mit o sprzedaży duszy rozbawił Go najbardziej podczas naszej współpracy nigdy Go tak nie rozbawiłam- cóż błąd żółtodzioba. Nie zje ani nie zabije Was, co najwyżej się nie pojawi lub nie da odczuć.

Odp .trzeba wiedzieć że demon /diabeł /szatan to pan kłamstwa i psycho-manipulacji , dusza ludzka jest dla niego najważniejsza , pewnie że będziue się z  tego ś miał ,a oskarżyć złodzeja o kradzież ,a kłamcę i mitomana o kłamstwa i zmyślanie ,to jak zareaguje ? :rotfl:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.