sara

blokady mentalne - kto pomoze zniesc ?

4 posty w tym temacie

Pilnie szukam osoby, ktora zna sie dobrze na diagnozach mentalnych i ktora pomoglaby rozeznac sposob nałozenia  na mnie złosliwie blokad mentalnych i pomogla je zniesc.

zaplace !

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy dobry psycholog czy psychoterapeuta ,to specjalista krztałcący się w diagnozowaniu podświadomych stłumień i lęków z dzieciństwa ( blokad mentalych /psychicznych ) i usuwaniu tychże  blokad mentalnych , znaczy zaburzeń psychicznych .

Pozdro :) 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie sa kompleksy ;) TYLKO MENTALNE SYSTEMY ZLOSLIWIE PRZEZ KOGOS NALOZONE.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze saro , chyba rozumię :) ,więc tak ( to będzie wymagało od ciebie samo-dyscyplny ,wytrwałości i powtarzalności ) ,

Opiszę na moim przykładzie sposób zdejmowania z siebie takich blokad mentalnych ( klątwa ,urok ,czar ,złe oko ,wampiryzm psycho-emocjonalny /energetyczny )  .

Rano po obudzeniu ,wiele mentalnych wirusów /blokad zaśmieciło mi umysł /mentalność telepatycznie w nocy podczas snu  ,więc siadam - lotos ,półlotos ,siad skrzyżny  ,byle wygodnie ,ale nie za wygodnie bo uśniesz ,zamykam oczy i medytuję ,obserwując tylko jak stłumienia z mej podświadomości wypływają na  wierzch świadomości , emocje wpływają   również na ciało , organy wewnętrzne i psychikę (ducha ) .

Ta sama sesja medytacji ,lub rytuał magiczno-energetyczny ,przed snem ,by nie brać do snu naszych stłumień i kompleksów z dnia , dobrze uczynić medytację codziennym rytuałem /modlitwą / hobby /pasją ,bo medytując odkrywamy siebie prawdziwego i jest to potężne wsparcie w naszym rozwoju duchowym /umysłowym .

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.