AdrianX

Moja Energia: chyba NIE typowa sprawa

53 postów w tym temacie

W nocy mialem sen...

z nieba spadały metalowe ogromne przedmioty..

co to moze znaczyć????

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znak od Boga żebyś był gotowy na jakiś wstrząś  ,ufaj intuicji , czyli swoim uczuciom i emocją ,u mnie kiedyś było tak że - jasny grom  z nieba na mnie spadł ,to była siła energetyczna -ufff  ,tak miałem nie raz , zrozumiałem po latach  że ,Boska moc we mnie  wstępowała ,lub Duch Święty .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może byc wstrząs np tragedia życiowa czy zdarzenie ktore mnie zmieni lub niebespieczeństwo ktore na mnie czycha ???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może być cokolwiek ,bo rozwój duchowy to wielki chaos  ,.albo  masz tak rozbudowaną aurę / otoczkę energetyczną ,swych sobowturów astralnych ,że kłopoty mierzące w ciebie dzieją się na innym poziomie ,w innym wymiarze ,planie astralnym 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w snach już kilka razy jest ten sam początek...

blok na osiedlu jakby psełdokibicóe i wychodze na samom gure do fajnej dziewczyny z ktorą rozmawiam..i dalej juz są inne scenarjusze ale ten początek juz trzy razy był ten sam..

O co moze chodzic?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sEN Znaczy dokładnie - POKONASZ PRZESZKODY I TRUDNOŚCI NA SWOJEJ DRODZE ŻYCIOWEJ ,ALBO DĄŻYSZ DO MISTYCZNYCH ZAŚLUBIN Z BOGIEM STWÓRCĄ , ,ALE MUSISZ WYKAZAĆ SIĘ ODWAGĄ I ZAUFAĆ BOSKIEMU PROWADZENIU /PRZEWODNICTWIE ,BÓG POTRZEBUJE WOJOWNIKÓW WALCZĄCYCH ZE ZŁEM NA ZIEMI W OBRONIE DOBRA ,ON WIE CO DLA CZŁOWIEKA NAJLEPSZE    (PSEUDO-KIBICE ) .

JEŚLI ZASTOSUJESZ SIĘ DO RAD , BÓG STWÓRCA ,NAPEŁNI CIĘ /OŚWIECI  DUCHEM ŚWIĘTYM , I WNIESZIESZ SIĘ NA WYŻSZY POZIOM W ROZWOJU DUCHOWYM CO SYMBOLIZUJE SEN 

CYTUJĘ :  i wychodze na samom gure do fajnej dziewczyny z ktorą rozmawiam..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze co spadlo z nieba to jakby wierza Aifla tylko ze do gory nogami... 

Musialem patrzec w niebo zeby unikac kolejnych spadajaacych rzeczy aby mnie nie przygniotly.... 

.... Bardzo Panu dziekuje za to ze mi Pan tak pomaga.... 

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę bardzo Adrianie :) 

Oświecenie ,czy metaforyczną śmierć duchową /przemianę wewnętrzną ,czy przebudzenie duchowe ,przedstawia karta tarota z arkan wielkich o numerze XVI -Wieża Boga  ,gdzie energia duchowa ,czy duch święty niszczy to co niedoskonałe cieleśnie ,i wstępuje w człowieka .

https://www.google.pl/search?q=karta+tarota+wieża&rlz=1C1PRFI_enPL711PL712&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwij3924nsLUAhXkFZoKHdIZBe0Q_AUICigB&biw=1440&bih=794#imgrc=DqdpBXtT1-DKEM:

tarot.16.gif

Bo karty tarota ,to w rzeczywistości ,starożytna księga wiedzy tajemnej /duchowej /magicznej ,gdzie każda karta arkanów wielkich pokazuje zakodowaną ,symboliczną podróż /rozwój duchowy /samo-realizację  człowieka  ,aż do karty numer 21 -świat -symbolizującej oświecenie ,czy przebudzebnie duchowe

Karta_tarota_Swiat_21.jpg

 ,arkana małe są natomiast dopełnieniem ,uzupełnieniem arkanów wielkich 

Podobnie jak Biblia ,która jest duchowym ,zakodowanym Słowem Boga Stwórcy do  Człowieka ,i tylko ten odczyta i zrozumie treść księgi ,kto jest na wysokim, stopniu rozwoju duchowego .

Boski-Tarot-podrecznik.jpg

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czułem ze te karty to..klasy\etapy :)

"Hellboy" też ma szanse na takie etapy....

Czasem czuje sie jakby..."zły mimo ze jestem dobry".

Kiedys tu na forum czytałem post o "aniołach strorzach" ze czasem muszom byc "zle" lub "brutalne" by nas np uratowac lub czegos nauczyc....

 

..ostatnio słucham "glosu" i on ma racje... 

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrześ napisał Adrianie ,nic dodać ,nic  ująć ,chyba tylko że 12 prac Heraklesa /Herkulesa , przedstawia taki rozwój duchowy ,poszczegulne etapy /poziomy , i jak Herkules musiał zmagać się z ograniczeniami materii / cielesności ,by osiągnąć dojrzałość psychiczną /umysłową ,lub oświecenie .

Podobnie film "Jazon 12 argonautów i wyprawa po złote runo (duchowe złoto oświecenia ) .

Pozdrawiam, :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam i miłego dnia :)

 

Przeprowadził mnie Pan przez najgorszy etap "ciemnej doliny" za co jestem Panu wdzieczny... Zadko dziekuje bo wydaje mi sie..cos mi mowi ze sie juz spotkalismy luz spotkamy...

 

Mam pytanie...

Moje "wyjscia z ciała" i "sny" żadko mają barwne kolory...

Moje pytanie:

Mgła ... obraz z pokoju gdzie mieszkam..

gwizdy jęczenia ryk..i słowa "jestem twoją mamą.."

To ktos kto sie chce podszyc i mi namieszać czy moja mama ktora niby zyje ale TU jest inna niz była...

mogla odejsc a jej ciało zawładneło coś ????

Edytowane przez AdrianX
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło mi ,cieszę się Adrianie że pomogłem :) 

Miłego I Spokojnego  Dnia Życzę .

A co do pytania -Cytuję :

Mam pytanie...

Moje "wyjscia z ciała" i "sny" żadko mają barwne kolory...

Moje pytanie:

Mgła ... obraz z pokoju gdzie mieszkam..

gwizdy jęczenia ryk..i słowa "jestem twoją mamą.."

To ktos kto sie chce podszyc i mi namieszać czy moja mama ktora niby zyje ale TU jest inna niz była...

mogla odejsc a jej ciało zawładneło coś ????

Odp. Dokładnie tak ,jeśli twoja mama już nieżyje ,albo jest gdzieś daleko ,to napewno Szatan /Diabeł -pan kłamstwa i psychomanipulator ,oglądałeś film egzorcysta ,jak Szatan opętał dziewczynę ,i pięknie udawał miłe słowa ,by po chwili ostro kląć i ryczeć ,albo obejrzyj sobie film : polowanie na czarownice " z Nicholasem Kagiem ,tam jest dokładnie ukazane jak Demon potrafi się podszyć nawet pod głos -Boga ,Anioła ,czy młodą dziewczynę ,którą wszyscy biorą tylko za czarownicę ,a to demon wcielony .

https://zalukaj.com/zalukaj-film/9473/polowanie_na_czarownice_season_of_the_witch_2011_.html

Także bądź uważny i świadomy każdej chwili , zło lubi uderzać w najmniej spodziewanym momencie ,oglądałeś oświecenie Buddy i jego zmagania z Demonem Marą ,- 

tak jak zmagania Jezusa Chrystusa z Szatanem  ,a Szatan to i pod trójcę świętą się podszyje . 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Pana ponownie :)

Prosił bym Pana o wyjaśnienie snu:

Piekna pogoda i wieszam pranie.. Po chwili chmury z zamieć snieżna po czym koniec zamieci a na niebie cudowna tęcza... Nagle czarne chmury mrok i trąby powieczne...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Adrianie Serdecznie :) 

Sen oznacza medytacyjną pracę ,koncentracyjną ,nad swoimi podświadomymi i nieświadomymi myślami i emocjami ( cytuję - Po chwili chmury (obserwacja wypływających z głębi psychiki ,stłumionych myśli i emocji ,jest jak taka obserwacja przepływających chmur po nieboskłonie ) z zamieć snieżna po czym koniec zamieci ( i najgorsze dni kiedyś się kończą  ) a na niebie cudowna tęcza...( tęcza to symbol przymierza Boga Z Ludźmi ) Nagle czarne chmury mrok i trąby powieczne... (czym głębiej wchodzimy w siebie ,poznajemy siebie , rozwijamy się duchowo ,tym większe stłumienia możemy napotkać ,także musimy być ciągle uważni ,zło nie śpi ,i cały czas się musimy samo-doskonalić ,czy samo-realizować ,nie poddawać się ( każdy nosi swój metaforyczny krzyż jak Jezus Chrystus ),o iluż to ludzi i mistrzów duchowych (pseudo-mistrzów raczej  )dążyło do oświecenia ,ale lęki , obawy i strach ,odwiodły ich od ostatecznego celu .

Pozdrawiam ,i źyczę powodzenia ,na drodze rozwoju :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeśli działo sie to w "domu rodzinnym" i był tam moj brat dla ktorego jestem wrogiem..nie wiem czemu??

Dziekuje i Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też mam brata wroga ,to tak jakbym był Chrystusem -Bogiem ,zmagającym się z Szatanem I Demonami od lat ,a mój brat -Judaszem Iskariotą ,i jego cechy jako chorego psychicznie człowieka ,przypisują mnie , i jeszcze jeden szczegół ze snu ,cytuję : 

Piekna pogoda i wieszam pranie..  ,znaczy wypranie / porzepracowanie /zapomnienie  to co złe z  przeszłości ,albo symboliczna śmierć duchowa /wewnętrzna ,i odrodzenie ,w życiu wiecznym po śmierci ,w duchu świętym .

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko pytam i licze na szczerą odp :)

mam sie pożegnac z bliskimi i przygotować sie na "odejście" ???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie , ale jako mistrz duchowy i bardziej zaawansowany w rozwoju duchowym , obserwować ,uczyć i dawać dobry przykład ,prowadząc inne dusze mniej rozwinięte duchowo ( bo tylko ktoś kto urzeczywistnił Jaźń Boga ,może innych czegoś nauczyć i prowadzić ) ,jak Dalajlama z Tybetu ,jeździł po  świecie i uczył naukowców i  psychologów ,i innych ludzi tzw ,wykrztałconych ,albo Jezus Chrystus W Izraelu  ,jak mają żyć , ,bo po co żyć to każdy wie - szkoła , papier ,dobra praca .rodzina , dzieci i śmierć .

Pozdrawiam :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytam bo koncówka snu była jak apokalipsa...

Pozdrawiam :) jeszcze raz

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W  końcówce snu dokładnie znaczy ,aby przebywając wśród zła i nieprzyjaciół ,którzy nam źle życzą ,samemu nie przesiąknąć złem ,ja mam swój pokój -spokojne miejsce do medytacji ,moja świątynia i centrum odnowy biologicznej ,cały wypełniony talizmanami ,amuletami i obrazami energetycznymi i wizerunkami świętych ,więc kiedy inni mają za duże problemy ,to w konflikt nie wchodzę ,wychodzę się zrelaksować ,do mojego pokoju /azylu , na siłę wiem z doświadczenia nikogo  nie idzie pogodzić i niczego nauczyć ,za dużo nieraz dumy i egoizmu w ludziach niektórych .

Głupiec  i ignorant ,nie przyjmuje żadnej rady .

Spokojnej Nocy :) 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.